• $28,9919
  • €31,2252
  • 1866.62
  • 7913.76
29 Mart 2019 Cuma

Yantra nedir? Ne işe yarar?

Yantralar, matematiksel hesaplamalar astronomik ve astrolojik gözlemlerle yapılan semboller uygulamasıdır. Türk medeniyetlerinde özellikle Osmanlı döneminde de padişahlar tarafından tılsımlı gömlekler olarak özenle kullanılmıştır. Günümüzde de önemini tüm dünyada doğum haritaları incelenerek uygun sembol ve uygulamalarla kullanımına devam edilmektedir. Yantralar kişiye özel oniks bakır altın ya da gümüş olarak element ve gezegen yerleşimlerine uygun kişiye özel olarak hazırlanmaktadır ve yaklaşık 5000 yıllık kadim bir öğretidir.

Doğum haritalarımızda bizi zorlayan engelleyen aynı olay ve enerjilerin yaşamımızda sürekli tekrar eden gezegensel enerjilerin yaşamımıza olumsuz yansımalarını iyileştiren enerjilerini yükselmesine yardımcı olan bir uygulamadır. Doğum haritamızda bizleri zorlayan gezegenlerin enerjilerini düzenleyen ve güçlendiren her bir sembolün bir gezegenle ilişkili olarak belirlenmesiyle; kullanılacak yantra belirlenir. Hayatımızda zorlandığımız iş, aşk, sağlık gibi sorunlara sebep olan enerjileri dengelemek ve iyileştirmek için, hava yastığı görevi gibi zararlı zayıf enerjileri dengelememize yardımcı bir araçtır.

Yantraların anavatanı Hindistan’dır. Türk kültürlerinde de Yantralar Hindistan öğretisi baz alınarak kullanılmıştır. Kişiye özel hazırlanan Yantralar doğru kullanıldığında kısa süre içinde; doğum haritanızda sahip olduğunuz zayıf zorlayıcı olumsuz enerjileri dengeleyecek ve zorlandığınız konularda yardımcınız olacaktır.

İşte tam bu noktada dikkat etmek gerekli bir kişinin Yantra kullanıp kullanamayacağıdır. Doğum haritasına bakılmadan belirlenemez ve bunu sadece eğitimli bir uzman astrolog belirleyebilir. Ayrıca unutmamak gerekir ki herkes Yantra kullanamaz. Yantra kullanıp kullanamayacağınızı öğrenmek için astrodeha@gmail.com’a gün, ay, yıl, doğum yeri ve saatinizi göndererek incelendikten sonra kullanıp kullanmayacağınız hakkında bize mail atarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

KOÇ

Beklenmedik gelirler elde ederek rahatlayacaksınız. Tutumunuzu, alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başardığınızda bozulan ilişkilerinizi yeniden yapılandırabilir, iş hayatınızda işbirlikleriyle kazanımlarınızı arttırabilirsiniz.

BOĞA

Gökyüzü hızlı, olumlu ve yeni başlangıçlarla değişimleri getiriyor. Yüreğinizin derinliklerine işlemiş yaralarınız sarılmaya başlıyor. Hayat size yeni kapılar fırsatlar güzellikler getirmeye başlıyor. Parasal konularda oldukça şanlısınız.

İKİZLER

İş hayatınızda kayıp ve kazanımlarınızın hangi sebeplerden dolayı olduğunun değerlendirmesini iyi yapmalı ve hataları ortadan kaldırmanız gerektiğinin farkına varmalısınız. Haftanın ilk 3 günü arkadaşlarınızla ilişkilerinizde mesafeli olun.

YENGEÇ

Eş ya da sevgilinizle ilişkiniz hakkında kararlar alacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Karşı tarafın tutarsız, bencil yaklaşımları ilişkinizi bir anda bitirmeye kalkan tavırları daha önce olmadığı kadar rahatsız edici gelebilir.

ASLAN

Haftaya olumlu enerjilerle başlayacaksınız. Size zarar veren aile bireyleriniz eski arkadaşlarınızla ilişkilerinizi kendi istediğiniz doğrultusunda belirleyecek ve size aynı tekrarları yaşatmalarına son vererek özgürleşeceksiniz.

BAŞAK

Uzun ve kısa seyahatlerinizde dikkatli olun. İlişkilerinizde de size doğruları söylemeyen kişiler yüzünden sorunlar söz konusu olabilir. Çocuk sahibi Başaklar onların eğitim hayatlarında yaşadıkları rutin sorunlar çözüme kavuşacak.

TERAZİ

İş hayatınızda kontrollü olmanız gereken bir haftadasınız. Özellikle parasal konularda gecikmeler ve aleyhinize gelişmelerle karşılaşabilir uzun zamandır uğradığınız haksızlıkları fark ederek zarar görmemeyi başarabilirsiniz.

AKREP

Resmi daireler ve hukuki sorunlarla ilgili işlerinizin takibini iyi yapmalı, söylenenlerle yapılanların uyumunu kontrol etmelisiniz. Özel yaşamınızda geçmişle yaşamaya devam ettiğiniz müddetçe mutlu olmanız çok zor.

YAY

Güçlü enerjileri iyi değerlendirin. İletişime daha fazla önem vererek ilerleyin. İş değişiklikleri, işinizi büyütme imkanı bu haftanın sizlere yansımaları arasında. İster evli ister bekar Yaylar için keyifli kalıcı enerjiler söz konusu.

OĞLAK

Gökyüzü gerek iş gerek eğitim hayatınızda üst üste gelen mağlubiyetlerden sonra ayağa kaldırarak güçleneceğiniz enerjilerle karşı karşıya bırakıyor. Girişimci olmaktan, hakkınızı aramaktan vazgeçmeyin.

KOVA

Haftaya yakın arkadaşlarınız ve akrabalarınızla ilgili sorunlarla başlayabilirsiniz. Sırlarınızı kimseyle paylaşmamalı, kızgınlıkla eş ya da sevgiliniz hakkında 3’üncü şahısların yanında konuşmayın.

BALIK

Parasal konularda olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Hakkınızı aradığınız bir davanız istediğiniz gibi neticelenebilir. Kalıcı bir işe başlayabilirsiniz. Evli Balıklar eşinizin arkadaşlarıyla sözlü tartışmalardan uzak durun.

<p>Kaçak/sahte alkollü içki ticaretinin engellenmesi yönelik 81 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen 'Ç

Bakan Yerlikaya duyurdu! 81 ilde eş zamanlı 'Çengel-4' operasyonu

Dikkat: Bu otomobiller 350 bin TL ile 450 bin TL arası! Kaçıran adeta pişman oluyor

Gaziantep sise büründü

ŞOK 9 Aralık kataloğu: 2359 TL'ye airfyer, 7299 TL'ye dik süpürge fırsatı!