• $28,9142
  • €31,2565
  • 1877.62
  • 8057.42
25 Ekim 2023 Çarşamba

İnsanlığın düşmanları

Dili, dini, rengi, kim olduğu önemli mi? Çocuklar katlediliyor Gazze'de. Kafalarına tonluk bombalar yağıyor. Enkaz altından yavruların ceset parçaları çıkıyor.

Neredesiniz çocuk hakları savunucuları? Nereye kaçtınız, baroların "çocuk hakları" istismarı yapan elemanları? Hani nerede Birleşmiş Milletler'in Çocuk Hakları Sözleşmesi?

Analar çocuklarının kollarına kimliklerini yazıyorlar. Cesetleri parçalanmazsa kimlikleri belli olsun ve bulunsun diye! Ölüm hem kendilerinin, hem de yavrularının tepelerinde geziyor çünkü!

Nereye kayboldunuz kadın hakları savunucuları?

Her türlü insani değerler ayaklar altında. Ölüm püskürtüyor gökyüzü, ölü fışkırtıyor yer. Dört bir yandan insanlığın yüz karası paramparça cesetler fışkırıyor.

İnsan hakları denildiğinde mangalda kül bırakmayanlar peki siz neredesiniz?

Avrupa sevdalıları, ezik karakterler, Mustafa Kemal Atatürk'ün "tarih böyle bir hadise kaydetmemiştir" demesine rağmen, her türü çözümü Batı'da arayan sahte Atatürkçüler...

Size ne oldu? Dilinizi mi yuttunuz? Neden iki laf etmezsiniz bu insanlık düşmanlarına?

Kendini insan zannedenler! İnsanlık kisvesine bürünüp, hayvanların haklarını savunanlar...

Peki, siz neredesiniz? Sıkıyı görünce, o haklarını savunduğunuzu söylediğiniz hayvanların seviyesine mi indiniz?

Nereye kayboldunuz hep beraber? Nereye saklandı insanlık? Nerede insan hakları?

***

Arap imiş orada katledilip ölenler. Bir de o yüzden insan yerine koymadıklarını söyleyen alçaklarla dolu dört bir yanımız...

Acaba senin farkın ne Arap'tan? O alçakların gözünde değişik göründüğünü mü sanıyorsun? Kanın bozuk değilse, sen de Türk'sün. Türk, Arap'tan çok daha tehlikeli onlar için. Tarih boyunca papaların vasiyetleri var: "Türkler ya Hıristiyanlaştırılmalı ya da kılıçtan geçirilmeli, tamamı Orta Asya'ya sürülmeli" dediler. Hem de defalarca...

Bre gafil, haberin yok mudur bundan? Hiç tarihe bakmadın mı, hiç okumadın mı, hiç anlatan olmadı mı? Anadolu'yu kana bulayan Haçlı Seferlerini kimseden duymadın mı? Diyelim ki insanlığını kaybettin, peki kendini de düşünmez misin? Bilmez misin bundan sonraki asıl ve büyük hedef sensin.

Yoksa sen papaların vasiyet ettiği o planın bir parçası mısın?

Hiçbir şey bilmiyorsan, okumamışsan, araştırmamışsan, kimse anlatmamışsa, çevrene bir bak: Nasıl da kuşatılmış, nasıl da sarılmışsın! Dört bir yanını çeviren silahların gölgesinde yaşıyorsun. Günü geldiğinde ve emperyalistlerin "bölge temizliğini" bitirdiğinde sıranın sana geleceğini, gökten senin, eşinin ve çocuklarının tepesine ölüm yağacağını göremiyor musun?

Sen gerçekten bu kadar ebleh misin?

***

Eğer bütün olup bitene rağmen kılın kıpırdamıyorsa, vicdanın seni rahatsız etmiyorsa, sen bir insanlık düşmanısın.

Hiç kendini kandırma, boşuna laf ebeliği yapma. O aşağılamaya çalıştığın Arap ya da onların tepesine ölüm yağdıran Yahudi barbarlar kadar bile olamazsın.

Sefilsin, iğrençsin, alçak bile değil, tam bir çukursun!

Boşuna bağırma, ortalığı kirletmeye çalışma. Aynaya bakıp, sağa sola saldırma. Sen bir insanlık düşmanı, içinde yaşadığın milletin ve insanlığın yüz karasısın!

<p>İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ülke genelinde eş zamanlı olarak düzenlenen 'Mengene-2 Operasyonu'n

Bakan Yerlikaya duyurdu! Ülke genelinde eş zamanlı operasyon

İşgalci İsrail Batı Şeria'da ablukaya devam ediyor... Cenin Mülteci Kampı'na baskın

300 bin TL ile 350 bin TL arası! İşte adeta teklif yağan ikinci el otomobil modelleri…

Anadolu kökenli 41 eser Türkiye'ye dönüyor... Yurtdışına yasadışı yollarla kaçırılmışlardı