• $28,9919
  • €31,2252
  • 1866.62
  • 7913.76
29 Ocak 2021 Cuma

Yılın Dolunay'ı Aslan burcunda

28 Ocak 2021 Perşembe günü yılın ilk Dolunay’ı Aslan burcunda gerçekleşecek. Zorlu bir Dolunay, bizleri karşılıyor. Bu Dolunay’ın manevi anlamı, öfke yönetimi ve inisiyatifinizi güçlendirmek için öz denetimizi sağlamak ile ilgili. Bu nedenle, kendinize ve başkalarına zarar verebilecek öfke ve dürtüsellikten kaçınmak için sabır, sorumluluk ve oto kontrolümüzü kullanmamız çok önemlidir.

DOLUNAY’IN ANLAMI

Ay'ın karşısındaki Güneş, bu ay evresinin sonraki iki haftasında evinizi, ailenizi ve yakın ilişkilerinizi daha keskin bir odak noktasına getirir. İşe karşı ev gibi karşıt güçler ya da ihtiyacınız olana karşı istediğiniz şey, içsel gerilim ve dış baskılar yaratır. Bu, enerjinizi tüketen çatışmalara ve krizlere yol açabilir dikkat!

KOÇ

Gökyüzü yapmayı planladığınız pek çok konuyu hayata geçirebileceğiniz bir haftaya işaret etmekte. Beklenmedik fırsatlar, değişiklikler, sizleri bir hayli meşgul edecek ve başarılı olmanızı sağlayacak. Enerjiniz yükseliyor, yapmak istediklerinizin farkına vararak kazançlı ve mutlu olacağınız gelişmeleri yönlendirmeye başlıyorsunuz. Ailevi konularda ise gerginliklerin sona ermesi ile rahat bir nefes alacak ve gerçekten anlaşılabilmiş olmanın huzurunu yaşayacaksınız. Finansal konularda da aceleci davranmamanın avantajlarını almaya başladığınız bir haftadasınız.

BOĞA

Gökyüzü hafta boyunca yüksek enerjiniz ve başarılı girişimlerinizle dikkat çekeceğinize işaret etmekte. İşinizle ilgili önemli teklifler alabilir, daha iyi imkanlara kavuşabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş planlarınızı akıllıca yapmalı, zamanı en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Evli Boğalar sizler eşinizin ilgi ve sevgisini her fırsatta göstermesi ile şaşkınlık ve mutluluğu bir arada yaşayacağınız bir haftadasınız. Kilo problemi olan Boğalar cumartesi gününden itibaren sağlıklı bir rejime başlayabilir.

İKİZLER

Gökyüzü bu hafta pozitif düşünmenin ve şikayetçi olmak yerine çözüm üretmek için çabalamanızın önemine dikkat çekmekte. Bu sayede iyi olana yaklaşabilir, karşılaştığınız olumsuzluklardan uzaklaşarak doğru kararlar alabilirsiniz. Özellikle işinizle ilgili konularda umutsuzluğa kapılmamalı, amaçlarınızı belirleyerek olması için çaba göstermelisiniz. Hafta boyunca dostlarınızdan gelecek desteklerle karşılaşabilir onların sunduğu imkanları değerlendirerek krizleri aşabilirsiniz.

YENGEÇ

Haftanın ilk günleri işinizle ilgili ertelemelerle karşılaşabilir, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Engellendiğiniz düşüncesinin geri planda kalmanıza sebep olmasına izin vermeden sabırla hareket edin. Hafta sonuna doğru her şey çözüme kavuşmaya başlayacak ve ekstra gelirler elde edeceksiniz. Özel yaşamınızda ise sizi duygusal olarak yoran enerjilerden sonra gizli kalmış gerçeklerin ortaya çıkması ile rahatlayacak ve herkesin ektiğini biçtiğine şahitlik edeceksiniz.

ASLAN

Bu hafta bitti gözü ile baktığınız işler yeniden gündeminize gelebilir. Sabırlı olun ve tamamlanan işlerde eksiklikler çıkartan ve sinirlerinizi bozma çabası içinde olan kişilere istedikleri fırsatı vermeyin. İşinizle ilgili teknik ve resmi konularda aksaklıklar söz konusu olabilir ve elinizdeki işleri zamanında yetiştirmekte zorlanabilirsiniz. Sizlere önerim olası teknik arızalara karşı tedbirli olmanız, aksi halde iletişimde yaşanacak arızalar zor durumda kalmanıza neden olabilir.

