• $17,9331
  • €18,4099
  • 1039.38
  • 2864.25
4 Temmuz 2012 Çarşamba

Sezar'ın hakkı Sezar'a

Liglerin tatil olduğu şu günlerde bir süredir yazılarıma ara vermiştim. Ancak bir yıldır futbolumuzu işgal eden şike davalarının neticelenmesi beni bu konu hakkında yazı yazmaya teşvik etti.
Şike davasının başladığı günden bu yana herkes bir şeyler konuştu, yazdı çizdi. Kimi attı kimi tuttu, yazarından, futbol yöneticisine kadar herkes fikrini beyan etti.
Sonunda Türk futbolunu rencide eden bu olayın neticesine ulaştık.. Neticeyi tartışmak istemiyorum, doğru olan yargının verdiği karardır. Dolayısıyla artık hiç kimse kendisini başka vitrine koymaya çalışmasın...

KUPA TRABZONSPOR'A VERİLMELİ

Sayın Aziz Yıldırım Bey, öncelikle size geçmiş olsun diyorum. Sizle beraber tahliye olmuş diğer arkadaşlara da geçmiş olsun diyorum.
Bu kararla beraber artık "Şampiyonluk kupası"nın Trabzonspor'un olduğu net olarak gözükmüştür. Sizden ricam o kupayı Trabzonspor vitrinlerine yollamak, bu size en yakışan hareket olacaktır. F.Bahçe ile Trabzonspor arasında herhangi bir alıp verememezlik yok.
Ama devletin istihbarat birimleri bu ülkenin hak ve hukukunu araştıran ve adalete intikal ettiren ilk basamağın sahipleridir. Bu vesileyle yani ne Trabzonspor F.Bahçe'den, ne de başka takımlar birbirinden şikayetçi olmuş değildir.
Netice olarak; Türk Adaleti'nin verdiği kararla buradan baktığımız zaman hiç kimse kimsenin hakkına tecavüz etmeden Trabzonspor'un şampiyonluk kupası Trabzonspor'a verilmelidir.
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan da bu hususta titiz davranıp, iki kulüp arasında yaşanan "Kupa" sorununa bir çözüm bulup yardımcı olmalarını rica ediyorum.

<p> </p>

Suriye'ye harekatı kimler neden istemiyor?

İbrahim Kendirci panikledi: Annemden saklıyordum!

Sanki o değil bir başkası! Feride Hilal Akın'ın yaptırdığı estetik yok artık dedirtiyor

Stranger Things'in yıldızı Millie Bobby Brown sitem etti: Benim neyimden nefret ediyorlar?