• $32,4892
  • €34,9161
  • 2404.99
  • 10391.9
2 Eylül 2022 Cuma

Venüs, Merkür ve Dolunay

Bu haftanın enerjileri, özellikle yakın ilişkilerde veya anlaşamayan insanların birlikte çalışmak zorunda olduğu durumlarda dikkatli ve diplomatik bir yaklaşım gerektiriyor. Pazartesi günü, Venüs kritik Başak burcuna geçiyor aşk hayatlarınızda anlık kararlara dikkat.

Cuma günü Merkür Terazi burcunda geri hareketine başlıyor. Bu titreşim altında, her türlü iletişimi ikinci kez tahmin etme, doğru şeyi söylemek için mücadele etme ya da birilerini üzmekten o kadar çekinme ki, kelimeler akılsızca söylenmeden bırakılır.

Cumartesi günü Dolunay , süper hassas Balık burcunda gerçekleşir. Bu da duyguların yükseldiğini ve insanların kolayca alındığını gösteriyor. Yumurta kabuğu üzerinde yürümek zordur kızgınlıkla söylenenlere dikkat etmeliyiz.

KOÇ: Venüs, pazartesi günü doğum haritanızın refah bölgesine girerek sizi ağırdan almaya ve muhtemelen mükemmelleştirmek için uzun zamandır harcadığınız sağlıklı alışkanlıkları ihmal etmeye teşvik ediyor! Biraz yemek yerseniz veya bir günlük egzersizi kaçırırsanız kendinizi hırpalamayın, ama tembelliğe de kapılmayın! Aşk bölgenizde Merkür gerilemeye başlarken, sevgilinize söylediklerinize çok dikkat etmeniz gerekecek. Kalpten konuşmak önemlidir, ancak sözlerinizin nasıl karşılanacağını görmek için kendinizi eşinizin yerine koymaya çalışın. Sevgiyle ve ekstra farkındalıkla konuşun.

Cumartesi Dolunayı biraz mahremiyet ve huzur elde etmek için bir fırsattır - bu hafta sonu çok fazla sosyal etkileşimden kaçının çünkü sizi yıpratacaktır.

BOĞA: Bekarsanız, Venüs'ün pazartesi günü burç değiştirmesi heyecan verici bir haber. Yönetici gezegeniniz artık flört bölgenizden geçerken, özel biriyle tanışmanın zamanı geldi. Zaten bir ilişkiniz varsa, bu enerjiyi aşk hayatınızı renklendirmek için kullanın. İş yerinde, Merkür gerilemeye başladığı için cuma gününden itibaren iletişim daha da zorlaşabilir. Takım çalışması yine de önemlidir, bu yüzden mümkünse düşünce tarzınızı uyarlayın. Başlangıç için daha fazla yüz yüze iletişim ve daha az teknoloji deneyin. Cumartesi günü, Dolunay doğum haritanızın topluluk bölgesinden parlıyor. Yerel etkinliklere, özellikle de mahallenizi iyileştiren veya topluma fayda sağlayan herhangi bir şeye katılmaktan çok fazla duygusal tatmin elde edeceksiniz.

İKİZLER: Venüs pazartesi günü burç değiştirdiğinde, eve bir barış ve uyum havası çöker ve zamanından önce değil! Bu, çatlakları iyileştirmek veya herkesi etkileyen bir konuda aile işbirliğini sağlamak için iyi bir gün. Ancak haftanın sonunda, özellikle de yöneticiniz Merkür gerilemeye başladığı cuma günü, kendinizi daha huzursuz hissetmeyi bekleyin. Dürtüyle konuşmak, önümüzdeki birkaç hafta boyunca sizi sıcak suya sokabilir, bu nedenle yırtılmasına izin vermeden önce ona kadar saymanız gerekebilir! Hafta sonu, özellikle Cumartesi günkü Dolunay sırasında, kariyer yönünüz etrafında çok fazla duygusal enerji getiriyor. Yetenekleriniz ödüllendirilerek kutlama başarınız olabilir - ancak aynı şekilde, sizi ilgi odağı haline getiren küçük bir krizle de karşı karşıya kalabilirsiniz. Hazır ol!

