• $17,9813
  • €18,287
  • 1021.98
  • 2990.09
19 Mart 2011 Cumartesi

Mükemmel olmak 40 bin dolara mümkün (mü)!

Dünyanın en güzel bacakları, poposu, dudakları, gözleri, burnu bir araya getirilse acaba şahane bir insan elde edilebilir mi? Dr. Robert Rey'e soracağım; gerçekten güzel kadın kimdir?

Yapacak onlarca baştan çıkarıcı şey, katılacak 'event', gezecek sahil varken, Beverly Hills'te gitmek istediğim tek bir yer vardı, Dr. Robert Rey'in ofisi! Kimdir bu Dr. Rey? Digiturk E kanalını takip edenler bilirler, 'Dr. 90210' adlı reality show'un kahramanıdır. Şov, Dr. Rey ve aralarında Dr. Linda Li, Dr. Will Kirby ve Dr. Jason Diamond'ın da bulunduğu bir grup plastik cerrahın yaşamlarını ve iş hayatlarını anlatır. Ameliyatları şöyle bir gösterir ve hiç ihtiyacınız olmasa da gidip bir gerdirilmek veya şişirilmek isteyebilirsiniz.
Bu bir grup doktor içinde en sevdiğim Dr. Robert Rey'dir, kendisi 1961 Sao Paolo, Brezilya doğumludur. Babası alkolik olduğu için Amerika'da bir aileye evlatlık olarak verilmiştir. 2000 yılında Kanadalı bir oyuncu adayı olan Hayley ile evlenmiştir, iki çocuğu, bir dolu köpeği vardır. Siyah kuşak tekvandocudur, müzik aletleri kullanmayı çok sever hatta garajının bir bölümünü çocuklarıyla beraber müzik dinledikleri bir eğlence odasına çevirmiştir. Kayınvalidesini pek sevmez, hastalarına iltifat etmeyi sever, karısının gereksiz harcamalarından ötürü yakınır. Gördüğünüz gibi ben bu doktoru yakinen tanımaktayım. Programı seyrede seyrede kendimi Dr. Rey'in akrabası ve karın germe ameliyatına girebilecek kadar 'cerrah' hissetmekteyim. Neyse, Los Angeles'a gidince ona uğramamak olmaz dedim ve internetten telefonunu bulup aradım. Hayır için yılda en az 10 bin ücretsiz ameliyat yapan/yaptıran Dr. Rey, elbette bana randevu verdi ama önce bir ön görüşmeye gidecektim. Kendisi de bir ay içinde yüz yüze görüşme için arayacaktı beni! İstanbul'da konuştuğum birkaç estetik cerrah bana Dr. Rey için pek de iyi şeyler söylememişlerdi. Öyle ya çok yoğun çalışan bir doktor nasıl olur da televizyon programı için vakit ayırabilirdi?  2004-2008 arasında yayınlanan Dr. 90210 bu sebeple biraz 'düzmece' gibi de gelebiliyor insana. Fakat araştırdım, soruşturdum, adam gerçekten de doktor, hatta bol ödüllü 'Seven-Yedi' filmini hatırlarsınız, o filmin de tıp danışmanıymış kendisi.

BÜYÜK BULUŞMA  YAZA KALDI
Ön görüşme için ne yaptırmak istediğimi sordular, ben de sıraladım; Angelina Jolie dudakları, Jennifer Aniston bacakları diye. Benimle          Dr. Robert Rey ile çalışan başka uzmanların ilgileneceğini söylediler, sinirlendim haliyle. Robert diye tutturursam beklemem gerekirmiş, bekleyemedim. Bu arada Amerika'da yapılan bütün estetik ameliyatların Türkiye'de yapılanlardan çok daha pahalı olduğunu söylemeliyim. Ağustos için randevu aldım, bakalım estetik trendleri neler, nasıl gelişmeler var, kim neresine ne yaptırıyor? Bir nev-i Uğur Dündar kılığına girip, gizli kameramı takıp gideceğim.
Ve ona soracağım, 'Dünyanın en güzel vücudu, bacakları, poposu, dudakları, gözleri, burnu bir araya getirilse acaba şahane bir insan elde edilebilir mi?' Dr. Rey ne der bilmiyorum ama estetik yaptırmaya niyetli yüzlerce kadının merakını gidermek için, Life And Style dergisi çözüm getirecek bir kolaj hazırlamış. Bakın mükemmel parçalar ve yaklaşık 40 bin dolar bir araya gelince gerçekten de mükemmel bir yüz oluşturulabiliyor mu?

