• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
23 Haziran 2019 Pazar

Seçim günü

Malumunuz kimi CHP’li belediyeler plajlara Suriyelileri sokmama kararı aldı.

Meseleye sadece Suriyeli mülteciler üzerinden yaklaşılırsa kimi insanların hoşuna gidecek ve siyasi tavırlarını muhkemleştirecek sonuçlar çıkarmak mümkün olabilir.

Ancak mesele o kadar basit değil;

Asıl görülmesi gereken CHP zihniyetinin her zaman kimi gurupların (etnik-dini-mezhebi) kimi yerlere girme ve yaşama hakkına müdahale ettiğinin/edebileceğinin görülmesidir.

Bakınız…

İkinci Dünya Savaşı bütün hızıyla devam etmektedir.

Almanya’dan kaçan Yahudileri taşıyan bir gemi Romanya üzerinden İstanbul’a gelir.

Hükümet geminin ne geçişine izin verir ne de yükünü boşaltılmasına… Nihayet gemi 23 Şubat 1942 tarihinde İstanbul’dan Karadeniz’e açılır. Bir gün sonra ise 1126 yolcusu ile batırılır.

Asıl hatırlatmak istediğim; olaydan sonra zamanın CHP Hükümeti’nin Başbakanı Refik Saydam’ın TBMM’de yaptığı konuşmadır.

“Biz bu hususta elimizden gelen her şeyi yaptık. Maddi, manevi en ufak mesuliyetimiz yoktur. Türkiye, başkaları tarafından arzu edilmeyen insanlar için melce olamaz. Türkiye, başkaları tarafından arzu edilmeyen insanlar için vatan hizmeti göremez…”

Yani ABD veya AB; Türkiye’de veya falan şehirde dindarları/İslamcıları/Türk milliyetçilerini vs. istemiyoruz dediğinde CHP zihniyetinin bu talebi yerine getirmeye çalışacağından kimsenin şüphesi olmasın.

<p>Kahraman polis memuru Fethi Sekin'in  şehit olduğu saldırıya bomba temin eden PKK'lı teröristin i

Bombalar tatlı kutularında gelmiş

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'de Din Eğitimi Sempozyumu'na katılarak konuşma yaptı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Ekim 2021)

Kumanda görünümlü tabanca, polisi yaraladı