• $7,5345
  • €8,9837
  • 411.286
  • 1541.98
09 Haziran 2011 Perşembe

Bildiğinizi anlatın!

İbrahim Cevahir
İbrahim Cevahir
YAZARIN SAYFASI

Belçika'dan ite kalka beraberliği zor kurtaran Milli Takım, 'Ben bu işte yokum' diyecek hale düşmüş. Hiç futbol izleyemedik.
'Gitti gidiyor' söylentilerinin gölgesinde motivasyonunu kaybetmiş hocanın akıbetinin de ne olacağı belli değil. Ama kesin olan federasyonun Milli Takım kadrosunu dizayn ederken bu işi beceremediği.
Görünen o ki, teknik direktör ve federasyon valizlerini toplamış, kolkola gitmeye hazırlanıyor. Bunu ben uydurmuyorum, herkes görüyor.
Bu hareketler, 'Beni göndermeyin' blöfü de olabilir.
Ama sonuçta ortaya çıkan gerçek şu, bu işi beceremediniz, başaramadınız. Milli Takım hocası yerli olmalıydı.

BU ÜLKE ÇOCUĞU
Daha önce demiştim ki, 'Yahu arkadaşlar nerede, ne arıyorsunuz. Türk Milli Takım'nı dünya üçüncülüğüne götürmüş olan teknik direktör bu ülkenin çocuğu.'
Hiddink gidiyor mu, kalıyor mu her gün gazetelerde haberler çıkıyor ama net bir şey yok. Çıkıp kamuoyunu aydınlatacak bir açıklama yapın. Aynı suskun tavrınızı F.Bahçe ve Trabzon'un şampiyonluk yarışında ortaya atılan şaibe iddialarında da gösterdiniz. Kamuoyunu tatmin edecek beyanatınız olmadı. 
Siz zaten kendi içinizde de birlikteliğinizi yitirmişsiniz. Türk futboluna bir şey vermediniz, yediğiniz içtiğiniz sizin olsun, bildiğinizi anlatın...
Diyorsunuz ki, 'Naklen yayın gelirlerini artırdık' Onu siz yapmadınız, o fiyatı yukarı çeken ihaleye talip olanlardır. Allah aşkına gazeteye ilan vermekten başka ne yaptınız.

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Bingöl'den kalkan ve Bitlis'in Tatvan ilçesinde kaza kırıma uğrayan

Şehitlere dualarla veda... Başkan Erdoğan konuştu

Şanlıurfa'da mağaralara operasyon: 29 gözaltı

Arşivlerden çıkan tarihe damga vuran anlar

Güzel oyuncu tanınmaz hale geldi! hayranları gözlerine inanamadı