• $16,339
  • €17,4187
  • 968.121
  • 2418.1
9 Haziran 2011 Perşembe

Bildiğinizi anlatın!

Belçika'dan ite kalka beraberliği zor kurtaran Milli Takım, 'Ben bu işte yokum' diyecek hale düşmüş. Hiç futbol izleyemedik.
'Gitti gidiyor' söylentilerinin gölgesinde motivasyonunu kaybetmiş hocanın akıbetinin de ne olacağı belli değil. Ama kesin olan federasyonun Milli Takım kadrosunu dizayn ederken bu işi beceremediği.
Görünen o ki, teknik direktör ve federasyon valizlerini toplamış, kolkola gitmeye hazırlanıyor. Bunu ben uydurmuyorum, herkes görüyor.
Bu hareketler, 'Beni göndermeyin' blöfü de olabilir.
Ama sonuçta ortaya çıkan gerçek şu, bu işi beceremediniz, başaramadınız. Milli Takım hocası yerli olmalıydı.

BU ÜLKE ÇOCUĞU
Daha önce demiştim ki, 'Yahu arkadaşlar nerede, ne arıyorsunuz. Türk Milli Takım'nı dünya üçüncülüğüne götürmüş olan teknik direktör bu ülkenin çocuğu.'
Hiddink gidiyor mu, kalıyor mu her gün gazetelerde haberler çıkıyor ama net bir şey yok. Çıkıp kamuoyunu aydınlatacak bir açıklama yapın. Aynı suskun tavrınızı F.Bahçe ve Trabzon'un şampiyonluk yarışında ortaya atılan şaibe iddialarında da gösterdiniz. Kamuoyunu tatmin edecek beyanatınız olmadı. 
Siz zaten kendi içinizde de birlikteliğinizi yitirmişsiniz. Türk futboluna bir şey vermediniz, yediğiniz içtiğiniz sizin olsun, bildiğinizi anlatın...
Diyorsunuz ki, 'Naklen yayın gelirlerini artırdık' Onu siz yapmadınız, o fiyatı yukarı çeken ihaleye talip olanlardır. Allah aşkına gazeteye ilan vermekten başka ne yaptınız.

<p> </p>

Ev kiralamasına sınırlama gelir mi?

Eşek arısının fare avı dehşete düşürdü! Saniye saniye kaydetti

Selçuk Bayraktar'ın kumanda ettiği MiG29 ile kol uçuşu yaptı! AKINCI TİHA'nın Azerbaycan'daki ilk uçuşu

Turistler için cazibe merkezine dönüştü! Çölün ortasında kuruldu