• $32,1833
  • €34,9788
  • 2506.7
  • 10895.3
12 Nisan 2024 Cuma

Uranüs iyiliklerin gezegeni Jüpiter ile kavuşuyor!

Şans gezegeni Jüpiter, Boğa burcunda sürpriz gezegeni Uranüs ile birleşiyor. Bu, kaderin şok edici dönüm noktalarını, büyük atılımları veya çöküşleri çok önemli olayları yaşamımızın merkezine taşıyor. Her ne kadar 21 Nisan'da gerçekleşecek olsa da bu enerji, nisan ve mayıs ayları boyunca bu güçlü enerjinin yoğunluğunun arttığını hissedeceğiz. Bu tarihlerde karşınıza çıkacak her olay ve duruma çok dikkat edin. 10 yıllık yeni bir dönem bizleri karşılıyor. Herhangi bir konuda duygusal maddi-manevi şansınızı denemek istiyorsanız, 19 Nisan'dan itibaren deneyin, ancak çok riskli şeyler yapmaktan kaçının. Bu güçlü enerjiler altında pek çok insan büyük kazanacak, diğerleri ise büyük kaybedecek. Özellikle her türlü entrikayı yapanlar emanete ihanet eden haklıya haksızlık eden yapılan iyiliğe nankörlükle cevap veren sevilirken sevenin canı yakanlar için fazlasıyla sancılı bir süreç. Ayrıca dünya sahnesinde finans ve ekonomiyle ilgili alanlarda çok keskin enerjiler söz konu. Ayrıca Uranüs sismik aktiviteyi de yöneten gezegen olduğundan depremler ve oldukça değişken hava koşulları görebiliriz. Ansınızın gerçekleşecek ani fırtınanın nerede olabileceğini bilmek için Jüpiter'in doğum haritalarınızda hangi evde gerçekleştiğini mutlaka uzman bir gökyüzü rehberinden doğum haritalarınızı analiz ettirerek öğrenin. Örneğin, Güneş yükselen ya da Ay burcu Oğlak olanlar, aşk veya çocuklar konusunda büyük bir beklenmedik gelişme görebilirken, Güneş yükselen ya da Ay burcu Boğa olanlar hayatlarının 10 yıllık döngüsünde tüm kaderlerinin kilidini açarak büyük şanslı olaylar deneyimleyebilirler.

KOÇ: Gökyüzü bu hafta kelimelerinizde seçici davranmanız için uyarıyor sizleri. Yanlış anlaşılmalar krizlere neden olabilir yasal yaptırımlar ve finansal zorluklarla sınanabilirsiniz dikkatli davranın. Ailevi konularda da anlayışlı yakınlarınızın emeklerine aynı şekilde karşılık vermelisiniz. Özel yaşamınızda ise gökyüzü anlayış ve uyumun ilişkinizde ki krizleri aşmanızı sağlayabilir.

BOĞA: Gökyüzü haftanın ilk gününden itibaren şanslı enerjileri taşıyor yaşamlarınıza. İkili ilişkilerinizden arkadaşlık ile ilgili alanlarda önemli kararlar alacaksınız. Akışta kalın ve karşınıza çıkan her fırsatı en yüce hayrınıza olacak şekilde değerlendirin. Özel hayatınızda ise olumlu sürprizler sizleri karşılıyor.

İKİZLER: Gökyüzü bugün kıskançlık duygunuzun ve geçmişte hayatınızda yer alan bugünse olmayan kişilerin özel hayatlarını iş hayatlarını izleyip kendi yapmanız gerekenlerden uzaklaşarak gereksiz tartışmalar gerçeği yansıtmayan söylemlerde bulunup huzursuzluklara sebebiyet verecek davranışlar içinde olabileceğinize işaret etmekte. Sizlere önerim bugün sadece kendinize yakın arkadaşlar ve aile bireylerinizle olan ilişkilerinize önem vererek hareket edin. Böylelikle olası pek çok problemin önüne geçecek davranışlar içerisinde bulunmamış olursunuz

YENGEÇ: Bugün eğitim hayatınızda ilgili yaşanan gecikmelerden sonra alacağınız haber sizleri bir hayli mutlu edebilir, kendinize olan güveninizi yeniden kazanabilir, eğitim hayatınızda zorlandığınız her konuda başarılı ve öğretim açık olan zihninizle başarılı ve olumlu girişimler gerçekleştirebilirsiniz. İş hayatı devam eden Yengeç'ler bugün başkalarının etkisi altında kalmanız finansal anlamda kayıplar yaşamanıza sebebiyet verebilir. Özel hayatınızda da bugün sürpriz yakınlaşmalar ve bir anda kalbinizde oluşan aşk kelebekleriyle bambaşka bir huzurlu dünyanın kapılarını aramalarınızı sağlayabilir.

