• $7,387
  • €8,9953
  • 441.468
  • 1551.57
19 Mayıs 2011 Perşembe

Şampiyon Trabzon

İbrahim Cevahir
İbrahim Cevahir
YAZARIN SAYFASI

Ligin son haftası geldi çattı. Her iki takım da kendini şampiyon olarak görmek istiyor. Her zaman söylediğim gibi her iki takım da şampiyondur ama bu hafta oynanacak maçlardan sonra arzum kupayı Trabzonspor'un kaldırmasıdır. Şenol Güneş'in çok büyük gayreti ve canını dişine takan futbolcuları ile Trabzonspor şampiyonluğu hak ediyor.
Trabzonspor'un tarihinde şaibe veya herhangi bir dedikoduya mehal verecek bir olay yaşanmamıştır. Bordo-Mavililer asla dedikodu ve şüphenin takımı olmamıştır. Hiçbir noktada da korunup, kollanmamıştır. Bugüne kadar ki bütün şampiyonlukları gücüyle, kuvvetiyle, küçük oyunları bozarak elde etmiştir.

SİZ HAK ETTİNİZ
Son hafta heyecanını yaşamaya sayılı günler kala şunu çok rahat söyleyebilirim; sevgili çocuklar siz şampiyonsunuz ve bu hafta sonu bunu tescil edeceksiniz. Çünkü herkesten çok bunu siz hak ettiniz. Rahat olun, sinirlerinize hakim olun, rahat oynayın. Fenerbahçe, Sivasspor engelini aşamayacaktır. Ama Trabzonspor, Karabükspor'u da yenerek şampiyon olacaktır.
Trabzonspor devrimlerin takımıdır. Türk futboluna devrim yapmış başka bir takım var mı? Yok... Varsa gösterin. Şampiyonluğun başta Güneş daha sonra futbolcu çocuklarımız ve Türkiye'nin her köşesinde Trabzonspor'u yalnız bırakmayan taraftarlarımı'a hayırlı olmasını diliyorum.

<p>Türkiye'de yeni bir siyasi partiye ihtiyaç var mı?</p><p>HDP tabanı hangi olaylar sonrasında part

HDP kapatılacak mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Yılanların yuttukları dev canlılar

Simpsonlar yine şoke etti! Bunu da bildiler