• $16,3113
  • €17,4339
  • 968.662
  • 2418.1
15 Haziran 2011 Çarşamba

En iyi aday Aydınlar

Gündemimiz federasyon... Federasyon başkanlığı seçimlerine az bir süre kaldı. Başkan adayları kendilerini ilan etmeye başladılar. Mehmet Ali Aydınlar'ı kutluyorum... Başkan olduğu takdirde inançlı, anlayışlı, haksızlıktan korkan, katiyen hak ve hukuktan ayrılmayan, bugüne kadar gelmiş geçmiş federasyon başkanlarının en iyisi olacağına eminim...
Aydınlar'ın iş ve özel yaşamını incelediğiniz zaman uzun zamandan beri sporun içinde olduğunu görüyoruz. Spora verdiği hizmetlerden yola çıkarak bu işi en düzgün yapabilecek tek aday olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Hastalıklı kulüp başkanları ve ayak oyunları oynayan kişilerin oyunlarına alet olmayacağı aşikar. Çünkü M.Ali Aydınlar kullanılabilecek bir adam değil. Türk futboluna hizmet yapmak isteyenler Aydınlar'ı başkan yaparak bunu başarabilirler. Spor yazarlarının, spor adamlarının hangi takımı tutarsa tutsunlar hep birlikte bir noktada buluşmaları gerek.

DÜZGÜN İNSAN
Futbolun hakkını, hukukunu her türlü yanlışlardan koruyacak olan çok düzgün bir insan olduğunu gördüğüm için Aydınlar diyorum. Ben Trabzonsporluyum... Aydınlar, F.Bahçeli'dir. Ama F.Bahçe Başkanı onu istemiyor. Çünkü o, etki altına alınacak birini arıyor!
Çünkü Aydınlar hakkı, hukuku, dürüstlüğü bir kenara bırakıp başka bir şekilde hareket etmez. Aydınlar'a elimden gelen desteği veriyorum ve Sayın Başbakan'dan da rica ediyorum. Kulüp başkanlarından rica ediyorum.
Lütfen M.Ali Aydınlar'ı destekleyelim ve onu federasyon başkanı yapalım. Türk futboluna hep birlikte hizmet edelim...

<p> </p>

Ev kiralamasına sınırlama gelir mi?

Eşek arısının fare avı dehşete düşürdü! Saniye saniye kaydetti

Selçuk Bayraktar'ın kumanda ettiği MiG29 ile kol uçuşu yaptı! AKINCI TİHA'nın Azerbaycan'daki ilk uçuşu

Turistler için cazibe merkezine dönüştü! Çölün ortasında kuruldu