• $33,0652
  • €36,2173
  • 2612.98
  • 11139.5
19 Ağustos 2022 Cuma

Uranüs Kuzey Ay Düğümü 24 Ağustos'a dikkat!

Değişim ve uyanış gezegeni Uranüs, Kuzey Düğüm ile hizalanmak üzere hareket ederken son aylarda çok aktif oldu. Şimdi, 24 Ağustos 2022'de Uranüs, 22 Ocak 2023'e kadar kalacağı geri hareketine giriyor. Uranüs, bize nefesimizi tutma ve Uranüs'ün son gerileme döngüsünü tamamladığı 18 Ocak 2022'den bu yana meydana gelen herhangi bir uyanış veya değişiklikten yeniden ayarlama şansı verecek. Dünyanıza büyük değişimler, titrek enerji veya istikrarsızlık geldiyse, Uranüs Retro işleri duraklatmanıza yardımcı olacak, sindirmenize ve kafanızı bir şeylere sarmanıza izin verecektir. Bu duraklama fikri aslında önümüzdeki haftalarda ve aylarda yoğunlaşmaya başlayacak bir tema çünkü Merkür de 9 Eylül'de geri harekette olacak ve bize kısa bir süre için toplam altı gezegen geri harekette olacak. Ekim ayının sonunda, Mars da gerilemeye başlıyor, enerjileri gerçekten yavaşlatıyor ve işleri daha da büyük bir duraklamaya sokuyor. 2022'yi tamamlarken burada güçlü kozmik temayı görmek kolaydır ve kulağa biraz ürkütücü gelse de, kozmik hava ile uyum içinde baktığımızda hayat daha kolay olabilir. Hava sıcakken büyük bir ceket giyerseniz rahatsız olursunuz. Aynı şekilde, kozmik gökyüzü bizi yavaşlamaya, yansıtmaya, geri çekilmeye ve geçmişi yeniden ziyaret etmeye teşvik eden güçlü enerji dalgaları gönderirken, onunla akmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırsak çok daha kolay olur.

KOÇ: Ay bu haftanın başlarında çok güçleniyor - muhtemelen şu anda istediğiniz her şeye gitmek için cesaretlendirmeye ihtiyacınız yok. Cesur hareket ödüllendirilir, bu yüzden hayallerinizi takip etmekten çekinmeyin. Perşembe sizin için yılın en tutkulu ve romantik günlerinden biri olacak gibi görünüyor - flört ediyorsanız, muhteşem havai fişekler olabilir! Zaten aşıksanız, ilk birlikte hissettiğiniz sihri ve tutkuyu yeniden yaratmanın zamanı geldi. Mümkünse cumartesi günü arkadaşlarınızla buluşun. Bu, Mars'ın doğum haritanızın iletişim bölgesine girdiği zamandır, bu nedenle geçmişinizden insanlarla tekrar temasa geçmeye ve bir süredir görmediğiniz kişilere yetişmeye yönlendirileceksiniz.

BOĞA: Bu haftanın başlarında, enerjinizi geri kazanmanıza ve zihninizi sakinleştirmenize yardımcı olacak görece bir huzur ve sükunetin tadını çıkarabilirsiniz. Pazartesi ve Salı meditasyon, dua, yalnızlık ve gizem için mükemmel günlerdir. Perşembe günü, güzel Venüs- Jüpiter üçgeninden bir şifa enerjisi geliyor. Bunu başkalarını affetmek için kullanabilirsiniz - ve en önemlisi kendinizi de affetmek için. Aile içi yabancılaşmalar veya husumet varsa, özellikle güçlüdür. Haftanın sonuna doğru, özellikle Cumartesi günü Mars haritanızın bu alanına ulaştığında, düşünceleriniz paraya dönüşüyor. En parlak fikirlerinizden bazılarını şimdi kullanın ve gelirinizi artırmak için bunları uygulamaya koyun.

