• $8,1524
  • €9,7244
  • 454.039
  • 1375.91
16 Mart 2011 Çarşamba

Derbi yarışı etkiler

İbrahim Cevahir
İbrahim Cevahir
YAZARIN SAYFASI

Süper Lig'de şampiyonluğun en büyük takipçisi Trabzonspor ve Fenerbahçe yoluna devam ediyor. Ama cuma günü oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe derbi maçı zirve yarışında kırılma anı olabilir.
Türk futbolunun yükselişine büyük katkısı olan Galatasaray, kötü günler yaşasa da derbi maçıyla birlikte kalan 9 haftayı çok iyi neticelerle tamamlayacaktır. Sarı-Kırmızılılar, hem Fenerbahçe'yi hem de şanssızlığını yenerek Süper Lig yarışına renk katacaktır. Trabzonspor ve Fenerbahçe son maçlarında 3'er puan almalarına rağmen futbollarıyla keyif vermediler. Beşiktaş-Trabzon ve A.Gücü-F.Bahçe maçlarındaki futbol zevki daha fazlaydı. Buna rağmen her iki takım da gayretle yarışa devam etmekte kararlı olduğunu gösteriyor.

ÖZÜR DİLEYİN!
Bir şeyi unutmayalım; Trabzonspor'un Teknik Direktörü Şenol Güneş'e yapılmış olan haksızlık ve kesilen haksız ceza Türk futbolunu yönetenlere eksi puan getirmiştir.
Allah aşkına Şenol Güneş, ne kusur işledi? Ne yanlış yaptı? Şunu hepimiz çok iyi bilmeliyiz
Şenol Güneş hem futbol hayatında hem de hocalığında hiçbir yanlış yapmamıştır. Yanlış ceza verildiği kabul edilip Güneş'ten özür dilenmeli.
Bunun dışında yöneticiler bilhassa başkanlar konuşmalarına dikkat etmeli. Ortamı gererek futbolun güzelliği bozulmamalı. Sokak kabadayılığı gibi davranışlardan herkes kendini sakınmalı ve herkes kendi işine bakmalı. Böyle yaparlarsa futbola daha büyük katkı sağlarlar.

<p>RAMAZAN'IN İLK GÜNÜ YAĞIŞLAR ÇEKİLİYOR</p><p>Hafta başında Batı Karadeniz ve İç Anadolu'nu

Meteoroloji Uzmanı açıkladı... Ramazan'da hava durumu nasıl olacak?

Sahur sofranızda bunlar olsun!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya Başbakanı Dibeybe'yi resmi törenle karşıladı.

Düzce'de denizin bir kısmı kahverengiye dönüştü