• $13,4487
  • €15,2851
  • 795.626
  • 2042.08
14 Aralık 2018 Cuma

Bu defa ödül vermek için sahnedeydim

Altın Kelebek Ödülleri’nde sahnedeydim. Bu kez ödül almak için değil vermek için. Diyeceğim şey, yine mükemmel bir gece yaşandığı olacak.

Geçen yıl sağ olsun halk oylamasıyla Altın

Kelebek benim ellerimdeydi. Ve ben çok heyecanlıydım. Bu yıl ise Türk Müziği’nin divalarından Yıldız Tilbe’nin ‘En İyi Proje’ ödülünü sunmak bana kısmet oldu.

Ödül açıklamak da en az almak kadar heyecanlı.

Kimin adını okuyacağınızı bilmiyorsunuz. Salonda “Acaba ödül alır mıyım?” diye düşünen her biri birbirinden önemli sanatçılar, size bakıyor. Ve o önemli anda nefesler tutulmuşken herkes sizin ağzınızdan çıkacak ilk kelimeyi bekliyor. Ben, isim okumak yerine Türkiye’de hemen herkesin bildiği bir Yıldız Tilbe şarkısının ilk bölümünü okudum. “Ben o yare canımı, ömrümü hayatımı.” Zaten daha girişte ödülü kimin aldığı belli olmuştu.

Bu arada bir kez daha belirtmeliyim ki, Altın Kelebek her geçen yıl daha iyiye gidiyor.

Zaten tartışılmaz önemli bir ödül, hak ettiği bir biçimde mükemmel bir organizasyonla düzenleniyor. Eminim daha uzun yıllar gündem belirlemeye devam edecek.

ALTUĞ MÜDÜR, İÇİMİZİ ACITTI

Altuğ Verdi. Vatansever genç bir emniyet müdürü. Makamında şehit oldu.

15 Temmuz hain darbe kalkışması sırasında Üsküdar Emniyet Müdürü.

Üsküdar ki, Sayın Başkanımız Erdoğan’ın konutunun bulunduğu ilçe. Çok önemli anlayacağınız. İşte o gece kahramanlıklara imza atan Altuğ Verdi, hak ettiği bir şekilde Rize Emniyet Müdürlüğü’ne atanmış.

Altuğ Müdür, o derece mesleğini seviyordu ki, memurların sorunlarını makamında dinliyor, çözüm bulmaya çalışıyordu. İşte zaten bu özelliği de bugün içimizi acıtan, gözümüzü yaşartan tabloyu ortaya çıkarıyor.

İşin en acı tarafı, tetiği çeken kişinin de bir polis olması…

Maalesef korkunç bir olay yaşadık. Eminim yetkililer güvenlik açısından bu olaydan yola çıkarak yeni önlemler geliştirir. Şehidimizin ailesine baş sağlığı ve sabır diliyorum. Allah yardımcıları olsun.

<p>Ezgi Aşık <span style='font-size: 1.6rem;'>soruyor, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr.

Rusya-Ukrayna gerginliği nereye evrilir?

Cam parçalarından evlilik teklifi! Herkes onu konuşuyor

Bu deliğin altında bakın ne var! Gözlerinize inanamayacaksınız

Sarımsağı böyle tüketenler dikkat! Bu hatayı sakın yapmayın