• $32,4962
  • €34,9054
  • 2404.99
  • 10391.9
31 Ocak 2020 Cuma

Venüs Koç burcunda

Sevginin olduğu ilişkiler, sevgiyle güçlenirken çıkara dayalı, menfaat dolu ilişkiler, noktalanacak. Ego kavgalarından, inatlaşmalardan, haksızlık ederek haklı çıkacağımızı ummaktan uzak durmalıyız ki sevginin tamlığına ulaşabilelim. Aksi takdirde hayatla savaşımızın kaybedeni ve bunun suçlusu da sorumlusu da kendimiz oluruz.

KOÇ: Hafta boyunca, dikkatsizlik sonucu kaza ve yaralanmalara dikkat etmeli özel yaşamınızda ise haksız davranışlar içinde olmamaya özen göstermelisiniz. İş hayatınızda sorumluluk duygunuzu ortaya koymalı gerçeklerden kaçmak yerine üzerine gitmeli ve yeteneklerinize zekânıza güvenerek hareket etmelisiniz.

BOĞA: Kıskanç kişilerin geçmişte size yaptıklarının yüzleşmelerine tanıklık edebilirsiniz. İş hayatınızda ise girişimlerinizi istediğiniz gibi ilerleteceğiniz, güçlü enerjileri iyi değerlendirin. Ruh ve beden sağlığınıza önemsemeli sizi siz yapan değerlerinize sahip çıkarak yenilenmeye gayret etmelisiniz.

İKİZLER: Farkındalık, maneviyat önem kazanacak sizler için. Maddi - manevi şans sizden yana ilahi adalet her bakımdan etkili olacak sizler için ve başarıya doğru yol alacak kararlar alabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise gerçekçi ve akılcı davrandığınız takdirde olumlu enerjilerle karşı karşıyasınız.

YENGEÇ: Bu hafta pek çok konuda endişelerinizden uzaklaşmayı başaracağınız enerjiler hâkim gökyüzünde. İş hayatınızda iletişime önem vermeli ve hiç kimseyle inatlaşmalar içinde olmamaya özen göstermelisiniz.

ASLAN: Bu hafta özelikle arkadaşlık ilişkilerinizde kimsenin özel hayatına karışmamalı ve sizi karıştırmalarına izin vermemelisiniz. İş hayatınızda, olumlu enerjiler kariyerinizi daha sağlam ve başarılı noktalara taşımanızı sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize zaman ayırmalı yaşanan gerginliklerden uzaklaşmak için sevginizi cömertçe ortaya koymalısınız.

BAŞAK: Hafta boyunca şüphe ve kuruntularınız hatalar yapmanıza iş ve özel yaşamınızda ciddi sorunlara neden olmanıza sebep olabilir dikkatli davranın. Hiç kimsenin yanlış yönlendirmelerinin etkisinde kalmamanız gerektiğinin farkına varın. Finansal konularda dikkatli olmalı risk gerektiren her türlü yatırımdan ve iş değişikliği gibi konulardan uzak durmanız önem taşımakta.

TERAZİ: Bu hafta iş ve özel yaşamınızda, mutluluğunuzu, başarınızı bozmak için entrikalarla karşılaşabilirsiniz. Kişilerden gelecek beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda ise resmi dairelerle ilgili işlerinizde ayrıntılara önem göstermeli, yatırım planlarınızı uygulamaya geçmekte acele etmemelisiniz.

AKREP: Bu hafta iş hayatınızda finansal konularda bildiğinizi okumak yerine dostlarınızın ve güven duyduğunuz kişilerin uyarılarını dikkate alarak kararlar almaya çalışmalı kendinizi geliştirmelisiniz. Aşk hayatınızda ise biraz daha sevecen yaklaşımlarda olmak ilişkiniz deki sorunları çözümlemenizi sağlayacaktır.

YAY: Bu hafta huzursuz gergin hissederek öfkeli yaklaşımlarınızla ilişkilerinizi hırpalayacak davranışlarda bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra iş hayatınızda baskı ve haksızlıklar yanlış anlaşılmalar yaşansın istemiyorsanız, kelimelerinizi özenle seçmelisiniz.

OĞLAK: Bu hafta aile bireylerinizden kaynaklı sorunlar iş ve aşk hayatınızda sorunlara neden olabilir. Geçmişte yaşadığınız tekrarlara düşmemeli göstermeniz gereken tepkileri açıkça ortaya koymalısınız ki ilişkiniz zarar görmesin. İş hayatınızda ise sorumluklarınızı yerine getirmek için biraz daha disiplinli ve sabırlı davranmalısınız.

KOVA: Hafta boyunca iş hayatınızda risklerden öfkeli söylemlerden ve üçüncü şahıslarla ilgili yorumlarda bulunurken sözlerinizin başınızı ağrıtacak şekilde yorumlanmasına meydan verecek davranışlardan uzak durmalısınız.

BALIK: Bu hafta finansal konularda dikkatli olmalı, verilen sözlere güvenerek yatırımlarda bulunmamalısınız.. Özel yaşamınızda ise yarım kalan yanınız aşkla tamamlanabilir.

<p>Erbil - Guyer yolu üzerindeki yakıt dağıtım işletmesi ve zift deposunun da yer aldığı rafineride

Erbil'de petrol rafinerisinde patlama! Alevler geceyi aydınlattı

4 bin 299 hakim ve savcının görev yeri değişti | Sıralı tam liste

Ve beklenen transfer açıklandı! Dünya yıldızı sonunda imzayı attı

Yaprak Dökümü ile ünlenen oyuncu ters kelepçeyle gözaltına alındı