• $31,3879
  • €34,0706
  • 2100.98
  • 9097.15
4 Haziran 2021 Cuma

Venüs Yengeç burcunda!

Aşk gezegeni Venüs, Zodyak'ın dördüncü burcu olan Yengeç'e şefkatle yaklaştığında ne olur?

Venüs Yengeç olduğunda akla gelen ilk şey sevgi, güvenlik, konfor ve romantizm. Sevgi gezegeni ayrılıkları barışa yarım kalanı tamamlamaya yardımcı olacak.

Venüs Yengeç'te, rahat ve güvenli olan her şeye yönelme eğilimindeyiz. Bu nedenle Venüs Yengeç'teyken, aşk kaplarınızın güçlü ve güvende hissetmesi çok önemlidir. Yarım kalanı tamamladığınızda hataları telafi etmeyi gerçekleştirdiğinizde cennette gibi hissedeceksiniz.

Ay tarafından yönetilen Yengeç, Venüs'ün enerjisine akıcı, duygusal olarak yüklü bir titreşim de getirir.

KOÇ: Bu hafta alacaklar, miras gibi beklenmedik gelirler elde ederek rahatlayabilirsiniz. Tutumunuzu, alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başardığınızda iş ve özel hayatınızda dağılan bozulan ilişkilerinizi yeniden yapılandırabilir, iş hayatınızda işbirlikleri ile kazanımlarınızı arttırabilirsiniz. Özel yaşamınızda Bekar ve ilişkisi devam eden Koç'lar, başkalarının söylemlerini değil kalbinizin sesini dinlediğinizde doğru kararlar alırsınız.

BOĞA: Gökyüzü hızlı olumlu ve yeni başlangıçlar ile değişimleri getiriyor sizlere bu hafta. Yüreğinizin derinliklerine işlemiş yaralarınız sarılmaya başlıyor, hayat size yeni fırsatlar getirmeye başlıyor. Parasal konularda oldukça şanlısınız bu hafta. Daha önceden konuşup araştırdığınız fikir ve projelere açık olun ve iş hayatınızda yeniliklerin içinde yer alarak kazançlarınızı arttırın.

İKİZLER: Bu hafta iş hayatınızda kayıp ve kazanımlarınızın hangi sebeplerden dolayı olduğunun değerlendirmesini iyi yapmalı ve kendinizi geliştirip hataları ortadan kaldırmanız gerektiğinin farkına varmalısınız. Özel yaşamınızda ise size yaşatılan olumlu olumsuz deneyimlerin karşılık bulacağı enerjiler hakim gökyüzünde.

YENGEÇ: Bu hafta eş ya da sevgilinizle ilişkiniz hakkında kararlar alacağınız durumlar ile karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda sizi işinizden etmek isteyen art niyetli kişilerin entrikalarıyla karşılaşabilirsiniz. Duyduklarınızı önemseyin ve hafta boyunca iletişime önem vererek ilerleyin. Bu hafta kişisel eşyalarınız ile ilgili de dikkatli olmalısınız.

ASLAN: Gökyüzü bu haftaya olumlu enerjiler ile başlayacağınıza dikkat çekmekte. Özel yaşamlarınızda eş ya da sevgiliniz ile olan ilişkiniz daha da iyi bir hal alacak. Bu hafta en önemli konu arkadaşlarınızdan gelen art niyetli davranışlara dikkat etmeniz olacak. Bu kişilerin amaçlarına ulaşmasına fırsat vermeyin.

BAŞAK: Bu hafta uzun ve kısa seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Anlık dalgınlıklar sorunlara yol açabilir. İş ve arkadaşlık ilişkilerinizde de size doğruları söylemeyen kişiler yüzünden sorunlar söz konusu olabilir dikkatli olmalısınız. Hafta boyu aşırı detaycılık takıntı ve kaygılardan uzaklaşacağınız aktiviteler içinde yer almaya kendinizi ruhsal anlamda geliştirmeye odaklanmalısınız.

TERAZİ: İş hayatınızda kontrollü olmanız gereken bir haftadasınız. Özellikle parasal konularda gecikmeler ve aleyhinize gelişmeler ile karşılaşabilir, uzun zamandır uğradığınız haksızlıkları fark ederek gerekli müdahaleler ile daha fazla zarar görmemeyi başarabilirsiniz. Bu hafta psikolojik problemlerinizi çözüme kavuşturmak için de yardım almaktan korkmadan hareket etmelisiniz.

AKREP: Hafta boyunca yakın çevreniz ve yakınlarınızın eleştirileri sizi ile sinirlenebilir, size karşı haksız tutumlarına sert tepkiler verebilirsiniz. Bu hafta resmi daireler ve hukuki sorunlar ile ilgili işlerinizin takibini iyi yapmalı söylenenlerle yapılanların uyumunu kontrol etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise geçmiş ile yaşamaya devam ettiğiniz sürekli kıyaslamalar ile hareket ettiğiniz müddetçe mutlu olmanız çok zor.

YAY: Gökyüzü bu hafta kazanımlarınızı arttıracak şart olanaklara dikkat çekmekte. Güçlü enerjileri iyi değerlendirin ve hafta boyunca iletişime her zamankinden çok daha fazla önem vererek ilerleyin. İş değişiklikleri işinizi büyütme imkanı bu haftanın sizlere yansımaları arasında. Özel yaşamınızda ise ister evli ister Bekar Yay burçları için keyifli kalıcı enerjiler söz konusu.

OĞLAK: Gökyüzü gerek iş gerek eğitim hayatınızda üst üste gelen mağlubiyetlerden sonra ayağa kaldırarak güçleneceğiniz enerjiler ile karşı karşıya bırakıyor sizleri. Girişimci olmaktan, hakkınızı aramaktan korkmayın. Kaybettiğiniz pek çok şeyi maddi olarak da güven açısından da yeniden kazanabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise boş boğaz yakınlarınızın söyledikleri yüzünden eş yada sevgiliniz ile sorunlar yaşayabilirsiniz.

KOVA: Haftaya yakın arkadaşlarınız ve akrabalarınız ile ilgili sorunlar yaşayarak başlayabilir duygusal olarak bu durumlardan etkilenebilirsiniz. Özel yaşamınızda sırlarınızı kimse ile paylaşmamalı, kızgınlıkla eş ya da sevgiliniz hakkında üçüncü şahısların yanında konuşmamalısınız. Kendi içinizde çözümleyebileceğiniz konular çığırından çıkabilir bir anda ilişkinizin bitme noktasına gelmesi ile üzülebilirsiniz.

BALIK: Gökyüzü bu hafta parasal konularda olumlu gelişmelere dikkat çekmekte. Ayrıca hukuki olarak hakkınızı aradığınız bir davanız istediğiniz gibi neticelenebilir. İş başvurularınız kabul edilebilir, kalıcı bir işe başlayabilirsiniz. Ortaklıkları olan Balık burçları ise duygularınızı kontrol altında tutmalı, profesyonelliğinizi gölgeleyecek her türlü yaklaşımdan uzak durmayı başarmalısınız.

<p>Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde, refüjdeki aydınlatma direklerine çarparak devrilen kamyondaki sür

Manisa'da kamyon devrildi: 1 ölü 1 yaralı

Sağlık çalışanları Filistin için ''sessiz yürüyüş'' yaptı

Hak mahrumiyeti cezası bulunan başkan kiraladığı yük asansöründe takımının maçını izledi

Park halindeki araçta ceset bulundu! İstanbul Bahçelievler'de dehşet