Kim Kardashian saçları: Kısa zaman öncesine kadar bütün Amerikalı kadınlar Jennifer Aniston saçları istiyordu. Zaman değişti, Kim'in hacimli, koyu ve dalgalı saçları moda oldu.

Angelia Jolie gözleri: Güzeller, anlamlılar. Şekli ve rengi de dört dörtlük, o halde mükemmel kadın için Angelina'nın gözlerini almak lazım. Makyaj için ideal bir üst göz kapağı olduğu söylenen oyuncuya biraz olsun benzemek için 8 bin 500 dolar şart.

Megan Fox kaşları: Bana kalırsa bu kadının her yeri güzel, estetik uzmanları kaş kemiğinin güzel olması gerektiğini söylüyorlar. Bu ameliyat için 10 bin dolar gerekiyor. Değer!

Natalie Portman burnu: Küçük ve çok doğal. 7 bin 500 dolar civarında bir ödeme ile aynı burnu alın gitsin.

Halle Berry yanakları: Elmacık kemikleri şahane, birbirine çok yakın değil, yusyuvarlak da değil. 7 bin dolara olay tamam.

Scarlett Johansson dudakları: Mükemmler değil mi, hem de diğer operasyonlarla kıyaslarsanız gayet de ucuz! 500 ile bin 500 dolar arası bir para gerekiyor ki, vermeye değer...

Gwyneth Paltrow çenesi: Doktorlar kadınların Paltrow çenesine bayıldıklarını söylüyorlar. 6 bin dolara yaptırmak mümkün, ya liposuction ya da implant ile elde edilebilir.

Hollywood dedikoduları
l Jennifer Aniston'un oynadığı su markası Smartwater'ın reklamı çok güzel ve 'Jennifer'in Seks Kaseti' olarak lanse edildi. Bu arada, Yunanistan kökenli Jennifer Aniston, Los Angeles'teki evini 42 milyon dolara satışa çıkarmış, New York'a taşınmaya karar vermiş.
l Jennifer Lopez'in yeni yüzü konuşuluyor bu aralar. Lopez'in değişimini kremlere borçlu olmadığı çok açık. Ama kendisi 'Daha sade bir makyaj stili' sayesinde genç göründüğünü iddia ediyor, etsin bakalım!
l Courteney-Cox da yeni göğüsleriyle sahillerde görüntülendi. İki yıl önce yüzünü gerdiren Cox, iyi yapmış bana kalırsa zira bir tarafı toparlayınca başka taraflar daha yaşlı görünüyor.
l 26 yaşındaki Scarlett Johansson ile      50 yaşındaki Sean Penn'in aşkı dillerden düşmüyor ve sürekli olarak tatil yapıyorlar. Durmadan öpüşüyor ve sigara içiyorlarmış.
l Yıllar önce George Clooney'e 'Evlat edinmeyi düşünüyor musunuz' diye sormuşlar ve o da 'Neden olmasın, 18 yaşında bir Rus kız evlat edinmeyi düşünebilirim' diye cevap vermiş. Ben yeni duydum bu cevabı ve kendisinden soğudum, böyle bilsin bunu...

<p>Agr Tur seyahat acentesi ve HIS Travel ortaklığı, özel taleplere göre şekillenen kişiye özel seya

QUALITA ile turizme yeni bir soluk geliyor

Bakan Koca son hazırlıkları inceledi! Türkiye'nin en büyüğü olacak

36 yıl garajda sakladı! Yolun 2 metre altında duran otomobil görenleri şaşırtıyor

Tarihi yapılarıyla Mahkemeağcin köyü! Yerli ve yabancı turistler büyük ilgi gösteriyor