• $8,3177
  • €10,1216
  • 498.801
  • 1454.25
08 Haziran 2018 Cuma

Merkür ikizler burcunda

Güneş ve iletişimin gezegeni Merkür yönetici olduğu ikizler burcunda ilerliyor. Yenilenmek, arınmak enerjimizi şarj etmek için iyi bir zaman dilimi. Enerji çok güçlü! Şimdi ruhumuza, bilinaltımıza yaşadıklarımıza, yaşattıklarımıza adil bir şekilde bakabilme şansına sahibiz. Kendimizle yüzleşip, kalplerimizin derinliklerindeki yaraları şifalandırmak, yok saymak daha da kanatlanmak farkındalığımız doğrultusunda ilerleyecek. Kırdığımız yerden kırılacak yıktığımız yerden yıkılacağız. Bugüne dek yaptıklarımızla ilişkili olarak kırıldığımız yerden doğrulacak, yıkıldğımız yerden yeniden yapılanacağız.İsyan etmek yerine çözüm üretmek, yanlışlarda ısrar etmeden uyanmak ya da yok saymaya devam etmek. Her birey ruhundaki melek ve şeytanın baskınlığına göre bu süreci yönetecektir.

KOÇ
Kariyerinizle ilgili konularda haftanın ilk gününden itibaren yükselişe başlayacağınız enerjiler söz konusu. Var olan durumunuz değişebilir ve işinizdeki başarınız artabilir. Daha iyi bir itibara imza atan otoriter bir pozisyon elde edebilirsiniz.

YENGEÇ
Finansal konular ve mesleki gelişmelerle ilgili gelişmelerin olabileceği bir haftadasınız. İş hayatınızda ilerleme kaydedeceksiniz. Özel yaşamınızda eşinizle karşılıklı ego çatışmaları aranızdaki bağın bozulmasına neden olabilir.

TERAZİ
Bu hafta iş hayatınızda çalışma arkadaşlarınız arasında yaşanacak tartışmalarda taraf olmaktan uzak durun. Ektiklerini biçecek sizi de içine almaya çalıştıkları oyunlarının içine kendileri düşecekler. Siz işinize odaklanın.

OĞLAK
Bu hafta iş değişikliğine gitmek ortak projeler de bulunmak umduğunuzu bulamamanıza neden olabilir. Verilen sözlere güvenerek harcamalarınızı dengelemeyi başaramazsanız ekonomik krizle karşı karşıyasınız.

BOĞA
Başarı elde etmek için çok uğraşmanız gerekecek olsa da bunu başaracağınıza inandığınız takdirde her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Finansal konularda şanslısınız. İşbirlikleri yeni fikir ve projelere açık olun ve iş hayatınızda kendinizi yenileyin.

ASLAN
Haftanın ilk 2 günü çevrenizdeki hiç kimseyle tartışmalar içine girmemeli, hakkınızı aramak için sakinlik ve diplomasiyle hareket etmelisiniz. Aksi takdirde hukuki konularda başınızı ağrıtacak durumlarla karşılaşabilirsiniz.

AKREP
Evlilikten vazgeçmek üzere olan karşı tarafa karşı anlayışlı olmalı, sabırla hareket edin. Akrep burçları başarıları ve kararlı tavırlarından dolayı gizli düşmanlıklara dikkat etmelisiniz.

KOVA
Aile büyükleri ve akrabalarla ilgili konular gündeminize gelebilir, geçmişte başınızı ağrıtan olayların daha da yorucuşekilde karşınıza çıkmasıyla zorlanabilirsiniz. Diploması size çok şey kazandırabilir.

İKİZLER
İş hayatınızla yönetim kadrosundaki insanlar ayın başında size karşı gelebilir beklenmedik baskı ve eleştirilerle karşılaşabilirsiniz. Yasal konularla ilgili işler ve eğitimle ilgili konularda oldukça başarılı gelişmeler ay boyunca etkili olacaktır.

BAŞAK
Evli Başaklar bu hafta çocuklarla olan ilişkiniz üzerine odaklanmanın zamanı geldi. İş hayatınızda büyük bir başarı elde edeceğiniz gelişmeler yaşanabilir. Aşk hayatınızda son derece keyifli gelişmeler söz konusu...

YAY
İş hayatınızda yaşanan belirsizliklerin ortadan kalkmaya başlamasıyla kendinize olan güveninizi ve zekanızı ortaya koyarak bulunduğunuz ortamın vazgeçilmez kişisi olacaksınız.

BALIK
Mesleki konuların yanı sıra aile hayatında olumlu gelişmeler yaşayabileceksiniz. Bu hafta ki gezegensen enerjiler sayesinde sürekli tekrar eden yorucu tüm enerjiler yaşamınızdan çıkıp gidecek.

<p>Piyasalar haftaya nasıl başladı? Altın fiyatları neden  yükselişte? Kademeli  normalleşmenin ekon

Kademeli normalleşmenin ekonomiye etkisi nasıl olacak?

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı