• $8,3166
  • €10,1219
  • 499.094
  • 1454.25
02 Şubat 2019 Cumartesi

HDP’yle birlikte ülkücüleri mahalle mahalle gezin!..

Haber şu;

“HDP İzmir İl Eş Başkanı Kadir Baydur, Soyer’i destekleyeceklerini belirtti. Baydur destekleme kararını Amerika’nın Sesi’ne açıkladı…” (Bunlar Marksist ya, “Amerika’nın Sesi”ne konuşuyorlar!..)

Baydur ayrıca mahalle mahalle gezerek CHP’li adayı destekleyeceklerini söylüyor. Bunu söyleyen HDP İzmir İl Eş Başkanı. (Bunlarda da her şeyin ‘eş başkanı’ var yahu!)

Daha önce net bir ‘duruş’ ortaya koyup “HDP’nin yanındayım” diyen Soyer, duruşunun karşılığını HDP/PKK’dan alıyor!..

CHP-HDP ortaklığı yeni bir şey değil elbette. Hatta bilinen en sağlam ortaklık. (“Beraber iyi sallarlar”.., “CHP’li belediye HDP için şükür pilavı dağıtır”.., “Her CHP’li evden HDP’ye oy çıkar”.., “PYD terör örgütü değildir, Meclis’e bütün renkleri soktuk” derler.., ilâ ahiri.)

Kılıçdaroğlu, baba Nurettin Soyer’i anlatırken; ‘Hiçbir suçu yok, önemli bir hukukçu, ayrıca başarılı bir hukukçu…’ diyor.

Yani Kılıçdaroğlu; ‘12 Eylül’ün darbeci savcılarından birinin oğlu da olsa, HDP’nin yanında da dursa, Soyer’i sindireceksiniz’ diyor.

Dün ülkücülere işkence eden, onların idam kararlarını imzalayan baba Soyer’di.., Bugün “HDP’nin yanındayım” diyen, HDP’nin de mahalle mahalle gezip destekleyeceğini söylediği oğul Soyer…

Ve tabii ki sindirme sırası diğer ortak İyi Parti’de!..

HDP ile birlikte mahalle mahalle gezip destekleyin ‘başarılı hukukçu’nun oğlu Tunç Soyer’i!..

Hadi görelim sizi?!..

Şeyh Yozdil İbni
Bidonî hazretleri!..

“Fasulyeye bayılırdı, leblebiyi çok severdi havaya atıp ağzıyla yakalamaya çalışırdı, muskası vardı, rakı içerdi, bindiği arabanın tekerleği dönerdi..vs,” dedi, tanesi 2.500’den kakaladı!..

Derken Anıtkabir Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ali Güler açıkladı. Kitaptaki ifadelerin bire bir olarak kopyalandığını, kaynakça verilmeden kullanıldığını söyledi. Ve ardından “çok temel ve bariz olan ‘aşırmaları’ sizlerle paylaşmak istiyorum” diyerek bire bir kopyalanan bölümleri yayımladı…

Kitabın üzerinde 10 yıl çalışmışmış?!..

Ordan burdan arakla.., araya da ‘fasulye, rakı, leblebi, muska’ koy, tanesini 2.500’den okut!

Ulan helal olsun sana Şeyh Yozdil İbni Bidonî hazretleri!..

<p class='MsoNormal'>Süper Lig'i şampiyon tamamlayan Beşiktaş, salgında  tüm rakiplerine büyük fark

Şampiyon Beşiktaş! Fenerbahçe ve Galatasaray'ın hataları neydi?

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı