• $7,5345
  • €8,9837
  • 411.286
  • 1541.98
06 Nisan 2011 Çarşamba

Bursa Trabzon'a borcunu ödedi

İbrahim Cevahir
İbrahim Cevahir
YAZARIN SAYFASI

Liderliğin nöbetini Trabzonspor devraldı. Bursaspor, Fenerbahçe'den puan alarak 1 sezon önce şampiyon olmasında büyük pay sahibi olan Trabzonspor'a da borcunu ödemiş oldu. 'Fenerbahçe yoruldu' demiyorum ama 10 maç üst üste yakaladığı şanslı seriyi bundan sonra devam ettiremezse, Trabzonspor şampiyonluk için Fenerbahçe'den daha şanslı olacaktır. Ama bir gerçek var; bundan 5 hafta önce de yazmıştık şampiyonluğun iki adayı F.Bahçe ve Trabzonspor'dur.
Trabzonspor'un taraftarlarından rica ediyorum; Sevgili taraftarlar Trabzonspor, kendi sahasında oynadığı maçlarda taraftarından çekinen, korkan bir psikoloji içine giriyor. Lütfen Trabzonspor'a devamlı destek olalım hem de netice ne olursa olsun. Çocuklara hakaret etmek değil onlara yardım etmek, şevk vermek, onları desteklemek, hepimizin borcudur. Bu çocuklar, Şenol Güneş' ile birlikte sıfırdan lige başlayarak bugünkü duruma geldiler. Onları onore etmek gerekir.

İŞ YÜZDE 90 BİTER
Biliyor musunuz; Trabzonspor'un İstanbul'da, Ankara'daki seyircisi kendi sahasındakinden daha ılımlı, daha sevimli, daha huzurlu futbol oynamasını sağlıyor. Kendi sahasında zaman zaman çirkin hareketler yapan taraftarlara mani olunması gerek. Lütfen ama lütfen bu görevi bu hizmeti unutmadan yapmalısınız.
Trabzonspor, Galatasaray ile yapacağı maçı kazandığı takdirde şampiyonluğun yüzde 90 sahibi olacak. Seyircisiz oynanmasına rağmen stadyumun dışından sesimizi yükselterek Trabzonspor'a destek vermemizin bile faydası olacağını düşünüyorum. Trabzonspor'a başarılar diliyorum.

<p>Samsun'da eski eşi E.M.'yi sokak ortasında 5 yaşındaki kızlarının önünde öldüresiye döven İbrahim

Samsun'daki caninin ifadesi ortaya çıktı: Bir anda gözüm döndü ve sinir krizi geçirdim

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Iğdır'da esnaf ziyareti yaptı

Mavi Vatan 2021 Tatbikatı'nın Seçkin Gözlemci Günü başladı

Başkan Erdoğan, Mavi Vatan 2021 Taktik Tatbikatı'na canlı bağlantıyla katıldı