• $7,5232
  • €8,9814
  • 413.738
  • 1541.98
11 Ocak 2012 Çarşamba

Şımarma Burak

İbrahim Cevahir
İbrahim Cevahir
YAZARIN SAYFASI

Trabzonspor, Büyükşehir Belediye galibiyetiyle puan cetvelinin 5. sırasına yükseldi bu durum Bordo-Mavi renklere gönül veren bizleri sevindirdi. İkinci yarı takım halinde iyi bir futbol ortaya koyulduğunu söyleyebiliriz ama ne yazık ki Karadeniz takımlarından Samsunspor'un iyi gitmemesi de üzüntü veriyor.
Trabzonspor'da Burak Yılmaz'ın büyük gayreti ve iki golü çok sevindirici olmasına rağmen kendisine soruyorum; atılan top ayağınıza ya da size yakın gelmemiş olabilir. O kötü sinir ve elinizdeki eldivenleri savurmayı neye yoruyorsun? Bak çocuğum beni iyi dinle; o yaptığın hareket terbiyeli hiçbir futbolcunun yapacağı bir hareket değildir. Ayrıca sizin kanınız kimseden daha kırmızı değil. 11 kişi oynuyorsunuz. Gol attığınızda çok seviniyoruz ama bunun becerisi sadece senin şahsına ait değil. Böyle sevimsiz hareketler futbol terbiyesine uygun değildir. Sevimliliğini kaybediyorsunuz.
HATALARINI DA GÖR!
Sana şunu hatırlatayım; Şampiyonlar Ligi'nde maçın son dakikalarına doğru arkadaşın Halil'e topu atsaydın takımın ve sen Devler Ligi'nde oynamaya devam edecektiniz. Siz ayağınızdaki topu paylaşmadınız ve Şampiyonlar Ligi'ne veda ettik. Güzelliklerinin yanında böyle hataların olduğunu da biliyorsun herhalde. Seni seviyoruz ama şımarıklığı hiç kabul etmiyoruz. Trabzonspor'un hocası Şenol Güneş'in ne şimdi ne de futbol hayatında hiç şımarıklığı olmadığını çok iyi biliyorum. Güneş, Sebatspor'dan Trabzon'a kaleci olarak gelirken o günden bugüne tanıdığım değerli insan eldivenlerini çıkarıp o kötü hareketi yapan bu futbolcu kardeşimize ne öğüt vermiştir ne söylemiştir diye de merak ediyorum.

<p>Samsun'da eski eşi E.M.'yi sokak ortasında 5 yaşındaki kızlarının önünde öldüresiye döven İbrahim

Samsun'daki caninin ifadesi ortaya çıktı: Bir anda gözüm döndü ve sinir krizi geçirdim

Sosyal medyadan servis ettiler... Haftanın yalanları

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Iğdır'da esnaf ziyareti yaptı

Mavi Vatan 2021 Tatbikatı'nın Seçkin Gözlemci Günü başladı