• $15,755
  • €16,658
  • 929.389
  • 2406.49
1 Aralık 2012 Cumartesi

Melo'nun bileti hemen kesilsin

Maçın geneline bakınca mesaj net: G.Saray uyudu, uyudu, uyudu... Açıkçası bu kadarını da beklemiyordum. G.Saray'ın bu kadar kötü olmasını da kimse tahmin edemezdi...
Özellikle de Melo'nun.. Düşünün, geçen hafta kahraman olmuşsunuz, hafta boyunca konuşmadığınız internet sitesi, dünya gazetesi kalmamış. Bir şımarıklık, bir şımarıklık ki, inanılmaz.
İlk yarı bakıyorsunuz Melo'ya, kaleye geçmek ister gibi. Orta sahadan ileri adımını atmadı.. İnsan lütfen bir atak girişiminde bulunur. İkinci yarı başladı, bir tane duran topta çıktı o kadar..
Sonra yok yere iki karttan atıldı. Önce cinlik yapayım derken hakeme yediremedi, sonra faul yapmak zorunda kaldı.. Gerçi Aslan zaten 10 kişiydi, atılmasa ne farkederdi ki...
SADECE ELMANDER
Burak bir gol attığı pozisyonda var, o kadar... Fatih Terim, F.Bahçe ile uğraşmaktan sanki takımı motive etmememiş. Melo'yu hele hiç. Selçuk İnan hayalet, Engin rezalet, Elmander canlı ama yetersiz, Umut Bulut rüzgarı bitmiş adam gibi.
Savunmada Semih Kaya bile 'kaya'lıktan uzaktı. Cenk her topu alışında faul çaldırdı. Dany idare etti, Eboue, Riera kaçamakları oynadı. Muslera sakat sakat bir yere kadar.. İbriçiç'in şans golü Antep'e beraberlik çıkarttırdı diye de bakamıyorum.
BUNU ÇOK ARARLAR
G.Saray gerçekten kötüydü. Ve fatura da ağır oldu. Fatih Terim, ligi feda etmek istiyordu, etti de. Bir cuma maçında daha kazanamadı. Bu beraberlik F.Bahçe'ye bir rüzgar yaptıracaktır. Braga maçına nasıl yansır diye sorarsanız cevabım net.. Fatih Terim, kaoslardan hep zafer çıkartır.
Bu beraberlik, bu skor taktik icabı kullanılacaktır. Bildiğimiz Terim, bu işi lehine çevirir. G.Saray'ı Braga'da motive eder. Ama bu kaybedilen puanlar çok ararır. Hem de çok. Sanıyorum, ilk yarı bittiğinde G.Saray'ın puan durumundaki tablo bunu daha net gösterecek.

<p>Earle Dickson, 1920'li yılların başında genç ve oldukça sakar bir kadınla evli olan bir şirket ça

Yara bandı nasıl icat edildi? | İcat Çıkarma #7

Bakan Kurum'dan Atatürk Havalimanı ile ilgili açıklama

Türkiye'nin en uzun süre yaşayan insanı! 157 yıl hayatta kaldı

Uzaylılar tarafından kaçırıldıklarını söylüyorlardı! Çizimleri herkesi şaşırttı