• $16,3346
  • €17,4219
  • 972.557
  • 2394.65
4 Kasım 2011 Cuma

Bu takıma Şans lazım

CSKA Moskova maçında gayretli bir Trabzonspor gördük. Fakat çok şanssızlardı. Grupta oynanacak son iki maçta şans faktörü de yanında olursa CSKA maçındaki oyunla turu geçeceğimize inanıyorum. Ancak CSKA maçındaki oyun ile Gaziantepspor maçındaki oyun arasında dağlar kadar fark var.
Sevgili Güneş, maç boyunca mimiklerine kadar hep seni seyrettim. Bazılarımız tribünlerde bazılarımız ekran başında Trabzonspor için dua ettik. Bizim yapabileceğimiz bu kadar, takımda fark yaratabilecek kişi sensin. Benim görüşüm takımın özellikle gol yollarında alternatif yollar bulması gerekiyor. Burak çok formda ama sadece onun gol atmasına yönelik bir planla iyi savunma yapan takımlara karşı Trabzonspor'un gol şansı azalıyor.
Birkaç gün önce Sadri Şener'in bir beyanatını okudum; Trabzonspor tesislerinin eskidiğinden bahsetmiş. Sevgili Başkan; sen ki inşaat ve mühendislik işlerine yıllarını vermiş bir kişisin. 24 yılda betonarme bina eskir mi? Bir yapının çabuk eskimesi için çok kötü yapılmış olması gerekir. Kaldı ki o tesisleri biz yaptık. Tesisler Mehmet Ali Yılmaz'ın maddi katkısı ve bizlerin çalışmasıyla yapıldı.

SATMAYA KARŞIYIM!..
Bu beyanatta bir maksat olduğunu düşünüyorum. İlave bütçe ile yapıyorsan tabii ki yap ama yapılmışları satma düşüncenden vazgeç... Türkiye'de hiçbir futbol kulübünün tesisi yokken kulübün bu tesislere kavuştuğunu ve büyük başarıların orada inşa edildiğini biliyorsun.
Trabzonspor başarı için her şeye sahip. Bizler de her zaman destekçisiyiz. O tesisler ancak 50 sene sonra eskir.
Bir boya badana yaptırırsın olur biter... Bu tesislere çok emek verildi. Bunları satma gibi düşüncelere karşıyız ve bunun takipçisi olacağız...

<p> </p>

Ev kiralamasına sınırlama gelir mi?

Gündüz ''kartal'' gece ''yarasa'' F-16'lar, her şartta göreve hazır

Doktor gözlerine inanamadı! Kolundaki şişliğin içinden bakın ne çıktı?

Yüksek manevra kabiliyetli yangın söndürme uçakları İzmir'e geldi