• $7,4701
  • €9,0599
  • 441.724
  • 1565.01
02 Şubat 2011 Çarşamba

Her daim büyük

İbrahim Cevahir
İbrahim Cevahir
YAZARIN SAYFASI

Trabzonspor, 4 günde Beşiktaş'a ve F.Bahçe'ye yenildi. Futbolda yenmek kadar yenilmek de var. Zaten Bordo-Mavililer'in şanssızlığı Trabzon'da oynanan A.Gücü maçıyla başladı. Bunların hepsini unutalım. Lig yeni başlıyor gibi mücadele edelim. Bu takımların hepsinden daha güçlüyüz ve hepsinden daha iyi bir taraftar kitlesine sahibiz. Şampiyonluğun en büyük adayıyız.
Bu takımı yenmenin ne kadar zor olduğunu, İstanbul takımları aldıkları galibiyetlerin ardından yaşadıkları bayram havasıyla gösterdiler. Sevgili Güneş ve onun öğrencilerinin yanındayız. Kupadan elenmek şanssızlıktı. F.Bahçe ile oynadığımız maçı ise hak etmedik. Çünkü F.Bahçe daha iyi oynadı.

GÜNEŞ GİTMESEYDİ!
Sevgili Şenol'un ne kadar karakterli olduğunu biliyorum. Ama F.Bahçe antrenörünün yanına gitmemeliydi. Çünkü Aykut Kocaman, misafir ağırlamasını ve 'hoş geldiniz' demesini öğrenememiş. Bizim ülkemizde misafire karşı davranışlar nasıl olmalıdır bunu hepimiz biliriz.
Sayın Aziz Yıldırım, bu konuda hocasına bir ders vermeli!
Geçmişte F.Bahçe ile puanlarımız berabere ve son maçımızı Trabzon'da oynuyoruz. Ali Şen takımıyla Trabzon'a geldi. Başkan Mehmet Ali Yılmaz, ben de yöneticiydim. Çiçeklerle F.Bahçe'yi havalimanında karşıladık, Trabzon'a getirip oteline yerleştirdik ve o maçı 2-1 kaybedip şampiyonluğu da F.Bahçe'ye kaptırdık. Ama misafirlerimizi kutlayarak yolcu ettik. Biz böyle büyük bir kulübüz. F.Bahçe'yi tebrik ediyorum. Ama unutmayalım ki, 4 puan farkla Trabzon hala lider, bir de averajımız var etti 5. Yani Fener'in hayalleri bomboş.

<p>Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisindeki Nare karakterine can veriyordu. Atagül diziye veda etti

Neslihan Atagül'den ayrılık kararı... Haftanın Magazin Başlıkları'nda

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Yusufeli Barajı'nda sona yaklaşıldı

Zehir tacirlerine şafak baskını! 6 İlde eş zamanlı operasyon gerçekleştirildi