• $13,5585
  • €15,353
  • 799.885
  • 1910.29
30 Aralık 2020 Çarşamba

En tepedeki sapık

Haber, basında dün yer aldı. İstanbul’da FETÖ’nün bir hücre evine yapılan baskında yeni sapkınlıklar ortaya dökülmüş…

Üniversite okumak için İstanbul’a giden öğrencilerin teslim edildiği “FETÖ Abisinin” bir sapık olduğuna dair, fotoğraflar ele geçirilmiş. Gördüm, hiç yadırgamadım. M. A., kadın iç çamaşırları giymiş, aynanın önüne geçip selfie çekmiş. Onları da cep telefonunun hafızasında saklamış. Belli ki zaman zaman bakarak ya da birilerine göstererek tatmin olmuş. Kim bilir, “göz kulak olması” için kendisine teslim edilen öğrencilerle neler yapmış?

Olay, FETÖ’nün örgüt evlerinde ortaya çıkan ilk sapıklık değil. Daha önce de gördük benzerlerini. Ayrıca, örgütün en tepesindeki adam da bir sapık. O yüzden, ortada yadırganacak, garipsenecek bir durum yok.

Bu örgütün başındaki Fethullah Gülen’in özel hayatındaki sapkınlıklara ilişkin pek çok iddia var. Doğru mudur değil midir, bilemem. Ayrıca ben onlarla ilgili değilim. FETÖ denilen bu terör örgütünde öyle sapıklıklar gördük ki, iç çamaşır ile ayna önünde fotoğraf çektirmek, solda sıfır kalır…

En kutsal değerleri kullandılar, hatta ayaklar altına alıp paspas gibi çiğnediler. Din adına İslam düşmanları ile el ele verdiler. Milletin değerlerini yıpratmak ve çarpıtmak için ellerinden geleni yaptılar.

ABD ve İsrail’i savundular. Haçlıları aklamak için çırpındılar.

En tepedeki adam çıktı. Milletin gözünün içine baka baka, “Cebrail gelse, onu da dinlemem” türünden sözler söyledi. Kimse de çıkıp “Ne diyorsun sen? Allah’ın elçisini dinlemeyeceğini söylemek, Yaradan’a karşı gelmektir” diye uyarmadı. Tam tersine, Diyanet Camiasından bile “Hoca Efendi” diyerek, bu adama biat edenler çıktı.

Sapıklık mı arıyorsunuz?..

Bir dönem her türünden örnekler verildi. Buna rağmen, efsunlanmış, benliğini kiraya vermiş kitleler, ölümüne bu adamın peşinden koştu.

Kadın iç çamaşırı ile ayna önünde kendi fotoğraflarını çeken “örgüt abileri” onlar kadar zarar vermedi bu ülkeye ve millete!

Ayrıca…

Çok da önemli değil FETÖ’cüler için aralarında cinsel açıdan sapkınların bulunup bulunmaması. Kim olursa olsun, ne yaparsa yapsın kendi amaçlarına hizmet etsin yeter!

Mesela…

Hiçbir zaman kendilerine biat etmeyen Müslümanları sevmedi onlar. Ancak, Marksistler, Ateistler ve Deistlerle rahatça işbirliği yapabildiler. Müslümanlara kumpas kurup iftiralar atarken, kendilerine hizmet eden Ateist ve Marksistlere gazetelerinde köşe, televizyonlarında programlar verdiler.

İçlerinden televizyon ekranlarında Amerika’ya “Anavatan” diyenler bile çıktı. Nihayetinde, 15 Temmuz’da Anavatanlarından gelen talimat üzerine, kendi ülkelerinin halkının üzerine ateş bile açtılar. Başkaları adına milleti esir almak için yüzlerce insanımızı katlettiler.

Sapkınlığın zirvesi değil de nedir bu?

Geçmişe ve yaptıklarına bakınca…

Kadın iç çamaşırları giyerek ayna karşısında fotoğraflarını çekip, kendi kendini tatmin eden FETÖ ağabeyi, bence en masumları arasında kalır bunların! 

<p class='MsoNormal'> </p>

Galatasaray kötüye gidiyor

Hurdalıktan alınan arabanın muhteşem değişimi

Sırları çözülemeyen birbirinden ilginç fotoğraflar! Gerçek oldukları iddia ediliyor

Kendisi küçük etkisi çok büyük! Kansere savaş açıyor