• $28,8804
  • €31,2384
  • 1876.79
  • 8057.42
8 Mart 2019 Cuma

Yeni başlangıçlara hazır olun

Mart ayı hem kişisel hem de toplumsal düzeyde olağanüstü dönüşüm enerjilerini beraberinde getiriyor bizlere.

2019 Ay ve Güneş Tutulmalarıyla başladı. Tutulmalar sıklıkla değişim getirdikleri ve hayatlarımızı yeni bir yöne kaydırdıkları için her zaman çok güçlüdür. Tutulmalar, ayrıca kadersel olayları veya hedeflediklerimizi gerçekleştirmek adına harekete geçiren enerjileri barındırır.

Mart 2019’un en önemli astrolojik olayı devrimlerin gezegeni Uranüs’ün Boğa burcunda seyrine başlaması. Uranüs, 26 Nisan 2026’ya kadar seyrini sürdüreceği Boğa geçişine başlıyor.

Ay’ın ilk günlerinde her birimiz kendimizi 2018 yılında düşündüğümüz durumlarda bulabiliriz; melankoli, kaygı ve yanlış düşüncelerimizden uzaklaşıp irademizi güçlendireceğimiz enerjiler hakim gökyüzünde.

Uranüs, parayla ilgili yapıları ve önceliklerimizi yeniden değerlendirme enerjisini de barındırmakta. Bu enerjiyle her türlü güvenlik fikrini yeniden tanımlamamıza yardımcı olabilir. Her bir hayatımızın, önümüzdeki 7 yıl boyunca önem kazanacak olan küçük devrimler ve zihniyet değişikliklerinden geçeceğimiz enerjiler ile karşı karşıyayız şimdi. 26 Mart 2019’a kadar Venüs enerjisi ilişkilerimizde duygusal bir bakış açısıyla hatalarımızla yüzleşmemize katkıda bulunur. Bozulan ilişkilerimizi düzeltmek elimizdedir şimdi geç kalmadan pişman olmadan yeni bir başlangıç mümkündür.

6 Mart’ta Türkiye saatiyle 19.04’te Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşti. Anka Kuşu küllerinden yeniden doğuyor. Fark edebilen hayat, sınavının öğretilerinden ders alabilenler için.

KOÇ

Mart sonuna sonuna kadar mide, hazımsızlık, cinsel sorunlar, eklemlerle ilgili ağrılar pankreas ve bağırsak bölgesiyle ilişkili komplikasyonlara karşı dikkatli olmalısınız.

BOĞA

Madden, manen kazançlarınız artıyor ve başarıyla adınızdan bahsettireceksiniz. Bu enerjiler kalıcı işleri, ilişkileri beraberinde getirecek sizlere. Finansal zorluklar ardınızda kalıyor.

İKİZLER

Bu ay sabır ve çabalarınızla şekillenecek her şey. Yurtdışına gitme hayaliniz varsa bu ay gerçekleştirebilir, kazançlı çıkabilir, önemli ortaklıklar ve iş birlikleri yapabilirsiniz.

YENGEÇ

Gizli düşmanlıklarla karşılaşabileceğiniz bir aydasınız. İşinizle ilgili konularda dikkatli olun, İş ve eğitim hayatınızda gizliliğe önem verin. Sağlığınızın da hassasiyet kazandığı bir dönemdesiniz.

ASLAN

İptal olan ertelediğiniz işlerinizi hayata geçirebilir, doğru seçimler yapıp tereddütleriniz yüzünden kaybettiklerinizi kazanmaya başlayabilirsiniz. Yaşamınızda öfke ve kaygı zorluklara neden oldu.

BAŞAK

Bu ay, iş ve eğitim hayatınızda isteklerinizi gerçekleştirmek için fazla mücadele etmeli, işinizle ilgili konularda kararlarınızı netleştirip, tereddütlerden uzak kalarak hareket etmelisiniz.

TERAZİ

İş hayatınızda rakiplerinizi arkanızda bırakacak başarıyı yakalayacaksınız. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizle konuşmak için acele etmeyin. Zihinsel stres de bu ayda sizleri rahatsız edebilir.

AKREP

İş ve finansal konularda şans sizden yana. Kendinizi geliştirebileceğiniz fikir ve önerilere açık olmalısınız. Yenilikleri iyi değerlendirmelisiniz. Sağlık sorunlarıyla uğraşanlar, sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

YAY

Pek çok konuda yaşanacak olumlu gelişmelerle, mutlu olacağınız bir ay karşılıyor sizleri. Eğitiminizle ilgili yabancı ülke ya da kişilerden gelecek şanslar elde edebilir, sürpriz yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz.

OĞLAK

Maddi manevi pek çok sıkıntınız bu ay sona erecek. Başarı hayatın her alanında sizi takip edecek ve karşınıza değerlendirebileceğiniz pek çok fırsat çıkacak. Bekar Oğlaklar bu ay ruh eşinizle karşılaşabilirsiniz.

KOVA

Parlak zekanız ve disiplinli çalışmanın karşılığını almaya başlıyorsunuz. Bu ayın ilk 10 günü kendi yakınlarınızdan kaynaklı iş ve özel hayatınızda gerginliklere sebep olacak olaylara dikkat edin.

BALIK

Bu ay yenilenme, arınma, yeni başlangıçlar zamanı… Çevrenizdeki 3’üncü şahısları test edin. Anlık sinirle sarf edeceğiniz sözlerin ilişkinizde kırılmalara neden olmasını istemiyorsanız söylediklerinize dikkat edin.

<p>İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ülke genelinde eş zamanlı olarak düzenlenen 'Mengene-2 Operasyonu'n

Bakan Yerlikaya duyurdu! Ülke genelinde eş zamanlı operasyon

İşgalci İsrail Batı Şeria'da ablukaya devam ediyor... Cenin Mülteci Kampı'na baskın

300 bin TL ile 350 bin TL arası! İşte adeta teklif yağan ikinci el otomobil modelleri…

Anadolu kökenli 41 eser Türkiye'ye dönüyor... Yurtdışına yasadışı yollarla kaçırılmışlardı