• $7,4351
  • €9,0461
  • 439.502
  • 1530.86
16 Mayıs 2012 Çarşamba

Geleceği koruyalım...

İbrahim Cevahir
İbrahim Cevahir
YAZARIN SAYFASI

Hareketli, hadiseli, bol kavgalı da olsa şampiyon belli oldu. Futbolumuzun geldiği son noktayı anlamak için Sayın Başbakanımızın bu husustaki konuşması kafi. Herkes oradan kendine düşen hisseyi alabilir.
Tribün anarşisinin sebeplerinin en büyüğü yetkili olup, sorumsuzca konuşan yöneticilerin ortamı germesidir. Sayın Başbakanım; eğer futbolumuzda yöneticilerin ortamı gerip, hadise yaratacak olan konuşmalarına yeni bir düzenleme getirirseniz, tribün anarşisinin kısa sürede biteceğini düşünüyorum. Ünal Aysal ile Nihat Özdemir arasındaki televizyon sohbetini hep birlikte seyrettik. Gözüküyor ki; 2012-2013 sezonuna girerken de değişen bir şey olmayacak. Bu konuşmalar gelecek sezona da yansıyacak. Mantık ortada, hırs küpü şişerek patlamak üzeredir.
DURUP KONUŞALIM
Geliniz hepimiz şu ana kadar taşıdığımız tavırları terk ederek hep beraber bu kötü gidişe son verelim. Ayrıca bir şey söylemek istiyorum lütfen ve lütfen devletimizin ve milletimizin can güvenliğini koruyan polisimizi dilimizle yaralamayalım. Polisimiz o akşam nelerle karşı karşıya kaldı hep birlikte gördük. Artık hep beraber durup konuşacak hale gelelim.

<p>Başkan Erdoğan: Türkçe'de kelime katliamı oldu </p><p>KÜLTÜR VE TURİZM ÖZEL ÖDÜLLERİ </

21 Ocak 2021 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Simpsonlar yine şoke etti! Bunu da bildiler

İHA fabrikası Ankara'da üretime başladı