• $16,1085
  • €17,332
  • 966.725
  • 2375
2 Şubat 2011 Çarşamba

Her daim büyük

Trabzonspor, 4 günde Beşiktaş'a ve F.Bahçe'ye yenildi. Futbolda yenmek kadar yenilmek de var. Zaten Bordo-Mavililer'in şanssızlığı Trabzon'da oynanan A.Gücü maçıyla başladı. Bunların hepsini unutalım. Lig yeni başlıyor gibi mücadele edelim. Bu takımların hepsinden daha güçlüyüz ve hepsinden daha iyi bir taraftar kitlesine sahibiz. Şampiyonluğun en büyük adayıyız.
Bu takımı yenmenin ne kadar zor olduğunu, İstanbul takımları aldıkları galibiyetlerin ardından yaşadıkları bayram havasıyla gösterdiler. Sevgili Güneş ve onun öğrencilerinin yanındayız. Kupadan elenmek şanssızlıktı. F.Bahçe ile oynadığımız maçı ise hak etmedik. Çünkü F.Bahçe daha iyi oynadı.

GÜNEŞ GİTMESEYDİ!
Sevgili Şenol'un ne kadar karakterli olduğunu biliyorum. Ama F.Bahçe antrenörünün yanına gitmemeliydi. Çünkü Aykut Kocaman, misafir ağırlamasını ve 'hoş geldiniz' demesini öğrenememiş. Bizim ülkemizde misafire karşı davranışlar nasıl olmalıdır bunu hepimiz biliriz.
Sayın Aziz Yıldırım, bu konuda hocasına bir ders vermeli!
Geçmişte F.Bahçe ile puanlarımız berabere ve son maçımızı Trabzon'da oynuyoruz. Ali Şen takımıyla Trabzon'a geldi. Başkan Mehmet Ali Yılmaz, ben de yöneticiydim. Çiçeklerle F.Bahçe'yi havalimanında karşıladık, Trabzon'a getirip oteline yerleştirdik ve o maçı 2-1 kaybedip şampiyonluğu da F.Bahçe'ye kaptırdık. Ama misafirlerimizi kutlayarak yolcu ettik. Biz böyle büyük bir kulübüz. F.Bahçe'yi tebrik ediyorum. Ama unutmayalım ki, 4 puan farkla Trabzon hala lider, bir de averajımız var etti 5. Yani Fener'in hayalleri bomboş.

<p>Seksenler, Doksanlar, Ertuğrul 1890, Papatyam ve Yeditepe İstanbul birçok unutulmaz projede rol a

Deniz Oral Turgut Özal rolünü anlattı! Meğer ilk düşünülen isim bambaşka biriymiş

Vahşi doğanın en acımasız canlıları! İşte korkutucu özellikleri

NASA tarih verdi! Dünya'ya doğru hızla yaklaşıyor

Sadece ormandaki malzemeleri kullanarak yaptı! Her anını kaydetti