• $28,9919
  • €31,2252
  • 1866.62
  • 7913.76
6 Mart 2019 Çarşamba

Alçaklığa bakın hele

Paraya ulaşmak mı istiyorsunuz? Türkiye’de yaşıyorsanız ve ülkenize savaş açmayı planlıyorsanız, bu çok kolay. Hem yaşadığınız toplumdan öç alabilir, hem de cebinize 300 bin Avroya kadar para koyabilirsiniz.

Nasıl mı?

Hollanda’nın Ankara Büyükelçiliği ilana çıktı. Bunun yollarını gösterdi. “Bize başvurun” dedi.

Bir fon oluşturmuş, adını da İnsan Hakları Programı Fonu koymuş. Yararlanmak için bir proje hazırlayacaksınız. Gidip paranızı alacaksınız.

Ancak, bunun için lezbiyenlerin, geylerin, transeksüellerin veya travestilerin savunuculuğunu yapmanız gerekir. Ya da “insan hakları”, “kadın hakları”, “bilgi edinme özgürlüğü”, “inanç özgürlüğü” gibi konular seçmeniz lazım. Yetmez, konuyu da Türkiye’yi küçük düşürücü ve toplumu kutuplaştırıcı şekilde işlemeniz şart.

Eğer bu alçaklığı sergileyebilirseniz, elçiliğin kapıları size sonuna kadar açık. Para hazır ve cebinizde. Bize ve değerlerimize para gücü ile göstere göstere saldırıyorlar artık.

***

Alçaklık bu kadarla sınırlı değil…

Türkiye, yurt dışındaki soydaşları ve vatandaşlarının “dilini, kültürünü ve dinini” unutmaması için bir proje başlattı. Bazı Avrupa ülkelerinde “hafta sonu okulları” açmayı planladı. Hollanda, “olamaz” diye ayağa kalktı.

Başbakan Rutte, “endişeliyiz” dedi. Peşine muhalefet de katıldı. Hep birlikte el ele verdiler, T.C Başkanı Erdoğan’a saldırmaya başladılar.

Oysa, bu son derece demokratik bir hak. Yine de bir yolunu bulup “asla izin verilmemesi gerektiğini” dillendirenler oldu.

Vaktiyle FETÖ’cü Zaman Gazetesinde yazılar yazan sözde Türkiye uzmanı Joost Lagendijk, Hollanda Devlet Televizyonuna çıktı. “Erdoğan’ın hazırladığı bu program hakkında negatif düşünülmesi gerektiğini” söyledi:

“Bunu hukuki olarak yasaklamak zor. Fakat, Hollanda Devleti veya yerel yönetimleri net bir tavır ortaya koyarsa, hafta sonu okulları sürdürülemez.”

Kısacası, “Bırakın hukuku, gerekirse eşkıyalık yapıp engelleyin” mesajını verdi.

İşte batı demokrasisi bu!

***

Şimdi gelelim işin en can alıcı noktasına…

Bizi engellemek için demokrasi ve insan haklarını askıya almayı bile düşünen Hollandalıların, Türkiye’de hafta sonu eğitim veren okulları var.

Antalya’da Lale Vakfı bunu yapıyor. Haftada 3 saat Hollanda Dili ve Kültürü dersleri veriyor. Ankara-Çankaya’da De Orange Klomp adıyla bir okulları bulunuyor. O da haftada 4 saat dil ve din eğitimi yapıyor.

Kendilerine hak olarak gördüklerini bize yasaklamaya çalışıyorlar!

Çünkü, bölgesinde giderek güç kazanan Türkiye rahatsız ediyor onları. İslâm’a duydukları alerji depreşiyor. İçinde bulunulan durumun sorumlusu olarak Erdoğan’ı görüyorlar ve var güçleri ile saldırıyorlar. Erdoğan giderse rahatlayacaklarını düşünüyorlar!

Gizlemeye çalışsalar da batının pek çok ülkesinde aynı hastalık mevcut. Hep birlikte Türkiye’yi tökezletmek istiyorlar. Bu amaçla ülkemizde bulabildikleri her türlü enstrümanı da kullanmaya çalışıyorlar.

Durduk yere “beka tartışmaları” yapılmıyor ülkede. Basit bir Hollanda örneği bile fotoğrafı bütün netliği ile koyuyor ortaya!

<p>Bu anlamlı etkinlik, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'nın katılımıyla gerçekleşti. Ayrıca,

3.Çocuk Girişimciler Kermesi Filistinli Çocuklara Destek İçin Gerçekleşti

Dikkat: Bu otomobiller 350 bin TL ile 450 bin TL arası! Kaçıran adeta pişman oluyor

Gaziantep sise büründü

ŞOK 9 Aralık kataloğu: 2359 TL'ye airfyer, 7299 TL'ye dik süpürge fırsatı!