ASLAN: Gökyüzü bugün aileniz yakın arkadaşlarınızla özel hayatınızda ilgili dengeleri sağlamakta zorlanabilirsiniz. Öfkeyle sarf edilen sözler yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Sizlere önerim hissetmediğiniz hiçbir şeyi sözlerinize yansıtmamalı, sizi seven değer veren insanlara kırıcı yaklaşımlarda bulunmamalısınız. İş hayatınızda anlık kararlar hukuksal problemlere de gözünüzden kaçan ayrıntılardan dolayı zor durumda kalmanıza sebep olabilir. Evli Aslan'lar bugün kıskançlık duygunuz ilişkinizde olumsuz etkileri tetikleyebilir sağduyulu ve sakin davranmanızda fayda var.

BAŞAK: Gökyüzü bugün duygusal konularda geçmişten güne yansıyan enerjilerle baş ederek yeni başlangıçları karşılayacak gücü kendinizde bulacağınızı müjdeliyor sizlere. Finansal konularda istediğiniz bir yatırım planı ile karşılaşabilir parlak zekanızı ortaya koyarak kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise evli başaklar bugün ilişkinizde her şeyi yeniden olumlu şekilde yapılandırabileceğimizin farkındalığıyla hareket etmelisiniz.

TERAZİ: Gökyüzü bugün yakın çevrenizde bulunan iş arkadaşlarınız ve yeni tanıdığınız kişilerin etkisi altında kalarak olumsuz eleştirilerinin etkisi ile sağduyulu kararlar veremeyeceğiniz yönünde uyarıyor sizleri. Bugün iş hayatınızda ailevi konularda kendinizi haklı görerek vereceğiniz yanlış kararlar ilişkilerinizi derinden yaralayabilir büyük pişmanlıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

AKREP: Gökyüzü finansal konularda işinizle ilgili onay bekleyen durumlarla ilişkili onay ve olumlu gelişmeleri bir arada yaşayacağınız son derece keyifli ve enerjisi yüksek bir günü müjdeliyor sizlere. Resmi dairelerle işleri olan akrepler bugün beklediğiniz olayları alabilir iş hayatınızdaki krizleri başarıyla çözüme kavuşturabilirsiniz. Özel hayatınızda da geçmişle ilgili konuların tamamen kapanması çözüme kavuşması ile var olan ilişkinizi aşkla güçlendirip iyileştirebileceğiniz harika bir gündesiniz aşka atacağınız her adım mutluluğunuzun anahtar olacaktır.

YAY: Gökyüzü bugün dostlarınızla hem fikir olabilmenin karşılıklı fikir alışverişlerinin ticari konularda başarılı yatırımlar yaparak işinizle ilgili pek çok düzenlemede bulunarak finansal anlamda kazançlarınızı arttıracağınızı müjdeliyor sizlere. Bugün gizliliğe önem verip sadece dostlarınızla fikir alışverişinde bulunup aldığınız kararları bir an evvel uygulamaya geçmeli hiç kimsenin kararlarınızı uygulamaya geçmenizin önüne geçmesine izin vermemelisiniz, aylar sonra kendinize güvenerek huzurlu hissedebilirsiniz.

OĞLAK: Bugün eski eş ya da sevgilinizin beklenmedik bir telefonuyla huzurunuz kaçabilir. Var olan ilişkinizde buna bağlı problemler yaşayabilirsiniz. Yaşanan bu gerginliği eş veya sevgilinizden saklamamalı açık yürekli ve dürüst davranmalısınız. İş hayatınızda ise bugün başarılarınız gölgelenmek istenebilir ve mesleğiniz üzerinde birtakım oyunlar oynayabilir dikkatli davranın.

KOVA: Gökyüzü bugün yeni insanlar tanıyarak iş hayatınızda onların öneri tekliflerine sıcak bir şekilde karşılarsınız büyük bir projenin mimarı olabileceğinizi müjdeliyor sizlere. Güne yükselen enerjinizi yansıtın ve kazanın. Özel yaşamınızda ise tutkulu ve aşk enerjisinin hakim olduğu bir gün sizleri karşılamakta.

BALIK: Gökyüzü bugün anne ya da babayla ilgili konuları hassasiyetle gündeminizde yer olabileceğine işaret etmekte Öfkeyle kalkarsanız zararla oturabilirsiniz bugün sağduyulu davranışlar içinde olmak büyüklere saygı göstermek olası kırgınlıkların önüne geçecektir. İşinizle ilgili konulardaysa uzun zamandır beklediğiniz terfi zam veya yeni bir projenin başarı ile geri dönüşümünü yaşayabilirsiniz.

18'inci yüzyılda, Çar 1. Petro, Rusya'nın çıkarları için, mümkün olabildiği kadar İstanbul'a ve Hind

Çerkeslerin Kısa Tarihi

Kayseri'de kamyonetler çarpıştı! 1 kişi yaşamını yitirdi, 4 kişi de yaralandı

''Türkiye'de Yılın Otomobili'' yarışmasının test sürüşleri gerçekleştirildi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (21 Mayıs 2024)