• $28,8804
  • €31,2384
  • 1876.79
  • 8057.42
27 Ekim 2023 Cuma

Yiğitler de ölmez

Hani hep deriz ya... Şehitler ölmez!

Bu değişe hiç düşünmeden, hiç tereddüt etmeden; Gazze'nin yiğitleri de ölmez... diye bir eklemede bulunabiliriz.

Selam olsun o ölmez ve şanlı yiğitlere...

'Aksa Tufanı' adıyla Gazzelilerin başlattıkları kıyam öyle bir etki oluşturmuştur ki; sadece İsrailli Siyonistlerin değil, onlarla iş tutan tüm emperyalistlerin, müstekbirlerin, şımarıkların, azgınların, soysuzların yüreklerini de mengenenin demiri sıkıştırması gibi sıkıştırmıştır.

7 Ekim 2023 Cumartesi sabahı Hamas'ın başlattığı yürüyüş, hiç abarttık sanmayın, bir devri kapamış yeni bir devrin kapılarını açmıştır.

Hani, o yenilmez diye tanımlanan İsrail ordusu, hani o geçilmez diye betimlenen demir kubbe var ya, Gazzeli bir çocuğun attığı bir taşla yıkılıvermiştir.

İsrail ile beraber, başta haydut devlet Amerika olmak üzere, fitne devleti İngiltere, boş boş kibirlenen Fransa, ikinci umumi harpten sonra devlet vasfını kaybeden Almanya vs. bu yıkıntının altında kalmıştır.

Hani, önceki yazılarımızda 'haddini aşan zıddına dönüşür' fehvasınca Yahudilerin zalimleştiğini, Firavun'a, Nemrut'a dönüştüğünü söylemiştik ya...

O mitolojik hikâyeyi hepimiz biliriz; Nemrut Hz. İbrahim'e ve ümmetine o kadar zulmeder ki Tanrı'nın cezası olarak bir sinek Nemrut'un burnundan girip beynine ulaşır ve beyninde durmadan uğuldar. Buna dayanamaz Nemrut ve başını tokmaklatarak ölür.

Tıpkı onun gibi; Hamas'ın Aksa Tufanı harekâtı Nemrutlaşan İsrail'in beynine girmiştir bir kere, artık kendi kendini yok etmekten başka gideceği yer kalmamıştır.

Hani, Anadolu Selçuklularına karşı isyan eden Baba İshak vardı, malumunuz.

Müridleri/askerleri Baba İshak'a ok işlemez diye inanırlar, neredeyse onu ölümsüz görürlerdi.

Baba İshak, önüne çıkan birçok kuvvetleri yenmenin de verdiği cesaretle Konya'ya yürür ve Selçuklu ordusuyla karşılaşır. Muharebe devam ederken bilinçli atılan bir ok Baba İshak'a isabet eder ve onu yere düşürür. Bunu gören askerler büyük bir hayal kırıklığına uğrar, dağılırlar ve perişan olurlar.

Tıpkı bunun gibi Hamas'ın atmış olduğu ok duvarları, istihbaratı, kalkanları, gözlem kulelerini geçip İsrail'in üzerindeki yenilmezlik zırhını parçalanmıştır.

Artık zırhı parçalanmış İsrail, her türlü okun hedefindedir...

Yaşasın zalimler için cehennem!

Selam olsun Gazze'nin yiğitlerine...

<p>İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ülke genelinde eş zamanlı olarak düzenlenen 'Mengene-2 Operasyonu'n

Bakan Yerlikaya duyurdu! Ülke genelinde eş zamanlı operasyon

İşgalci İsrail Batı Şeria'da ablukaya devam ediyor... Cenin Mülteci Kampı'na baskın

300 bin TL ile 350 bin TL arası! İşte adeta teklif yağan ikinci el otomobil modelleri…

Anadolu kökenli 41 eser Türkiye'ye dönüyor... Yurtdışına yasadışı yollarla kaçırılmışlardı