• $32,8636
  • €35,3281
  • 2487.41
  • 10739.9
10 Ocak 2020 Cuma

Yengeç burcunda gerçekleşecek Ay tutulması

10 Ocak 2020 Türkiye saati ile 22.11’de Yengeç burcunda Dolunay ve Ay Tutulması gerçekleşecek. Tutulma sırasında otoriter, acımasız, baskın karakterli kişilerin toplumsal ve bireysel yaşamlarımızda huzursuz edici yaklaşımlarıyla karşılaşmamıza neden olabilir. Ayrıca tutulma enerjisi gıdaları, doğal kaynakları ve çevreyi de yönetir. Dünya genelinde hava yolları, sıvılar ve denizlerle ilgili doğa olaylarında artışlar olabilir.

KOÇ: Hızlı ve yorucu günlerden sonra sakin kalmak, düşünmek, yapacaklarınızda öncelikleri belirlemek, daha sağlıklı kararlar alıp, toparlanmaya başlamanızı sağlayacaktır.

BOĞA: Tutulma öncesi ve sonrasında sizi kızdırıp hata yapmanızı isteyen insanlarla iletişiminizde sakinliğinizi muhafaza etmeniz önemli. Gereksiz tartışmalardan uzak durun ve sizi anlamaktan yoksun kişilere karşı sessizliğinizi koruyun. İş ve özel yaşamınızda huzur güven tazeleyeceğiniz bu tutulmayla her bakımdan özgürleşeceksiniz.

İKİZLER: İş hayatınızda finansal zorluklar, başkalarından kaynaklı engeller yaşıyorsanız mücadele etmelisiniz. Yeni fikir ve projelerle iş hayatınızı yeniden yapılandırmayı seçmelisiniz.

YENGEÇ: Tutulma enerjisiyle iş ve özel yaşamınızda güç mücadelelerinden kaçının. Haksızlığa uğradığınız düşüncesi, beyninizi kemiriyorsa şu anda yaşadıklarınızı paylaşmakla alakalı acele etmemelisiniz. Anlık kararlar almamalısınız.

ASLAN: Ay Tutulması sizlere pek çok noktada daha pozitif olmanızı sağlayacak. İş hayatınızda da özel hayatınızda da netleşen fikirleriniz, huzur bulmanızı, başarılı ve güvende hissetmenizi sağlayacaktır. Tutulma enerjisiyle, size zararı dokunan pek çok kişinin yaptıklarının yanlarına kar kalmadığına tanıklık edebilirsiniz.

BAŞAK: Arkadaşlarınız ve yakınlarınızla aranız biraz gerginleşecek, kendinizi buna hazırlayın ve niyetlerini düşünün. Tutulmayı takip eden 10 gün boyunca özellikle çalışanlarınız ve üstlerinizle tartışmaktan kaçınmalı sorunları sakin bir şekilde ele almaya çalışın.

TERAZİ: Finansal ve kariyerinizle ilgili konularda olumlu gelişmelerle karşı karşıyasınız. İş hayatınızda sorunlu ortaklıkları bitirebilirsiniz, bu enerji altında. Uyku düzensizlikleri yaşayabilir, buna bağlı gerginliklerle anlık tepkileriniz nedeniyle hoş olmayan tartışmalar içinde olabilirsiniz. Dikkatli davranın.

AKREP: Hayatınızın geneline huzurlu bir şekilde devam etmek için olumsuzluktan, olumsuz düşünmekten vazgeçin. Tutulma enerjisiyle, değerlerinize önem vermeli, kaybetmeden sizin için değerli olan şeyleri koruyarak hareket etmelisiniz.

YAY: Finansal konularda baskılar hissedebilir, ödemelerdeki gecikmelerden dolayı gergin hissedebilirsiniz. Borçlarınızı ödemek için bir yol bulmanız gerekecek. Daha istikrarlı bir finansal yapılanmaya odaklanın.

OĞLAK: Aşk hayatınızda aydınlatıcı enerjilerle karşı karşıyasınız. Sizler için huzura, sevgiye giden yol inişli çıkışlıydı. Fakat bu tutulma enerjisiyle, sevgiyi vermenin ve sevgiyi almanın ne anlama geldiğini daha iyi anlayacağınız. Bir uyanış dönemine giriyorsunuz.

KOVA: Hayal kırıklığına uğramış hissediyorsanız bu enerjilerle şifa bulacak, ertelediğiniz kararları uygulamaya kendinizi hazır hissedeceksiniz. İletişime önem verin biriktirdiklerinizi konuşun huzur bulacak huzur verecek ve ilişkilerinizi yapılandırabileceksiniz.

BALIK: Özellikle aşkla ilgili hayalleri bırakma, gerçekleri kabullenme zamanı. Gerçekler sizi doğru kararlar almaya yönlendirecek. Önemli kararlar alıp yaşamınızda köklü değişikler yapabilecek cesareti kendinizde bulabileceksiniz

<p>19 yaşındaki Arda Güler, Avrupa Şampiyonası tarihinde gol  atan en genç oyuncu oldu.</span><br></

Tahtın yeni sahibi Arda Güler!

Dünya mirası Nemrut bayramda ziyaretçi akınına uğradı

Etiyopya'da müzedeki dev kaplumbağa görenleri şaşırtıyor!

Dünya bizimkileri konuşuyor! ''Türkler mücevherine güvendi''