İKİZLER: Bu sizin için yılın en hareketli haftalarından biri olabilir - iyi eğlenceler! Ay etkileri, pazartesi ve salı günleri arkadaşlık ağınızı genişletir ve ortak bir amaç için sizinle aynı fikirde olan insanlarla bir araya gelmekten keyif alırsınız. Perşembe günü, topluluğa dahil olmak veya kalbinize yakın iyi bir amaç özellikle ödüllendirici olacak. Venüs Jüpiter ile üçgen açı yaptığında, birinin dünyasında bir fark yaratabileceğinizi hissedersiniz, bu da sizin için oldukça motive edicidir. Ancak cumartesi günü gerçek gücünüz parlamaya başlar. Mars İkizler'e yaklaşırken, bir iletişim, hikaye anlatıcısı, ikna edici ve etkileyici olarak doğal yeteneğiniz ön plana çıkıyor. Kalpleri ve zihinleri değiştirebilirsiniz. Bunu sorumlu bir şekilde yapın.

YENGEÇ: Bu haftanın pozitif enerjisi esas olarak kariyeriniz ve hedefleriniz etrafında toplanıyor. Buradaki ay etkileri haftanın başlarında faydalıdır ve kariyerle ilgili bazı kararlarda kafanızı ve kalbinizi kullanmanıza olanak tanır. Venüs Perşembe günü Jüpiter ile üçgen açı yaptığında, bir şans eseri sizi doğru zamanda doğru yerde bulabilir ve işinizden veya yeni bir işten finansal ödüller kazanabilirsiniz. Kucağınıza gelen tüm fırsatlara evet dediğinizden emin olun. Ancak, Mars cumartesi günü burç değiştirir ve doğum haritanızın en ruhani alanına geçer. Dua etmeye, meditasyon yapmaya ve daha yüksek bir yol izlemeye yönelerek, işinizin veya işinizin etik ve daha iyiye yönelik hareket etmesini sağlamak isteyeceksiniz.

ASLAN: Bu haftanın başlarında kaşınan ayaklar en iyi şekilde çok, çok ve çok fazla aktivite ile yatıştırılır. Mümkün olduğunca meşgul kalın ve mahallenizde dışarı çıkın. Yeni yerler ve yeni yüzler size enerji ve ilham verecek. Perşembe gününün güzel üçgen enerjisi Venüs ve Jüpiter'den geliyor - birlikte, bu iyi hissettiren gezegenler, kendinizi empoze ettiğiniz sınırları aşmanız ve yeni bir maceraya başlamanız için sizi teşvik ediyor. Tüm bu potansiyelle ne yapacaksın? Mars, Cumartesi günü burç değiştirdiğinde daha fazla ivme sağlar. Uzun vadeli hedeflerinizi düşünün ve ileride size daha iyi hizmet edecekse kısa vadede yön değiştirmekten korkmayın.

BAŞAK: Ay, özellikle baskı altında veya stresli hissediyorsanız, bu haftanın başlarında sizi güçlendiriyor. Fark ettiğinden çok daha fazla içsel güce ve kişisel güce sahipsin. Derine inin, başınızı dik tutun ve devam edin. Perşembe günü Venüs ve Jüpiter sizi daha da yükseltmek için güçlerini birleştiriyor. İçinizde daha derin, ruhsal bir farkındalık hareket ederken derin bir uyanış duygusu hissetmeyi bekleyin. Bakmak istersen, ürkütücü veya garip olaylar cevapları tutar. Ancak hafta sonuna doğru, dikkatiniz aniden özellikle kariyerinizde daha pratik konulara kayacak. Mars'ın haritanızın en üstüne gelişi, elde etmek istediğiniz şey konusunda daha büyük düşünmenizi sağlar.

TERAZİ: Aşkta heyecan ve tutku, özellikle Pazartesi ve Salı günleri bu haftaya eğlenceli bir başlangıç yapıyor. Romantik ve güvende hissetmek, partnerinize olan bağlılığınızı yeniden onaylamanız için iyi bir zaman olabilir. Venüs ve Jüpiter arasındaki güzel üçgen, Perşembe günü aşk ve dostluğu birbirine bağlar. Belki çifte randevu için arkadaşlarınızla bir araya gelin - ya da bekarsanız, kaderin bir arkadaşlığı çok daha samimi bir şeye dönüştürmesi olabilir. Bu sizin için çok fazla sevgi, şefkat ve neşe potansiyeli olan süper pozitif bir hafta. Özellikle cumartesi günü Mars burç değiştirdiğinde rutininizden çıkmak isteyeceksiniz. Değişiklikleri çalmak için elinizden geleni yapın.

AKREP: Bu hafta ne kadar çok odaklanırsanız, sonuçlarınız o kadar iyi olur. Pazartesi ve Salı günleri Ay etkileri dünyayı kapatmanıza ve yapmanız gereken şeye konsantre olmanıza yardımcı olur. Hedeflerinize odaklanın ve adım adım ilerleyin. Jüpiter ve Venüs, perşembe günü işle ilgili bir konuda size iyi şanslar getirmek için işbirliği yapıyor. Olasılıklara açık olun ve işteki sorunları kılık değiştirmiş fırsatlar olarak görmeye çalışın. Tutku, hafta sonu boyunca, özellikle de Mars'ın burç değiştirdiği Cumartesi günü sizi çağırıyor. Ancak kıskançlığa dikkat edin. Senin kinci tavrın, aksi halde iyi bir şeyi mahvedebilir.

YAY: Hayatı bu hafta erkenden fazla ciddiye almamaya çalışın. Pazartesi ve salı günleri Ay etkileri biraz eğlenmekle ilgilidir. Bu yüksek enerjili bir havadır, bu yüzden bol bol egzersiz yapın ve temiz hava alın. Aksi takdirde, kapana kısılmış veya endişeli hissetmeye başlayabilirsiniz. Perşembe günü Venüs ve yöneticiniz Jüpiter, sahip olabileceğiniz herhangi bir seyahat, spor veya macera planını kutsamak için güçlerini birleştiriyor. Heyecan verici bir şey için umutlarınız daha önce engellendiyse, bu astrolojik etki her şeyin kilidini açar: hayata 'evet' deme zamanı! Mars, doğum haritanızın aşk bölgesine girerken, hafta sonu boyunca iyi haberler gelmeye devam ediyor. Tutku ve sevgi artar - tadını çıkarın!

OĞLAK: Bu haftanın başlarında, büyük olasılıkla ev sorunlarıyla ilgileneceksiniz - ev aletlerinin onarılması gerekecek veya evdeki tadilatların dikkatli bir şekilde planlanması gerekecek. Gayrimenkul meseleleri iyi bir şekilde öne çıkıyor, ancak diğer insanlar söz konusu olduğunda sabırlı olmanız gerekebilir. Venüs'ün Jüpiter ile üçgen açı yaptığı perşembe günü maddi destek için bir aile üyesine bakın. Ailenizden para almak gururunuzu zedelese de sevdikleriniz gerçekten yardım etmek istiyor. Mars cumartesi günü burç değiştirdiğinde, amaç duygunuzun önemli ölçüde artmasını bekleyebilirsiniz. İş yerindeki işleri halletmeye ve orta vadeli planlarınızı ileriye taşımaya hevesli olacaksınız.

KOVA: Pazartesi ve salı sizin için dolu dolu günler. Zamanınız ve dikkatiniz üzerinde rekabet eden talepler olacak, bu nedenle sizin için en önemli olanı acele etmeden önce önceliklendirin. Perşembe günü çok sevgi dolu ve iletişimsel bir hava, sevgilinizle gerçekten anlamlı konuşmalar yapma şansı. Konuştuğunuz kadar dinlemeyi unutmayın çünkü Venüs ve Jüpiter'in sizinle paylaşacak bazı önemli görüşleri var. Mars'ın neşe bölgenize girdiği hafta sonu boyunca eğlence ve rahatlama için daha fazla zaman olacak. Ancak, bazı dürtüsel, risk alma dürtülerine dikkat edin. Vahşi tarafta kısa bir yürüyüşe çıkma ihtiyacı hissedebilirsiniz.

BALIK: Pazartesi ve salı, odak noktanız ne olursa olsun, istikrarlı bir ilerleme kaydetmek için iyi günlerdir. İşleri halletmek için acele etmeyin; bunun yerine, bunları düzgün ve dikkatli bir şekilde yapmak için zaman ayırın. Perşembe günü, Venüs ve Jüpiter, sürekli çabayı ödüllendirmeye hazır. Bu şanslı etki, bitiş çizgisine bir sprint ile ilgili değildir; her gün doğru olanı yapmanız ve sonunda bir ödül almanızla ilgilidir.

<p>Trump'ı 'kaçak göçmenler' kurtardı...</p><p>Yasa dışı göçmenlerle ilgili tabloyu okumak için başı

Trump'a suikast girişimi neden öngörülemedi?

Üniversite tercihi yapacaklar dikkat! İşte en çok para kazandıran meslekler

Kıbrıs Barış Harekatı'nın az bilinen fotoğrafları! İlk kez göreceksiniz

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (18 Temmuz 2024)