• $17,9725
  • €18,3954
  • 1035.58
  • 2805.23
6 Nisan 2011 Çarşamba

Bursa Trabzon'a borcunu ödedi

Liderliğin nöbetini Trabzonspor devraldı. Bursaspor, Fenerbahçe'den puan alarak 1 sezon önce şampiyon olmasında büyük pay sahibi olan Trabzonspor'a da borcunu ödemiş oldu. 'Fenerbahçe yoruldu' demiyorum ama 10 maç üst üste yakaladığı şanslı seriyi bundan sonra devam ettiremezse, Trabzonspor şampiyonluk için Fenerbahçe'den daha şanslı olacaktır. Ama bir gerçek var; bundan 5 hafta önce de yazmıştık şampiyonluğun iki adayı F.Bahçe ve Trabzonspor'dur.
Trabzonspor'un taraftarlarından rica ediyorum; Sevgili taraftarlar Trabzonspor, kendi sahasında oynadığı maçlarda taraftarından çekinen, korkan bir psikoloji içine giriyor. Lütfen Trabzonspor'a devamlı destek olalım hem de netice ne olursa olsun. Çocuklara hakaret etmek değil onlara yardım etmek, şevk vermek, onları desteklemek, hepimizin borcudur. Bu çocuklar, Şenol Güneş' ile birlikte sıfırdan lige başlayarak bugünkü duruma geldiler. Onları onore etmek gerekir.

İŞ YÜZDE 90 BİTER
Biliyor musunuz; Trabzonspor'un İstanbul'da, Ankara'daki seyircisi kendi sahasındakinden daha ılımlı, daha sevimli, daha huzurlu futbol oynamasını sağlıyor. Kendi sahasında zaman zaman çirkin hareketler yapan taraftarlara mani olunması gerek. Lütfen ama lütfen bu görevi bu hizmeti unutmadan yapmalısınız.
Trabzonspor, Galatasaray ile yapacağı maçı kazandığı takdirde şampiyonluğun yüzde 90 sahibi olacak. Seyircisiz oynanmasına rağmen stadyumun dışından sesimizi yükselterek Trabzonspor'a destek vermemizin bile faydası olacağını düşünüyorum. Trabzonspor'a başarılar diliyorum.

<p>TRT1'in 3 bölümü geride bırakan dizisi Mükemmel Eşleşme'nin Darıca'daki setinde, dizinin başrolle

Mükemmel Eşleşme'nin Meral'i Goncagül Sunar: “Komedi oyuncusu benim için iyi oyuncudur”

Kim der iki çocuk annesi diye... Meryem Uzerli mayolu pozuyla sosyal medyayı salladı

Hollywood yıldızlarının Türkiye'deki sesiydi... Sungun Babacan hayatını kaybetti

Uzayda yıllardır var olan 21 Türk ismi! çok az kişi tarafından biliniyor