• $7,5526
  • €9,0544
  • 410.915
  • 1538.04
27 Nisan 2011 Çarşamba

Oynayan ve haklı olan kazanacaktır

İbrahim Cevahir
İbrahim Cevahir
YAZARIN SAYFASI

Fenerbahçe'nin Bucaspor maçını seyrettik ve gördük; Allah rızası için söyleyin: Penaltı var mıydı? Tabii ki yoktu. Topun koluna vurduğunu görüyoruz ama futbolcunun bir hareketi yok. Bucaspor'un 3-1 galibiyeti devam ederken dağılmış Fenerbahçe, penaltıdan sonra yeniden toparlandı. Rakibinin de moral bozukluğundan yararlanıp sahadan 5-3 galip ayrıldı. Bu galibiyeti alan Fenerbahçe'yi kutluyoruz ama 'Penaltıyı vermediniz' diye hakemleri kovalayanlar haksız penaltı attıklarında bundan bahsetmiyorlar ki. Hak, haklıdan yana olacaktır.
Şampiyonluğu Trabzonspor'un kucaklayacağına inanıyorum.
Sevgili Trabzonsporlu futbolcular ve sevgili Şenol; moraliniz hiç bozulmasın. Rakibiniz olan Fenerbahçe puanlar kaybedecek ve en az bir puan farkla Trabzonspor, şampiyon olacak. Şu ana kadar verdiğiniz mücadeleyi 4 hafta daha sürdürmeniz yeterli. Taraftarın da kalan haftalarda içerde ve dışarda son nefese kadar desteğini esirgememesi şart.

HİMAYEYE GEREK YOK
Centilmence, vakur bir duruşla ve sportmenlikle her türlü zerafet içinde herhangi bir taşkınlık ve yanlış yapmadan bu kupayı müzemize taşıyacağımıza hiç kuşkunuz olmasın. Çünkü Trabzonspor, herhangi bir yanlışa yakın değildir. Hiç kimsenin korumasına da muhtaç değildir. Bu vesile ile tekrar ediyorum. Sevgili çocuklar, kalan 4 haftayı bütün gücünüzle, moralinizi bozmadan tamamlayacaksınız.
Gözlerinizden öpüyorum.

<p>Ermenistan üzerindeki küresel güç mücadelesinin uzun süreceğini söyleyen Altınbaş Üniversitesi Öğ

Ermenistan'daki durum kimi, nasıl etkileyecek?

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı

Türkiye'deki yaban hayatı fotokapana yakalandı

Güneş patlamalarının kaynağı ilk kez belirledi