• $13,6041
  • €15,3895
  • 783.316
  • 1998.27
15 Şubat 2019 Cuma

Alice İstanbul’a özel kalmasın

Alice Müzikali’ni henüz izleme şansım olmadı ama 7 Şubat’ta başlayan gösterinin biletlerinin aylar sonrasında bile tükendiğini duymak sevindirici.

Bir de müzikal oyuncularının meşhur dizi oyuncularımız olması ve bu isimleri sahnede görmek özellikle yeni nesil hayranlarını gösteriye koşturmuş. Çünkü dönemin en sevilen gözde oyuncularından Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Şükrü Özyıldız hayranları gösteriye ekstra ilgi göstermiş. Bu dizi oyuncularının bir müzikalde hem dans, hem şarkı performansları sergilemeleri özellikle Serenay Sarıkaya’nın geldiği bu nokta, kendisini oyunculuğun her aşamasında geliştirdiğini görmek önemli bence.

Kim derdi ki Serenay bu kadar yol alacak ve iyi bir oyuncu olacak. Eminim ki bu gösteri İstanbul ile sınırlı kalmayacak. Sadece İstanbullulara ulaşmak yetmez.

Tüm Türkiye’de turneler yapılırsa hem sevenlerine ulaşmış, hem de halkı tiyatroya çekmek için büyük adım atmış olursunuz. Ben de bilete ulaşırsam en kısa zamanda izlemek istiyorum bu güzel şovu.

ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERi YAKIYOR

Milletimizin başı sağ olsun. Yine şehitlerimiz var. TV karşısında son dakika haberlerinde helikopter kazasını gördüğümde içim cız etti.

Bir polis kızı olarak inşallah kaybımız yoktur derken dört askerimizin şehit olduğu haberi maalesef ki ekranlara geldi. Pilot Yüzbaşı Ümit Özerli, Yüzbaşı Semih Özcan, Astsubay Başçavuş İlyas Kaya ve Astsubay Üstçavuş Yakup Avşar’a Allah’tan rahmet acılı ailelerine baş sağlığı ve sabır diliyorum.

Vatanına milletine hizmet eden şehitlerimizin ruhu şad olsun.

<p class='MsoNormal'>Ezgi Aşık soruyor, TürkMedya Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel  yanıtlıyor.</p>

Kılıçdaroğlu neyin peşinde?

İstanbul'da yasadışı organ nakli şebekesine operasyon

Eren Kış-12 Tendürek Şehit Jandarma Kıdemli Binbaşı Kıvanç Cesur Operasyonu başladı

Peru'daki kazılarda bulundu! 800 ile 1200 yıllık olduğu tahmin ediliyor