• $16,3526
  • €17,4451
  • 973.044
  • 2402.97
30 Kasım 2011 Çarşamba

Futbolumuz iyi yolda

Trabzonspor ile Beşiktaş iyi oynadıkları zaman birbirlerini yenebilecek takımlardır. Trabzonspor, çok gayretli oynamasına rağmen maçı 1-0 kaybetti. Fakat bence sayılmayan gol, sayılmalıydı. Hakemi suçlamak için söylemiyorum ama futboldan anladığım kadarıyla gol olduğunu kabul ediyorum. Hem lig hem de Şampiyonlar Ligi stresini düşünürsek, Trabzonspor'un biraz da yorgun olduğunu kabul etmek gerekir. Geriye bakmayı sevmiyorum. Trabzonspor iyi yoldadır. Futbolcularımızı kutluyorum. Beşiktaş'ın da galibiyetini tebrik ediyorum. Centilmence bir futbol ve güzel bir mücadele seyrettik.
Bu arada keşke şike ve futbol anarşisi konusundaki yasa değişmeseydi. Bunu söyleme sebeplerimden birisi geçmişte İsviçre ile oynadığımız ve elendiğimiz maçta misafir takımın futbolcuları soyunma odalarına giderken o zamanki milli takımımızın teknik direktörü Sayın Fatih Terim'in onları merdiven başında tekmeleyerek misafirlere yaptığı hakareti seyretmiştim. Şimdi hem profesyonel hem dünya futbolunda ismi ve yeri olan bir teknik adamın o hatası hala sorgulanmış değildir. Ondan sonra gelen bu kanunların futbolumuza daha faydalı olduğunu düşünüyorum.
YANLIŞA KARŞI DURALIM
Kimsenin mahkumiyetini ya da hapiste yatmasını istiyor değilim. Tribün anarşisinden, şikeye kadar polisin ve ilgili makamların gösterdiği hassasiyete saygı duyuyorum ve teşekkür ediyorum. Bundan sonra da tribün anarşisinden, şikeden Türk sporuna ve futboluna zarar veren her türlü yanlışa karşı kamu görevlilerimize yardım edilmesi gerektiğine inanıyorum. Herkes futbolun ve sporun beraberlik, dostluk hatta uluslararası şölen olduğunu unutmamalı.

<p>Son dönemlerde teknoloji dünyasına damgasını vuran gelişme, ofise dönüş kararını protesto eden Ap

Çeviri yapabilen gözlük tanıtıldı | TeknoZone #26

Selçuk Bayraktar'ın kumanda ettiği MiG29 ile kol uçuşu yaptı! AKINCI TİHA'nın Azerbaycan'daki ilk uçuşu

Turistler için cazibe merkezine dönüştü! Çölün ortasında kuruldu

Gündüz ''kartal'' gece ''yarasa'' F-16'lar, her şartta göreve hazır