• $16,1022
  • €17,1327
  • 949.991
  • 2554.08
19 Mayıs 2011 Perşembe

Şampiyon Trabzon

Ligin son haftası geldi çattı. Her iki takım da kendini şampiyon olarak görmek istiyor. Her zaman söylediğim gibi her iki takım da şampiyondur ama bu hafta oynanacak maçlardan sonra arzum kupayı Trabzonspor'un kaldırmasıdır. Şenol Güneş'in çok büyük gayreti ve canını dişine takan futbolcuları ile Trabzonspor şampiyonluğu hak ediyor.
Trabzonspor'un tarihinde şaibe veya herhangi bir dedikoduya mehal verecek bir olay yaşanmamıştır. Bordo-Mavililer asla dedikodu ve şüphenin takımı olmamıştır. Hiçbir noktada da korunup, kollanmamıştır. Bugüne kadar ki bütün şampiyonlukları gücüyle, kuvvetiyle, küçük oyunları bozarak elde etmiştir.

SİZ HAK ETTİNİZ
Son hafta heyecanını yaşamaya sayılı günler kala şunu çok rahat söyleyebilirim; sevgili çocuklar siz şampiyonsunuz ve bu hafta sonu bunu tescil edeceksiniz. Çünkü herkesten çok bunu siz hak ettiniz. Rahat olun, sinirlerinize hakim olun, rahat oynayın. Fenerbahçe, Sivasspor engelini aşamayacaktır. Ama Trabzonspor, Karabükspor'u da yenerek şampiyon olacaktır.
Trabzonspor devrimlerin takımıdır. Türk futboluna devrim yapmış başka bir takım var mı? Yok... Varsa gösterin. Şampiyonluğun başta Güneş daha sonra futbolcu çocuklarımız ve Türkiye'nin her köşesinde Trabzonspor'u yalnız bırakmayan taraftarlarımı'a hayırlı olmasını diliyorum.

<p>Odaknoktasında; kaliteli ve sağlıklı hayat tarzını, aile yaşamını ve insanıönceleyentv4 bunu yapa

tv4 Ekranlarında Bizleri Neler Bekliyor? Filiz Zengin Akşam tv'ye anlattı.

Bakan Karaismailoğlu, kazı çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı! Yüzde 95'i tamamlandı

Gösteri sırasında piton adamı boğdu! Dehşet anları

Yeni keşifler için çalışmalar başladı! ''Tarihin sıfır noktası''