BAŞAK

Gökyüzü hafta boyunca iş ve özel yaşamınızla ilgili her konuda umudunuzu yitirmeden gerçeklere odaklanmanız için uyarıyor sizleri. Kendinize, yeteneklerinize ve sizi motive etmeye çalışan yakınlarınıza güvenerek hareket edin ve kazanın. Finansal konularda ise arkadaşlarınızla para alışverişlerinde dikkatli olmalı ve yaptığınız her şeyi resmi olarak kayıt altına almalısınız. Perşembe günü mideniz ile ilgili hassasiyetler söz konusu olabilir.

TERAZİ

Bu hafta gökyüzü olağanüstü sayılabilecek şanslı ve güçlü bir haftayı müjdeliyor sizlere. Tercihlerinizi belirlemeli ve uygulamaya koymak için acele etmelisiniz. Bu hafta sizin için çok şanslı bir zaman dilimi. Çarşamba günü mümkünse işlerinizle ilgili görüşmelerinizde, anlaşmalarınızda gizliliğe önem verin ve diplomatik davranın.

AKREP

Çarşamba gününden itibaren enerjiniz yükselmeye başlıyor ve siz doğru zamanda doğru kararlar alarak kazançlarınızı yükseltmeye başlıyorsunuz. Özel yaşamınızda ise ailenizin uyarılarını dikkate almalı ve kendinize haksızlık etmemelisiniz. Evli Akrepler eşinizin arkadaşları ile tartışmalardan uzak durmalı şüphelerinizle eşinizin üzerinde baskıcı tutumlar sergileyerek huzurunuzu kaçırmamalısınız.

YAY

Hafta boyunca sorunlu her işinizi çözüme kavuşturabilir, yeni işler, insanlar tanıyarak güçlü iş birlikleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu ilkeleri benimseyerek hareket ederseniz statünüz yükselecek ve siz rakiplerinizi açık ara arkanızda bırakacaksınız. Aşk hayatınızda ihmalkar davranan eş ya da sevgilinizden gelecek jestlerle moral bulacak ve uzun zaman sonra bir arada keyifli sevgili dolu zaman geçirebilmenin şükrünü yaşayacaksınız.

OĞLAK

Hayati önem taşıyan resmi ya da finansal bir konuyu, parlak zekanız ve güçlü hitabetiniz sayesinde başarı ile kazanca çevirebilirsiniz. İstediğiniz zaman disiplinli çalışmanın sizin için ne denli kolay olduğunu dosta düşmana gösterebilirsiniz. Ailevi konularda ise yetişkin çocukları olan Oğlaklar can sıkıcı durumlarla karşılaşabilir taleplerinin gerçekleşmesi için takınacakları tavır ve söylemlerinden dolayı kırılabilirsiniz.

KOVA

Finansal konularda, alacaklarınızı tahsil etmekte zorlanabilir sizde verdiğiniz sözleri yerine getirememiş olan sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Perşembe gününden itibaren her şey sizin için daha akıcı gitmeye başlayacaktır. Özel yaşamınızda ise duygusal geçişlerindeki ikilik hali sağlıklı kararlar almanızın önüne geçecektir. Birlikte olduğunuz insanı dinleyip anlamaya çalışmalısınız.

BALIK

Gökyüzü hafta boyunca girişimci cesur ve kararlı davranmanızın gerekliliğine işaret etmekte. Kişisel kaynaklarınız artıyor ve siz emeklerinizin karşılığını kazanç ve terfi olarak almaya başlıyorsunuz. Bu süreçte kendinize dürüst olmalı, gerçeklere odaklanıp bunlar üzerine çalışmalısınız. Ailevi konularda ise eşinize sevginizi ifade edin ve onun tepkilerini gözlemleyin.

TRT Tabii'nin orijinal içeriklerinden Rumi'nin ikinci sezonu, platfromdaki yerini aldı. Toplamda üç

Kaan Yıldırım ve Devrim Özkan 'Rumi'nin bilinmeyenlerini anlattılar

İşgalci İsrail'den Gazze'ye yeni saldırı

Rıza Çalımbay ve İsmail Kartal tercihini yaptı! İşte dev derbinin 11'leri...

Dikkat: Bu otomobiller 350 bin TL ile 450 bin TL arası! Kaçıran adeta pişman oluyor