• $13,4335
  • €15,216
  • 793.412
  • 2005.91
16 Mayıs 2012 Çarşamba

Geleceği koruyalım...

Hareketli, hadiseli, bol kavgalı da olsa şampiyon belli oldu. Futbolumuzun geldiği son noktayı anlamak için Sayın Başbakanımızın bu husustaki konuşması kafi. Herkes oradan kendine düşen hisseyi alabilir.
Tribün anarşisinin sebeplerinin en büyüğü yetkili olup, sorumsuzca konuşan yöneticilerin ortamı germesidir. Sayın Başbakanım; eğer futbolumuzda yöneticilerin ortamı gerip, hadise yaratacak olan konuşmalarına yeni bir düzenleme getirirseniz, tribün anarşisinin kısa sürede biteceğini düşünüyorum. Ünal Aysal ile Nihat Özdemir arasındaki televizyon sohbetini hep birlikte seyrettik. Gözüküyor ki; 2012-2013 sezonuna girerken de değişen bir şey olmayacak. Bu konuşmalar gelecek sezona da yansıyacak. Mantık ortada, hırs küpü şişerek patlamak üzeredir.
DURUP KONUŞALIM
Geliniz hepimiz şu ana kadar taşıdığımız tavırları terk ederek hep beraber bu kötü gidişe son verelim. Ayrıca bir şey söylemek istiyorum lütfen ve lütfen devletimizin ve milletimizin can güvenliğini koruyan polisimizi dilimizle yaralamayalım. Polisimiz o akşam nelerle karşı karşıya kaldı hep birlikte gördük. Artık hep beraber durup konuşacak hale gelelim.

<p>Çok şanslı biri olduğunu söyleyen Bülent  Serttaş, 'sahnelerden çok para kazanıyor ve kazandırıyo

Gayrimenkul zengini Bülent Serttaş'ın duası: Rabbim çok para verme!

Fatma Girik kimdir? Usta oyuncu 79 yaşında hayatını kaybetti

İstanbul'da bordo-mavi fırtına!

Beyaz örtü her yeri sardı! İşte Türkiye'den kar manzaraları