• $16,167
  • €17,15
  • 952.675
  • 2554.08
11 Mayıs 2011 Çarşamba

Gereksiz konuşmayın..!

Futbolumuzun bu haftaki gündemi bence Bursaspor-Beşiktaş maçındaki üzücü olaylar. Futbol hakkındaki kararlarımızda yanlışlar var. Bursa'da olanları sokak olayı olarak görmemiz gerekiyor. Olaylar nedeniyle Bursaspor'u cezalandırmak veya hükmen mağlup saymak, maçı başka bir sahada oynatmamak son derece yanlış. Bursaspor ne yapabilirdi ki. Polislik vakanın ve sokakta olan bu hadisenin baktığımız zaman bunlar geçmişten gelen birikmiş hadiselerdir. Bu vesile ile kulüplerimizin bu hadiseleri önleme hakkı yoktur. Bu hadiseleri önlemek valilik ve polise aittir. Polisimiz de elinden geleni yapmıştır. O zaman yapılması gereken Bursaspor-Beşiktaş maçı bir başka sahada oynatılmalıdır. Aksi halde alınacak her karar haksızlık olacaktır.

KUPA KİMİN OLACAK?
Fenerbahçe ile Trabzonspor yarışa devam ediyor. İki takım da şampiyonluk için baş başa gidiyor. Fenerbahçe başkanının televizyonda gelişi güzel konuşmalarının ne gereği vardı ne anlamı ne de anlaşılırlığı. Ama tahminim bir suçluluk ve kuşkulu bir durumun içine düştüğü görülmektedir. Bitime iki hafta kala daha önce de söylediğim gibi iki takım da bu mücadelesiyle şampiyondur ama kupayı kim alacak onu merak ediyorum.
Karabük-F.Bahçe maçı oynanmadan önce bir takım söylentiler, yanlış veya doğru ortaya atılmış ve nitekim Karabük teknik direktörü Yücel İldiz basına da bir açıklama yapmıştır. Bunun bir takipçisi muhakkak olacaktır. Şahsen ben asılsız olmasını diliyorum. Ama bu hususta bazı telefon görüşmelerinin varlığı söz konusudur. Takip ederek daha sonra göreceğiz.

ŞÜPHE ÇEKMEYİN
Trabzonspor'a da söylerdim, konuşurdum gibi kelimeler kullandı Sayın Yıldırım. Trabzonspor'a ne söyleyip ne konuşacaktı bari onu da açıklasaydı. Trabzonspor'a hiçbir şey söylenmez hiçbir şey de konuşulmaz. Ayrıca hiçbir takımın gayri kanunu kelimeleri kullanmayı tenezzül edeceğine inanmamaktayız. Ama ağzınızdan konuştuklarınızın da şüphelere neden olduğunu unutmamalısınız Sayın Yıldırım.

<p>Odaknoktasında; kaliteli ve sağlıklı hayat tarzını, aile yaşamını ve insanıönceleyentv4 bunu yapa

tv4 Ekranlarında Bizleri Neler Bekliyor? Filiz Zengin Akşam tv'ye anlattı.

Bakan Karaismailoğlu, kazı çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı! Yüzde 95'i tamamlandı

Gösteri sırasında piton adamı boğdu! Dehşet anları

Yeni keşifler için çalışmalar başladı! ''Tarihin sıfır noktası''