• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
22 Haziran 2018 Cuma

En sadık burçlar hangileri?

Koç: Koç burçları karşılıklı güvene dayalı bir beraberlik içerisindeler ise ve karşı tarafın kendisine olan sevgisinden emin ise her zaman duygularını göstererek, karşısındaki insana güven vererek sadakati sağlayacaktır.

Boğa: Güveni her şeyin merkezine koyan Boğa insanı için karşısındaki insanın güvenini test etmek hiç de zor olmayacaktır. Bu testi geçen kişi için ömür boyu sadık kalacağına emin olabilirsiniz.

İkizler: İkizler burcunu kesinlikle özgür bırakmalı, onun kişisel eşyalarına, telefonuna ya da bilgisayarına dokunmamalısınız. Aksi takdirde kendine güvenilmediği hissiyle keskin tepkiler verip istediği halde ilişkisini bitirme yoluna bile gidebilir.

Yengeç: Yengeç insanı seviyor ve sevildiğine inanıyor ise kıskanç ve kuşkucu yapısına rağmen sadakat ile ilgili hiçbir problem yaşamayacaktır.

Aslan: Aslanlar kabına sığmayan ilişkileri ile en zor sadık kalabilen burçların başında gelebilir diyebiliriz. Onlar için ilişkide her zaman cezbedici ve heyecan verici gelişmelerin olması şarttır.

Başak: Zor burçlardan biri olan Başaklar, özellikle de erkek Başakların sadakatinden şüpheye kapılmakta hiç de haksız sayılmazsınız.

Terazi: Sadakat duyguları çok yüksek kişiler olan Teraziler, karşı taraftan da kendileri gibi davranmalarını bekler ve bununla ilgili en küçük bir kaygıları olduğu anda da ilişkilerini sonlandırmaktan geri kalmazlar.

Akrep: Akrep kadını son derece sadık olmasına rağmen Akrep erkeği için aynı şeyi söylemek oldukça güçtür. Onun sadık kalabilmesi için sevdiği insan mükemmel olmalı ve tutku, ihtiras, gizem dolu bir evliliği olmalıdır.

Yay: Yay kadını son derece sadakate önem veren dürüst bir yapıya sahip iken, Yay erkeği havailiğinden vazgeçene kadar hiçbir şey yapmasa bile göz çapkınlıklarıyla karşısındaki kadını çileden çıkartabilir.

Oğlak: Oğlak kadını veya erkeği adeta sadakatin sembolüdür. Onun sadakatinden, kurallarından, saygınlığından şüphe edecek herhangi bir yaklaşımda bile bulunmamalısınız.

Kova: Kova kadını için sadakat ilişkinin temelini oluştururken çapkın Kova erkeği, göz çapkınlıklarından, gün içerisinde etkilendiği kadınlar ile iletişim kurmaktan çekinmeyecektir.

Balık: Balık erkeği son derece sadık iken Balık kadını aradığı aşkı bulamamışsa geçici aşkların, sevdaların peşine düşebilir ve karşısındaki insanı büyük hayal kırıklığına uğratabilir.

KOÇ

Sağlığınıza daha fazla önem vermelisiniz. Bu hafta uzun zamandır satmaya çalıştığınız bir mülkü elinizden çıkarabilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincindesiniz, yapabileceklerinizin farkındasınız bu da sizleri güçlü kılacak.

BOĞA

Gökyüzü güçlü yaşamınızda istikrarlı gelişmelerle moral bulacağınızı müjdeliyor. Popülaritenizin yükseleceği bir süreç. Yıldızınızın parladığı bu dönemde kıskanç insanların negatif enerjilerine karşı savuma kalkanlarınızı hazırlayın.

İKİZLER

İş hayatınızda alacağınız sürpriz teklifleri değerlendirmelisiniz. İş ve özel yaşamınızda gerginliklere geçmişte yaşanan sorunların üzerinde durmanıza eş ya da sevgilinize haksız davranışlar içinde bulunmanıza neden olabilir.

YENGEÇ

Yaşamınızda kiminle ne konuştuğunuza dikkat edin. Özel yaşamınızla ilgili bir anlık öfke yada duygusallıkla 3’ncü şahıslarla yaptığınız paylaşımlarınız başınızı ağrıtabilir. Kendi içinizde birlikte olduğunuz insanla her türlü sorunu tolere edebilirsiniz.

ASLAN

Gerçeklerden uzaklaşmadan yaşananlara bahaneler üretmeden insanları olduğu gibi kabullenmeli ve herkese hak ettiği değeri vermelisiniz. Seyahatlerde problemler yaşanabilir. Kişisel güvenliğinizle ilgili konular da da dikkatli olmalısınız.

BAŞAK

Bu hafta dargın olduğunuz eş ya da sevgilinizle yeniden bir araya gelebilir yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. İşinizle ilgili resmi bir konuda küçük bir ayrıntı bir anda her şeyi lehinize çevirebilir ve haksızlıklar bir anda sonlanabilir.

TERAZİ

Meditasyon ibadet gibi ruhsal olarak güçleneceğiniz aktivitelere yönelmelisiniz. Finansal gelirlerde artış iş hayatınızdaki istikrarlı gelişmeler verimli çalışmanızı sağlayacak. Evli Teraziler evin sahibi olabilirsiniz.

AKREP

Zorluklardan sonra gelen kolaylıklar kararlı tavırlarınız sizi yaşamın her alanında söz sahibi ve başarılı kılacak. Evli Akrep’ler sorunlu bir ilişkiniz varsa şiddetli tartışmalar hakaret varan kırıcı sözler duyabilirsiniz eşinizden.

YAY

İşinizle ilgili projelerde yanlış anlaşılmalar ve yanlış yönlendirmelerle karşılaşabilirsiniz. Resmi evraklar anlaşmalar yaparken dikkati elden bırakmayın, Aşk hayatınızda keyifli gelişmeler söz konusu.

OĞLAK

Gökyüzü özel yaşamınızdaki dönüşüm enerjisiyle zorlanabileceğinize dikkat çekmekte eski eş ya da sevgilinizle sorunlar yaşayabilirsiniz. Nafaka miras gibi aleyhinize gelişen konularla ilgilenmenin stresiyle karşılaşabilirsiniz.

KOVA

Aşk hayatınızda uzun yıllara dayanan bir evlilik ya da beraberliğin içindeyseniz son bir kaç aydır yaşanan sıkıntılar üzerine çözüm odaklı konuşun ve birlikte kararlar almayı deneyin.

BALIK

İş hayatınızda planlı olmanız anlık kararlar ve tereddütlere yer vermeden hareket etmelisiniz. Yeni bir iş kurmak istiyorsanız beklemede kalmalısınız. Özel yaşamınız ve arkadaşlık ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekecek.

<h3><strong>Haftanın magazin başlıklarını Akşam Gazetesi Magazin Müdürü Barış Kocaoğlu ve Eda Cabul

Kerem Bursin kafelere gidenlere 'salak' dedi, Maldivler'e gitti!

Türkiye'nin ilk silahlı insansız deniz aracı, füze atışlarına hazır

İzmir'de denizin yüzeyini 'deniz marulu' kapladı

Halk pazarları Covid-19 tedbirleriyle açıldı