• $31,3879
  • €34,0706
  • 2100.98
  • 9097.15
25 Kasım 2023 Cumartesi

‘İkimizin namusuna emanet' diyordu!?..

İkimizin arasında imzalandı. Bu protokol kamuoyuna açık protokol değil, ikimizin namusuna emanet edilmiş bir protokoldür" demişti mütekait genel başkan.

İçişleri ve iki bakanlık olmak üzere toplam üç bakanlığın Özdağ'a verileceğine dair imzalanmış o çok gizli protokolden söz ediyoruz.

Sonunda dayanamadı o gizli protokolü yayınladı Özdağ... (Bay Kemal, "İkimizin namusuna emanet" diyordu. N'oldu şimdi namus?!..)

Efendim değişimci Özgür Özel'e kızdığı için yayınlamış. "Yeni Genel Başkan HDP seçmeni o projeden (protokolden) rahatsız oldu" demiş. Bir de üstüne Türkiye'ye işgalci diyen soprano Pervin'in elini öpmüş. Hiç böyle şey olur muymuş?!..

Hadi yaa..,

'6'lı masa iktidara gelirse iç savaş çıkar' diyen Özdağ diyor bunu. HDP'nin, PKK'lı teröristlerin elebaşlarının tensipleriyle PKK'nın adayı olan Bay Kemal ile masaya oturup pazarlık yapan bizzat kendisi değil miydi?.. Öyle oluyor muydu?!..

Proje ittifak çok pis dağıldı. Hepsi birbirini suçluyor. Hepsi ellerini yıkıyor. Güya böylece temizlenmiş olacaklar!

N'aparsanız yapın beyhude.

Hepiniz ordaydınız!..

İP'İN UCU TUTUŞTU!..

Seçimin en büyük kaybedeni İyi Parti ve Akşener'dir. Ardı ardına istifaların gelmesinin sebebi de bu. "Noter, masa, kumar, git-gel, Kandil, bir oy Meral'e bir oy Kemal'e.., vesaire ile geçen proje ittifak çok kötü patladı...

Parti tabanının yarıdan fazlası Akşener'e güvenmiyor.

Akşener de bugünlerde CHP'ye vurup duruyor.

"Bütün kabahat CHP'de" diyor. Ama kimse yemiyor. Partililerine de inandıramıyor. ("Başbakan olacağım" masalına inananlar bile inanmıyor artık!..)

İstifalar devam ederken İyi Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır'ın iddiaları-ifşaları partiyi daha büyük sallayacak gibi duruyor.

Akşener'in oğlunun, her birinin içinde 200 bin lira olan parti poşetiyle kendi ekibine para dağıttığını iddia ediyor İyi Partili vekil Dikbayır.

İyi Parti'de 'kasadaki 132 milyon nerede?' tartışması yaşanıyor.

Kesin ihraç talebiyle disipline sevk edilen Dikbayır hakkındaki iddiaların soruşturulması için savcılığa suç duyurusunda bulunuyor. Ayrıca Meclis'e dilekçe göndererek dokunulmazlığının kaldırılmasını talep ediyor.

'İp'in ucu tutuştu, diyim ben size!..

<p>Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde, refüjdeki aydınlatma direklerine çarparak devrilen kamyondaki sür

Manisa'da kamyon devrildi: 1 ölü 1 yaralı

İkinci el araba alacaklar dikkat: Bu otomobiller 50 bin TL ile 250 bin TL arası!

Sağlık çalışanları Filistin için ''sessiz yürüyüş'' yaptı

Hak mahrumiyeti cezası bulunan başkan kiraladığı yük asansöründe takımının maçını izledi