• $16,9718
  • €17,4135
  • 964.172
  • 2371.25
29 Mayıs 2020 Cuma

Yay burcunda Dolunay ve Ay Tutulması

5 Haziran 2020 Türkiye saati ile 22:26’da Yay burcunda Dolunay ve Ay Tutulması gerçekleşecek. Yay burcunun Ateş unsuru olması, bizleri bu tutulmanın test edici enerjileri için uyarıyor. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın devri sona eriyor. Duyarsız, kendinden başka hiç kimseyi düşünmeden hareket edenlerin imtihanı başlıyor bu tutulmayla. Tutulma enerjisiyle özellikle koronavirüsle ilgili süreçte, alınacak tedbirlerdeki kararlılık para piyasaları ve teknoloji alanlarında yapılanmalar hız kazanacak. Dünya genelinde yangınlar doğa olayları depremler ve sudan gelecek zararlar gibi olaylarda tutulma enerjisi ile etkili olmaya başlayabilir.

Gerçekleşecek Ay tutulmasından en çok etkilenenler ise Güneş burcu İkizler, Başak, Yay ve Balık burçları olacaktır.

KOÇ BURCU

Bu hafta, ev ve aileyle ilgili konular aydınlanmakta. Her şeyden önce, anılar ve eski aile dinamikleri gözden geçirilmek üzere pek çok duyguyu tetiklemesini bekleyebilirsiniz. Eğer kalbinizin derinliklerinde bir kırgınlık varsa veya sevdiğiniz birinin gölgesinde çok uzakta yaşıyorsanız bu konularda iyileşmeler söz konusu olabilir.

BOĞA BURCU

Gökyüzü enerjileri sizleri yükseltmek için etkili olacak. Dünya söyleyeceklerinizi duymak için hazır. Bu hafta enerjiler tutku, güç, uyanış, farkındalık gücünüzü ele almanızı sağlayacak. Genel olarak, şimdi başkaları için değil kendiniz için yapacaklarınızı ön plana alma zamanı.

İKİZLER BURCU

Geliriniz iş değiştirme, daha fazla para kazanma ya da paranızı sizin için daha iyi hale getirme yollarını (bir yatırım gibi) bulabileceğiniz enerjiler ile karşılaşacaksınız. Sizi bir şeyleri değiştirmeyeceğinize inandırmaya çalışıp, hiç kimsenin sizi engellemesine ve yapabileceğiniz şeylerden uzak tutmasına izin vermemelisiniz.

YENGEÇ BURCU

Hayat yolculuğunuzun rotasını değiştirebilirsiniz, görünüşünüzü değiştirebileceğiniz, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak enerjileri doğru değerlendirmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızda ilişkinizi daha iyi bir hale getirmek adına radikal bir tutumla, kendi isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Bu hafta, ruhunuzun derinliklerinden bazı şeyleri duygusal olarak uyanışa geçebilir. Bu durumun sizi korkutmasına izin vermeyin. Ruhunuzu sevgiyle, aşk ile şifalandıracağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız.

BAŞAK BURCU

Bu hafta, sizleri yeni kaynaklar ve fırsatlarla karşı karşıya bırakacak enerjileri barındırmakta. Dostluklar, arkadaşlıklar yeni kaynaklar kazanımlar açısından önem taşıyor sizler için. İlişkilerinizi yeniden yapılandırabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız.

TERAZİ BURCU

Bu hafta hedeflerinize ulaşmak adına büyük hamleler yapmaya hazır olun. Etkileyici bir iş fırsatı için teklif alabilir ya da şu anki işinizde kendinize başka bir seviye yükseltebilirsiniz. Bu hafta gökyüzü, sizlere iyi yapılmış bir iş için, bir ödül veya tanınırlık elde etmenize imkan sağlayacak.

AKREP BURCU

Yurtdışında seyahat etmek, ders vermek veya yurtdışında eğitim alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu kozmik değişimin sizin için açabileceği başka bir yol da yayınlanma fırsatıdır. Bir kitap yazmayı düşünüyorsanız, bu enerjiyi iyi değerlendirin.

YAY BURCU

Gökyüzü sizin için duygusal enerjileri uyandırıcı etkiler barındırmakta. Kalbinize gömdüğünüzü ve kilitlendiğinizi düşündüğünüz eski duygular, korkular yeniden uyanabilir. Bununla birlikte, haftanın ilk gününden itibaren gökyüzü enerjilerini doğru değerlendirdiğinizde, eski yaraları iyileştirebilir ve sizi zehirleyen bir ilişkinin acılarından özgürleşebilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Romantik bir ilişki ya da evlilik için önemli gelişmelerle karşı karşıyasınız. Bir süredir bekarsanız, size uzun vadeli kalıcı bir ilişki kuracağınız bir insanı tanıyabilir, kalıcı bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. Profesyonel ilişkilere gelince, uzun süreli ve karlı kazanımlar elde edebileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz.

KOVA BURCU

Bu hafta, bir fitness programına başlamak, bir uzman ya da terapistle çalışabilirsiniz. İleriye dönük olarak, daha iyi bir planlama ve organize etme konularını içeren, daha sağlıklı bir iş-yaşam dengesi bu haftanın size yansıyan getirileri arasında.

BALIK BURCU

Bu hafta aşık olabilir, tutkulu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Hesap kitap yapmayı bir yana bırakın ve kalbinizi özgürleştirin. Vizyonunuzu destekleyen insanlarla ilişkilerinizi güçlendirin, mutlu olun ve kazanın. 

<p>Cenk Torun, Çılgın Bediş dizisindeki Oktay rolü ile tanınıp  sevilmişti. Cenk Torun'a Çılgın Bedi

Çılgın Bediş'in Oktay'ı Cenk Torun yıllardır yanlış bilinen gerçeği açıkladı

Fatih'in kılıcının aynısı yaptı! Yurt dışından gelen taleplere yetişemiyor

Türkiye'de 500 bin TL altında alınabilecek otomobiller! Listeler güncellendi

İçmeler köyünde yaşam normale dönmeye başladı