• $7,3696
  • €8,9592
  • 442.266
  • 1562.86
26 Ekim 2011 Çarşamba

Karadeniz rüzgarı

İbrahim Cevahir
İbrahim Cevahir
YAZARIN SAYFASI

Karadeniz takımlarının geçtiğimiz hafta oynadıkları maçlarına baktığımızda Trabzonspor'un Bursa, Samsunspor'un F.Bahçe ile beraberliği haftaya damgasını vurmuştur. Her iki takımı oynadığı güzel futbol ve sergilediği centilmen tavırlarıyla bu haftayı galibiyetle bitirdiğini kabul ediyorum!
Trabzonspor'un, Bursa deplasmanında bir puan çıkarması, Samsunspor'un da F.Bahçe gibi bir takımdan puan alıp evine dönmesi tabii ki kolay değildi. Her iki Karadeniz takımını gösterdikleri performanstan dolayı tebrik ediyorum...
BU ORDU HARİKA!
Hele Süper Lig'e yeni çıkmış Orduspor'un, ligde çok güzel neticeler alması ayrıca sevindirici bir olay. Bence geçtiğimiz haftaya Karadeniz takımları damgasını vurmuştur ve bu Karadeniz rüzgarı daha sonraki günlerde kendini daha da şiddetli bir şekilde gösterecektir. Bu güzel günlerin geleceğinin de bir göstergesidir.
Evet Trabzonspor ve Samsunspor iyi yolda, Orduspor ise gösterdiği performansla dikkat çekiyor. Bu vesileyle başta Trabzonspor olmak üzere Samsun ve Ordu'yu tebrik ediyor ve başarılarının devamını bekliyoruz.

<p>Trump'ın ayrılışının ardından ABD'nin 46'ncı başkanı Joe  Biden ailesiyle birlikte yemin ederek r

Joe Biden, AB ile buzları eritir mi?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Rusya'dan görenlerin aklını başından alan kareler

Yol kenarında biriken kardan araba yaptı