YENGEÇ: Nazik Venüs pazartesi günü burç değiştirir, stresinizin bir kısmını yatıştırır ve hayattaki güzel şeyleri görmenize yardımcı olur. Bu, bir şükran günlüğü başlatmak veya bazı yeni farkındalık tekniklerini denemek için harika bir zaman olacaktır. Ancak hafta geçtikçe, özellikle de Merkür cuma günü gerilemeye başladığında, aile sorunları kopuk veya kafa karıştırıcı hale gelebilir. Çok sabırlı olun ve tartışmalar çıksa bile akrabalarınızın söz söylemesine izin verin. Tartışmayı kapatmaya çalışmayın. Cumartesi günü Dolunay, haritanızın seyahat ve macera sektörünü vurgular, bu nedenle herhangi bir aile gerginliğini gidermenin iyi bir yolu, hafta sonu günübirlik bir gezinin tadını çıkarmak olacaktır. Tema parkları veya macera sporları özellikle iyi yıldızlardır!

ASLAN: Pazartesi günü Venüs Aslan'dan ayrılıyor ve para bölgenize giriyor - abartılı harcamalar için kesin bir reçete! Bu haftanın başlarında, paranın aşkı satın alamayacağını unutmayın. Kendinizi pahalı hediyelerle birini etkilemeye çalışırken bulursanız, kendinize bunu neden yapma ihtiyacı hissettiğinizi sorun. Merkür Cuma günü iletişim bölgenizde gerilemeye başlayacak ve bu da sosyal medya, telefonlar ve genel olarak teknoloji ile ilgili sorunlara yol açabilir. Gizliliğinizi dikkatli bir şekilde koruyun ve okuduğunuz her şeye inanmakta acele etmeyin.

Cumartesi günkü Dolunay, suçluluk, pişmanlık ve diğer ağır duyguları borçlarla ilişkilendirir - finansal veya başka türlü. Bu sizin için zor bir duygusal an olabilir, ancak Ay, geleceğinizin kontrolünün sizde olduğunu hatırlamanızı ister.

BAŞAK: Bu haftaya, Venüs'ün Başak'a gelişinin izniyle, güzel bir özgüven artışıyla başlıyorsunuz. Bu, flört etmek veya romantik bir taahhütte bulunmak için harika bir zaman ve bu etki aynı zamanda hem evde hem de işte kişilerarası becerilerinizi aşırı derecede güçlendirir. Ancak paranıza dikkat edin, çünkü Cuma günü yönetici gezegeniniz Merkür, doğum haritanızın değerler bölgesinde geri hareket yapacak. Şu anda normalden daha safsınız ve dolandırıcılıklara karşı savunmasızsınız. Ancak, sevdiğiniz mutlulukta para muhtemelen aklınızdaki son şeydir. Cumartesi Dolunayı karşı burcunuzda parlıyor, duygusal bağlılığınızı artırıyor ve sevgilinizle aranızdaki karmik ve psişik bağları derinleştiriyor.

TERAZİ: Pazartesi günü, yönetici gezegeniniz Venüs, doğum haritanızın en gizli bölümüne giriyor, bu nedenle aşk hayatınızı bir süreliğine çok özel tutmak isteyeceksiniz. Bu etki, yasadışı ilişkilere işaret edebilir, ancak aynı zamanda sizi birlikte çok fazla yalnız zaman geçirmeye teşvik edebilir. Haftanın ilerleyen saatlerinde, Merkür Terazi'de geri hareketine geçtiğinde, biraz romantizm biriktirdiğinize memnun olacaksınız çünkü yanlış anlamalar çok daha olası hale geliyor. Sözleriniz yanlış çıkarsa veya zor konuşmalarla boğuşursanız şaşırmayın. Cumartesi günü Dolunay, bütünsel sağlığınızı, özellikle zihinsel sağlığınızı vurgular. Sizden ne kadar ilerlediğinizi kutlamanız, aynı zamanda özgüveninizi daha da korumak için niyetler belirlemeniz isteniyor.

AKREP: Venüs dostluk bölgenize girdiğinden ve her türlü kişilerarası teması geliştirdiğinden, bu haftanın başlarında etrafınızda hoş bir sosyal hava var. Bu, yeni bir kulübe katılmak veya benzer düşünen insanları çevrimiçi olarak aramak için iyi bir hafta olabilir. Bununla birlikte, haftanın ilerleyen saatlerinde kendinizi sosyal konfor bölgenizden çıkarmanız gerekebilir. Merkür, haritanızın en özel ve gizli bölümünde geri hareket ederek, olumsuz kendi kendine konuşma ve özgüven düşüşü getirir - etkileşime devam etmek için iradenizi kullanın. Cumartesi günü Dolunay, neşe alanınızı aydınlatarak ve sizi gülümseten her şeyi daha fazlasını yapmaya teşvik ederek yardımcı olacaktır. Tüm doğru nedenlerle, hatırlanması gereken bir hafta sonu olmalı!

