• $7,4116
  • €9,0165
  • 443.381
  • 1535.07
01 Aralık 2012 Cumartesi

Melo'nun bileti hemen kesilsin

Maçın geneline bakınca mesaj net: G.Saray uyudu, uyudu, uyudu... Açıkçası bu kadarını da beklemiyordum. G.Saray'ın bu kadar kötü olmasını da kimse tahmin edemezdi...
Özellikle de Melo'nun.. Düşünün, geçen hafta kahraman olmuşsunuz, hafta boyunca konuşmadığınız internet sitesi, dünya gazetesi kalmamış. Bir şımarıklık, bir şımarıklık ki, inanılmaz.
İlk yarı bakıyorsunuz Melo'ya, kaleye geçmek ister gibi. Orta sahadan ileri adımını atmadı.. İnsan lütfen bir atak girişiminde bulunur. İkinci yarı başladı, bir tane duran topta çıktı o kadar..
Sonra yok yere iki karttan atıldı. Önce cinlik yapayım derken hakeme yediremedi, sonra faul yapmak zorunda kaldı.. Gerçi Aslan zaten 10 kişiydi, atılmasa ne farkederdi ki...
SADECE ELMANDER
Burak bir gol attığı pozisyonda var, o kadar... Fatih Terim, F.Bahçe ile uğraşmaktan sanki takımı motive etmememiş. Melo'yu hele hiç. Selçuk İnan hayalet, Engin rezalet, Elmander canlı ama yetersiz, Umut Bulut rüzgarı bitmiş adam gibi.
Savunmada Semih Kaya bile 'kaya'lıktan uzaktı. Cenk her topu alışında faul çaldırdı. Dany idare etti, Eboue, Riera kaçamakları oynadı. Muslera sakat sakat bir yere kadar.. İbriçiç'in şans golü Antep'e beraberlik çıkarttırdı diye de bakamıyorum.
BUNU ÇOK ARARLAR
G.Saray gerçekten kötüydü. Ve fatura da ağır oldu. Fatih Terim, ligi feda etmek istiyordu, etti de. Bir cuma maçında daha kazanamadı. Bu beraberlik F.Bahçe'ye bir rüzgar yaptıracaktır. Braga maçına nasıl yansır diye sorarsanız cevabım net.. Fatih Terim, kaoslardan hep zafer çıkartır.
Bu beraberlik, bu skor taktik icabı kullanılacaktır. Bildiğimiz Terim, bu işi lehine çevirir. G.Saray'ı Braga'da motive eder. Ama bu kaybedilen puanlar çok ararır. Hem de çok. Sanıyorum, ilk yarı bittiğinde G.Saray'ın puan durumundaki tablo bunu daha net gösterecek.

<p>Bir önceki PPK toplantısında faizler yüzde 15'ten yüzde 17'ye yükseltilmişti. Ekonomistler, Merke

Merkez Bankası faiz kararını açıkladı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Rusya'dan görenlerin aklını başından alan kareler

Merve Boluğur yalanlamıştı... Işın Karaca açtı ağzını yumdu gözünü