• $28,9919
  • €31,2252
  • 1866.62
  • 7913.76
1 Mart 2019 Cuma

Yeniliklerle dolu bir dönemdeyiz

İyi ve kötünün büyük mücadelesinin ortaya çıkacağı, ruhsal ve bedensel sağlığın kişisel olarak fazlasıyla önem kazanacağı enerjiler hakim olmakta. Tepeden tırnağa yenileneceğimiz, özümüzle bütünleşip yarım olanı tamamlayabileceğimiz ya da hırslarımızın ateşinde yanacağımız bir uyanış dönemi, olduğunun göstergeleriyle dolu enerjileri deneyimleceğiz. Bu hafta kırılma noktası doğum ve yeni başlangıçlar. Fakat hiçbir doğumun sancılı olmaması düşünelemez. İster normal doğum, ister sezaryen olsun mutlaka sancı ve zorluk vardır. Fakat her doğumun bir mucize olduğunu unutmamak gerekir. Kim olduğumuzu, geçmişimizi yaptıklarımızı, yaşadıklarımızı, yaşamı sorguladığımız bir sürecin içindeyiz.

Karanlık ve aydınlığın yan yana ilerlediği bir ay her bakımdan. Gecenin günü takip ettiği gibi eksi ve artının yaşamlarımızı eşitlediğinin bilinciyle bu sürecin mimarları olacağımızı aklımızdan çıkarmamalı, geçmişle çatışmak yerine, ana şükredip, yüreklerimize güzellik tohumları ekip, emekle yetiştirmek için mücadele etmeliyiz.

KOÇ

Bu hafta, pek çok konuda kararlarınızı netleştirmede güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Ne kadar sakin olur ve insanları anlamaya çalışarak hareket edersiniz bu sert rüzgarın etkisini o kadar hafifletirsiniz.

BOĞA

Kariyer hayatınızda, güçlü bir çıkış yakalayabilir, yeteneklerinizle göz doldurarak pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise aşk dolu günlerin içinde olacaksınız. Bekar Boğa’lar da büyük bir değişim içinde.

İKİZLER

Özel yaşamınızda yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Hem iş hem de özel hayatınızda doğru insanlarla buluşabilmenin tüm güzellikleri sizleri kuşatıyor. Değişim enerjisi yaşamınızın her alanında kendini gösterirken buna ayak uydurmalısınız.

YENGEÇ

Ev ve aile hayatınızla ilgili gelişmeler, hafta boyunca istediğiniz gibi ilerleyecek. Sabrınızın mükafatını alacaksınız. Sakinlik, fiziksel ve ruhsal anlamda rahatlamanızı, yaşamınız için daha sağlıklı, doğru kararlar almanızı sağlayacak.

ASLAN

Aile ya da yakınlarınızın müsrifliği nedeniyle parasal zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Tartışmak ya da isyan etmek yerine çözüm odaklı hareket etmeli, aynı tekrarları yapmamaya özen göstermelisiniz. İş hayatınızda yeni fırsatlar söz konusu.

BAŞAK

İş hayatınızda kontrollü davrandığınız sürece her şey istediğiniz yönde şekillenmeye başlayacak. Yeter ki kararlı tavrınızı, disiplinli bir şekilde sürdürebilin. İşinizle ilgili yolculuklar söz konusu olabilir, yolculukları gerçekleştirin.

TERAZİ

Gökyüzü hayatınızın kontrolünü ele almanız için destekliyor sizleri. Hiç kimsenin aldığınız kararları uygulamanızı engellemesine izin vermeyin. Finansal konularda yaşanacak zam ya da terfi kaygılarınızı da azaltacaktır.

AKREP

Maddi konularda geçmişte yaşanan aksiliklerden aldığınız dersleri profosyonel çalışma hayatınıza aktarıyor olmanız saygınlığınızı daha da arttıracaktır. Özel yaşamınızda aile büyükleriyle tartışmalar ciddi boyutlara gelebilir.

YAY

Hafta boyunca kaygılarınızı kontrol altına almanız gerekiyor. İş hayatınızda olumsuz enerjileri üzerinize çekmek istemiyorsanız, bu duygunuzu kontrol altına alın. Aksi halde kaygılarınız yazınızı kışa çevirebilir.

OĞLAK

İşinizle ilgili yolculuklar söz konusu. Yeni fırsatlar, yeni insanlar tanıyarak maddi anlamda karlı çıkacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Tatil planlarınız varsa bu hafta beklenmedik iptaller yaşayabilirsiniz.

KOVA

Önemli bir yatırım yapabilir yeni bir konut ya da iş yeri sahibi olabilirsiniz. Yoğun ve son derece olumlu görüşmeler kariyerinizi güçlendirecek. Bekar Kova’lar eski sevgilinizden bir mesaj gelecek.

BALIK

Gökyüzü bu hafta sizleri hiçbir konuda ben merkezli düşünmemeleri konusunda uyarıyor. Her konuda kendinizi haklı görürseniz, beklenmedik bitişler yaşayabilirsiniz. Akıllı davranın ve egonuzun önüne geçin.

<p>Bu anlamlı etkinlik, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'nın katılımıyla gerçekleşti. Ayrıca,

3.Çocuk Girişimciler Kermesi Filistinli Çocuklara Destek İçin Gerçekleşti

Dikkat: Bu otomobiller 350 bin TL ile 450 bin TL arası! Kaçıran adeta pişman oluyor

Gaziantep sise büründü

ŞOK 9 Aralık kataloğu: 2359 TL'ye airfyer, 7299 TL'ye dik süpürge fırsatı!