• $8,8413
  • €10,3744
  • 497.432
  • 1384.68
26 Ocak 2018 Cuma

Aslan burcunda Ay tutulması gerçekleşecek

31 Ocak 2018 Türkiye saati 16:30 itibarıyla Aslan burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Ay tutulmalarında duygusal patlamalar intihar eğilimi ilişkilerde bitişler mide ile ilgili rahatsızlıklar ameliyatlarda kanamalar artabilir. Tutulmalar genel olarak beklenmedik olay ve sürprizleri beraberinde getirebilir. Tutulmalar öğreticidir, emeklemeden yürümek yürümeden koşmanın olmadığını öğretirler aslında bizlere. Tutulmayla tedbirler alıp günlerimizi doğal bir şekilde yaşamaya devam etmeliyiz. Tutulma enerjisiyle ruhumuzdaki iyi ve kötü yönlerimizi yaşadıklarımızı yaşattıklarımızı sorgulamalı ve yönümüzü yeniden tayin etmek için çabalamalı kendimize şu soruları sorma cesaretini ve itirafını yapabilmeliyiz.

-Dostu düşmandan ayırabilmeyi sahiplenmeyi öğrenebildim mi?

-Tek kaybedilen yarışın zamanla olduğunu fark edip nerede yavaşlamam, nerede durmam gerektiğini belirleyebiliyor muyum?

-Umduğunu değil, bulduğuna şükredip var olabilmeyi anlayabildim mi?

-Eğrinin doğru olmayacağını kabullenebildim mi?

- Egomun beni esaret çarmıhına gerdiğini yenemediğimde beni nasıl altettiğini görmek için kalbimin sesine kulak verip gerçek beni bulmak için değerlerime yöneldim mi?

-Başkalaşmadan özümle tamamlanabilmeyi denedim mi?

- Hayatını taktiklerle yönetenlere aynı şekilde de değil de beni ben yapan özelliklerimle şahsına münhasır bir insan evladı olarak davranabiliyor muyum?

-Bana benzerler ile mutlu olmaya çalıştım mı?

-Aşkın gerçeğinin vazgeçmemekten geçtiğini verdikçe çoğaldığını anlayabiliyor hissedebiliyor muyum?

-Son olarak dünümle kavga etmeyi bırakıp anda kalmayı şükredecek ne denli fazla değerimin olduğunu fark ederek mutlu olabildim mi?

İşte bu cevapları verdikten sonra tutulmanın enerjisinin getireceği yansımaları, sağlıkla, aşkla, inançla, aileyle, sevgiyle, sabırlarla güzellikler dolu bir sürece, daha şükürle hoş geldin diyor minnetle kucaklıyorum.

KOÇ

Kendinizi ifade edecek enerjileri yakalayarak rüyasını kurduğunuz değişiklikleri yapmaya olanak bulacaksınız. Şimdi sizler için her bakımdan yenilenme zamanı. Neyse ki meydan okumaya yaşananları doğru yönlendirmeye hazırsınız.

BOĞA

Bu hafta özel ve ailenizle ilişkilerinizdeki belirsizlikleri temizleme fırsatına sahip olacaksınız. Şimdi sorunları çözüme kavuşturacak ve gerçek değerlere sahip olmanın ailevi bağlarınızı güçlü kılmasıyla huzur bulacaksınız.

İKİZLER

İkili ilişkileriniz önem kazanmakta. Özel yaşamınızda arkadaşlarınızın ağzını tutamamasından kaynaklanan sorunlar söz konusu. Geçmişte paylaştığınız bir sırrınız ortaya gerçeği yansıtmayan bir şekilde dökülebilir ve haksız duruma düşebilirsiniz.

YENGEÇ

Kişisel kaynaklar gelirlerle ilgili gelişmeler söz konusu. Aynı tekrarlardan uzaklaşmayı başaracaksınız. Artık gelişmeyen şeyleri ortadan kaldırma zamanı geldi. Özellikle duygusal değerlere sahip çıkmak, sevdiğiniz her şeye sarılma eğilimindesiniz.

ASLAN

Aşk hayatınız seçimleriniz ve cesaretinizle bambaşka bir boyut kazanacak. İçinize yönelin ve kalbinizin sesini dinleyerek kararlar alın. Haksızlık ettiğinizi düşünüyorsanız özür dileyin. Haksızlığa uğradığınızın farkına vardıysanız buna bir son verin.

BAŞAK

İş eğitim ve özel hayatınızda uğramış olduğunuz haksızlıklar yerini olumlu gelişmelere bırakıyor ve ön plana çıkarak hakkınız olanı almaya başlıyorsunuz. Cesaretinizi bilgi deneyim ve özgüvenle birleştirdiğiniz anda rotanızı belirleyin.

TERAZİ

İş hayatınızda sonlanmalar yaşayabilir çok daha iyi şartlarda yeni başlangıçlar ve fırsatlara erişebilirsiniz. Korkmayın değişim enerjisi sizleri girdap gibi içine çekerken direnmek yerine uyumlu olun. Zorluklarla karşılaşsanız da mücadele edin.

AKREP

Gökyüzü kariyer hayatınızı güçlendirerek sağlıklı ve kalıcı bir yol haritası hakkında ufkunuzu genişletme açısından destekçiniz olacak. Şimdi değişikliklere ayak uydurmalı, tereddütlere takılıp kalmadan cesaretinizi ortaya koymalısınız.

YAY

Arınmak yeni başlangıçlara doğru yol almak için sizleri her bakımdan güçlü enerjilerle karşı karşıyasınız. Ayrıca daha önce farkına dahi varamadığınız gizli düşmanlarınızın ortaya çıkmasını ve zarar vermelerini engelleyecek.

OĞLAK

Uzun zamandır edindiğiniz yorucu alışkanlık ve takıntılarınızdan uzaklaşabileceksiniz. Dikkat etmeniz gereken konu birtakım sağlık sorunlarınızın gün yüzüne çıkacak olmasıdır. İhmalkar olmadan bir an önce harekete geçin.

KOVA

İş arıyorsanız iş değişikliğine gitmek istiyorsanız yeni bir projenizi hayata geçirmek istiyorsanız bu haftayı iyi değerlendirin. Bu dönemde yeni tanıyacağınız insanlardan beklemediğiniz faydalar göreceksiniz.

BALIK

Özel hayatınız eş ya da kendi aile büyükleriniz ve kardeşlerle ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Kelimelerin esiri olmak istemiyorsanız haklı olmaya değil, mutlu olmaya bakın. Öfkeli sözlerin yıkıcı etkisinden uzak kalın.

<p>Bozayılar  sürüye saldıracaktı. Kangal köpekleri fırsat vermedi. O anlar, cep telefonu  kamerasın

Kangal köpekleri ayıları kovaladı

''Yola çıkmalı'' dedirten 5 film

Mezarlıkta toprağa yarı gömülü halde bulundu!

Kilo vermek isteyenler dikkat! Limon diyetiyle ayda 10 kilo vermek mümkün