• $15,9283
  • €16,7806
  • 926.328
  • 2394.83
21 Aralık 2011 Çarşamba

Hak ararken haksızlığı unutma

F.Bahçe derbisinde de Trabzonspor galibiyet alamadı. Trabzonspor, F.Bahçe kadar hatta daha da fazla futbol oynadı ama ne yazık ki geçtiğimiz yıl bu tarihlerde Trabzonspor lig lideriydi ve en yakın rakibinin 8 puan önündeydi. Önce kendi fotoğrafımızı önümüze koyarak olaya iyi bakarsak o gün ile bugün arasında çok şeyin değiştiğini görürüz. Federasyona, rakiplere, hakeme kusur aramaya gerek yok. Geçen yılki futbolu oynayamıyoruz.
Bunların sebeplerinden olan başta başkan Sadri Şener ve asbaşkan da dahil olmak üzere tüm yöneticilere sesleniyorum;
Siz, Trabzonspor'un o günkü omurgasını beceriksizliğiniz veya bu işleri bilmemeniz ya da yetkili olmanıza rağmen sorumluluk taşımamınız nedeniyle darmadağın ettiniz. Nitekim G.Saray'a giden Selçuk'un, Trabzonspor'a karşı oynadığı maçta attığı golü de seyrettiniz.
AYDINLAR DÜZGÜNDÜR
Federasyon Başkanı'nı eleştirmek veya yönetim becerisizliğinden tüm suçları orada aramak acizliğin ikinci göstergesidir. Bu federasyon başkanı Malatyalı ama F.Bahçeli. Ben ise Trabzonluyum ve Trabzonspor'un en faal kurucularından birisiyim. Bu Federasyon Başkanı fevkalade düzgün, çok yakından tanıdığım, katiyen ve katiyen haksızlık yapması mümkün olmayan hatta çok saygılı, inançlı bir insandır.
F.Bahçe maçındaki hakemin tutumuna gelince, hakemin hatalar yaptığı aşikardır. Bu başka bir meseledir. Ama federasyon bizler adına futbol oynayan veya oynaması gereken biri değildir. Kurum olarak Federasyon Başkanı M. Ali Aydınlar'ın kurallara uymayacağını hiç düşünmüyorum. Lütfen gazetelere beyanat verip de o yazıları okumak yerine fotoğraflarınızı önünüze koyarak Trabzonspor'un transferlerini gerçekleştirmediğiniz ve kaybettiğimiz bir yıl önceki futbolcuların yerlerine yenilerini koyamadığınızı unutarak yanlışlarınızı kapatmaya çalışmayın.
Bu arada en çok üzüldüğüm bir kişi var. O da bütün gücüyle Trabzonspor'u ayakta tutan Şenol Güneş. Sizden rica ediyorum herşeyi iyi tutmadınız ama Şenol Güneş'i koruyun ve kollayın. Trabzonspor için bunu yapın. Trabzonspor'a verecek başka birşeyiniz yok.

<p>Earle Dickson, 1920'li yılların başında genç ve oldukça sakar bir kadınla evli olan bir şirket ça

Yara bandı nasıl icat edildi? | İcat Çıkarma #7

Perlit'e talep yağıyor! Dünyadaki rezervinin yüzde 75'i Türkiye'de

Çinliler sonunda bunu da yaptı! Kendi kendine giden yemek arabasıyla yemek hizmeti başladı

Bakan Kurum'dan Atatürk Havalimanı ile ilgili açıklama