YAY: Venüs pazartesi günü haritanızın en üstüne geldiğinde, işte, iş görüşmelerinde, sunumlarda veya tüm gözlerin üzerinizde olduğu herhangi bir şeyde iyi bir izlenim bırakmak için harika bir zaman. Bu etkide de bir miktar lüks var, ancak fazla harcamamaya dikkat edin! Merkür cuma günü sosyal bölgenizde geri hareketine başlıyor, bu nedenle arkadaşlıkların kısa bir süreliğine sakinleştiğini fark edebilirsiniz. Bu zamanı yalnızlık korkunuzu azaltmak için kullanın - bazen kendi en iyi şirketiniz olabilirsiniz.

Cumartesi Dolunayı kutlamak için aileyle ilgili haberler getiriyor, ancak bu ay boyunca pişmanlık hissedeceğinizden bazı duygularınız buruk olabilir.

OĞLAK: Bir çıkmazda sıkışmış hissediyor musunuz? Pazartesi günü Venüs'ün sizin için iyi haberleri var - macera, adrenalin ve seyahat sevginizi yeniden keşfetmenin zamanı geldi. Romantik bir kaçamak için ideal bir an, aynı zamanda diğer kültürleri takdir etmek için de önemli bir zaman. Gözünüz eğlenceye dikilmiş olsa da, iş yerinde iletişim, haftanın ilerleyen saatlerinde, özellikle de Merkür cuma günü gerilemeye başladığında, sıkıntılı olabilir. Ayrıntılı kayıtlar ve notlar tutun, çünkü düzenli olmak yanlış anlamaları önlemenin en iyi yoludur. Çok yoğun bir Dolunay'ın sizden daha çalışkan olmanızı istediği hafta sonu baskı altında hissetmeyi bekleyin ve değilseniz de suçluluk duygusu üstüne yığılır.

KOVA: Venüs, aşk hayatınızda için için yanan bazı karşılaşmalar vaat ediyor, daha dünyevi, şehvetli benliğinizi ortaya çıkarmak için pazartesi günü burçları değiştiriyor. Bekarsanız, bu etki sırasında sırılsıklam aşık olabilirsiniz. Ancak herkes göründüğü gibi değildir. Eğer ders çalışıyorsanız, cuma günü Merkür'ün gerilemesi sinir bozucu olabilir. Kısa bir süre için, zor kavramları ve ayrıntıları kavramak daha zor olabilir - ancak artı tarafta, daha büyük resmi anlamanız çok daha fazla gelişir. Cumartesi günü duygu yüklü bir Dolunay, özellikle bir ilişkide, değerleriniz ve ilkeleriniz üzerinde bir çatışmanın habercisi olabilir. Dik durun ve geri adım atanın her zaman sizin olması gerektiğini düşünmeyin.

BALIK: Sevgi dolu Venüs Pazartesi günü aşk bölgenize girer, sevgilinizle aranızdaki sevgiyi derinleştirir ve paylaşmanız için güzel anılar sağlar. Bununla birlikte, Cuma günü Merkür kıskançlık bölgenizde geri hareket ederken, özellikle biriniz flört etmeyi seviyorsa, aranızda kolayca yanlış iletişim ve yanlış anlamalar olabilir. Karşılıklı saygı burada anahtardır, bu yüzden olaylara eşinizin bakış açısından bakmaya çalışın. Bunu söyledikten sonra, Cumartesi günü Balık Dolunayı , kendi kimliğinizde dik durma davetinizdir. Kendiniz davranmak zorunda değilsiniz - bu ay tutulması özgür ruhunuzu onaylar - ancak tartışmalardan kaçınmak veya biriyle paylaştığınız sevgiyi onurlandırmak için bunu seçebilirsiniz.

<p>Erbil - Guyer yolu üzerindeki yakıt dağıtım işletmesi ve zift deposunun da yer aldığı rafineride

Erbil'de petrol rafinerisinde patlama! Alevler geceyi aydınlattı

4 bin 299 hakim ve savcının görev yeri değişti | Sıralı tam liste

Ve beklenen transfer açıklandı! Dünya yıldızı sonunda imzayı attı

Yaprak Dökümü ile ünlenen oyuncu ters kelepçeyle gözaltına alındı