• $13,464
  • €15,3834
  • 786.529
  • 2085.76
19 Ocak 2011 Çarşamba

Başbakan'ın adı konsun!

G.Saray'ın yeni stadının açılışına davetiyem olmasına rağmen yurt dışında daha önceden programlanmış işlerim nedeniyle katılamadım. Ama daha sonra futbolun güzelliklerine hizmet için yapılmış, yaptıranların onore edilmesi gereken bir açılışta yaşananları üzüntüyle izledim. Türkiye'deki tribün anarşisinin bir başka şeklini görmüş olduk.
Türk Telekom Arena, Türkiye'nin en güzel ve en pahalıya mal olmuş stadı. Çevre yollarıyla birlikte 600 milyona mal olduğunu biliyoruz. Başbakanlığa bağlı TOKİ vasıtasıyla tamamen Başbakanın emriyle çok süratli bir şekilde yapıldı. Türk futboluna verilen bu hizmette başbakanımızın takdir edilip alkışlanması gerekirken, bu davranışları yapanları tanıyamıyorum. Eğer bu arkadaşlar G.Saraylı'ysa, stadyum G.Saraylılar'a yapıldı. Sporseverlikleri varsa yapılmış bu hizmeti takdirle karşılamaları gerekirdi. Peki Allah aşkına kimdi bu insanlar? Ne istiyorlardı? Neyi protesto ediyorlardı? Hizmet protesto edilir mi? Bu yapılmış olan tesislerin güzelliğini bu çirkin hareketlerle bozanların adını ne koyacağız. Şöyle diyelim mi; bunlar ne sporseverdir ne G.Saraylıdır ne de ne istediğini bilendir. O zaman nedir? 

AZMİ KAYBOLMASIN
Sayın Başbakanımız, buradaki düşüncesiz insanları hesaba katarak bundan sonra Türk futboluna hizmet verecek moral ve azmini kaybetmemeli. Ali Sami Yen büyük bir isimdir. Tarihe mal olmuştur. Ama G.Saraylılar'ın yerinde olsam Ali Sami Yen yerine Tayyip Erdoğan Stadyumu yazarak bu yapılan haksızlığın cevabını veririm. Bu tesisler hem G.Saray'a hem Türk futboluna hayırlı uğurlu olsun. Bu tip çirkinliklerin üzerine muhakkak gidilmeli. Spor anarşisinin bu değişik yüzünü de devamlı kontrol etmeliyiz.

<p>Programda öne çıkan başlıklar:</p><p>AK Parti MKYK Üyesi Emre Cemil Ayvalı:  CHP'nin tüm yandaşla

Başkan Erdoğan'dan Arnavutluk'ta

Emeklilere hangi banka ne kadar promosyon veriyor? İşte banka banka promosyon ücretler...

Gece yarısı çocuk kamerasına takıldı! İşte o anlar

Sosyal medyayı sallayan köpek balığı deneyi! Yürekleri ağızlara getirdi