• $7,4404
  • €9,0041
  • 413.815
  • 1471.39
27 Ocak 2012 Cuma

Tarihin günahkarı!

İbrahim Cevahir
İbrahim Cevahir
YAZARIN SAYFASI

Fransa'nın Cumhurbaşkanı Sarkozy'i 'tarihin günahkarı' olarak ilan etmeliyiz... Fransa gibi büyük bir devletin bu kadar küçük akıllı bir cumhurbaşkanı bugüne kadar olmamıştı, bundan sonra da olacağını zannetmiyorum. Biz af etsek bile onu Fransız halkı ve tarihi affetmeyecektir. Üzülmeye değmez. Bence çok fazla benimsemeye de değmez.
Gelelim futbolumuza... Trabzonspor'un asbaşkanına yapılan saldırı bence de Trabzonspor'a yapılmış bir saldırıdır. Bunu yapan insanın da çok aklı başında olduğunu düşünmüyorum. Analiz ettiğim kadarıyla; bu arkadaşımızın başkası ile hüsumeti olacak gibi gözükmüyor. Türk adaleti, Türk emniyeti bu suçluyu yakalayarak gereken cezayı verecektir.

O RUH KAYBOLMAZ!
Gelelim Eskişehirspor karşısındaki Trabzonspor'a... Çok canlı, çok diri ve çok azimliydi. Sanki Karabük karşısındaki takım bu değildi gibi. Kutlarım... Teşekkür ederim ama ne var ki Trabzonspor'un istikrarsızlığı gözüküyor. Ne zaman ne yapacağını hala kestiremiyoruz. Bu hataları Şenol Hoca'nın çok iyi gördüğünü ve bunları da gidereceğine inanıyorum. Yine de Trabzonspor'un Trabzonspor ruhunu zaman zaman kaybettiğini ama o ruhun kaybolmayacağına inanıyorum.

<p>Peki, TEKNOFEST yerli ve milli üretime nasıl katkı sağlıyor?  ASELSAN festivalle ilgili nasıl ger

TEKNOFEST yerli ve milli üretime nasıl katkı sağlıyor?

Öğretmenlere koronavirüs aşısının yapılmaya başlandı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar A-400M hangarını ziyaret etti

Balıkçı ağlarına bin yıllık tekne parçaları ile 13 amfora takıldı