• $15,9092
  • €16,8448
  • 943.161
  • 2383.93
6 Temmuz 2011 Çarşamba

Olmadı Aydınlar

Futbol Federasyonu'nun yeni başkanı Mehmet Ali Aydınlar... Size bir şey sormak istiyorum. Önce kutluyorum ama başarılı olacağınıza inanmıyorum. Çünkü siz 15 kişilik yönetime 4 G.Saraylı, 4 F.Bahçeli ve 4 Beşiktaşlı aldınız. İki kulübün üyeleri anlaşırsa, o yönetimde sizin hiçbir inisiyatifiniz kalıyor mu? Yani özet olarak Federasyon Başkanlığı'nı kazandınız; kutladım... Ama önemli kararlarda etkisiz kalacağınızı düşünüyorum. Başkanlığı kazandınız ama başkalarına teslim ettiniz. Hatırlıyorsunuz; sizin için bir yazı yazmıştım.
YANLIŞ YAPTINIZ
O yazıda; dürüst birisi olarak o koltuğa en çok sizin yakışacağınızı belirtmiştim... Bu sözümden geri dönmüyorum ama bir yanlış yaptınız. Federasyon'u iki kulübe teslim ettiniz.  Neden diğer kulüplerden de temsilci almadınız. Niçin böyle yaptınız? Ama yanlış yaptınız... Siz bu listeyi kime tasdik ettirmiş olursanız olun.
Futbol şu anda birbirleriyle anlaşabilecek bu üç takımdan ikisine ait oldu. Bu arada ne yapabileceğinizi kamuoyu da görüyor; ben de görüyorum. Hele hele şu anda futbolumuzun geçirdiği depremi hep beraber görüyoruz. Sayın Mehmet Ali Aydınlar; bu işe kamuoyunun desteğiyle girmenize rağmen Federasyon'u hiç de güzel dizayn edemediniz.
Geçen günleri hep beraber merakla izleyeceğiz.

<p> </p>

“Havalimanı yıkılıyor” yalanı

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister