• $31,3879
  • €34,0706
  • 2100.98
  • 9097.15
8 Nisan 2022 Cuma

Terazi Dolunayının burçlara etkisi

Terazi Dolunayı 16-17 Nisan 2022'de zirve yaparken, enerjisi en az dört gün öncesi ve dört gün sonra hissedeceğimiz yoğun bir enerji ile karşı karşıyayız. Bu Dolunay enerjisinin yükselişi ve düşüşü nedeniyle, hayatımızdan kurtulmamız gereken her türlü gerilimin Dolunay zirvelerinden önce doruğa çıkması muhtemeldir.

Bilin ki, Dolunay'a giden günlerde artan bir gerilim hissediyorsanız, bu bir şeylerin serbest bırakılması gerektiğinin, devam etmek için bir yerlerde gerilimi kesmek gerektiğinin bir işaretidir.

Bu Dolunay altında çok aktif olan gezegenlerden biri Eris. Eris aslında bir cüce gezegendir, ancak diğer cüce gezegen Plüton'u ana gezegenlerden biri olarak kabul edersek, Eris'i de düşünmemiz adil olur.

Eris, Anlaşmazlık ve Çekişme Tanrıçası olarak bilinir. O, bu Dolunay enerjisinin ana oyuncusudur, ancak adının sizi telaşlandırmasına izin vermeyin.

KOÇ: Hafta boyunca baş ağrıları ve boyun bölgenizle ilgili sağlık problemlerinizi önemsemelisiniz. İş hayatınızda riskli davranışlar anlık kararlar kayıplara ve ortaklıkların bozulmasına neden olabilir. İyice araştırıp düşünmeden kararlar almamalı ve kendi fikirlerinizi kabul ettirme konusunda ısrarcı davranmamalısınız. Özel yaşamınızda da öfkeli davranışlar ve kıskançlıklardan uzak durmalı gizli saklı işler çevirmemelisiniz.

BOĞA: İş ve özel yaşamınızda etki altında kalmadan sadece sezgilerinize güvenin ve cesaretli adımlar atın. Dolunay enerjisi evli Boğa'lar içinde dikkat çekici enerjileri beraberinde getirmekte. Eşinizin geçmişinde yaşadığı bir ilişki ya da evliliğinden kaynaklanan sorunlar yaşanabilir. Eşinizle duygularınızı paylaşmalı ve bu sorunu aşması gerektiğinin farkına varmasını sağlamalısınız. Bekar Boğa'lar sizlerde bu dönemde birden fazla insanın dikkatini çekebilir kıskanç arkadaşlarınızın hoş olmayan davranışları ile yeni bir ilişkiye adım atmaktan alıkonabilirsiniz.

İKİZLER: Aile anne baba kardeşlerle ilgili konularda yaşanacak olumlu gelişmeler sizi pek çok konuda cesaretlendirecek. Karşılık beklemeden seviliyor olmanın gücü yaşamınızın sıkıntılı her noktasında çıkış noktalarını yakalayarak çözüme kavuşturmanızı sağlayacak. Bekar İkizler arkadaşlarınız aracılığıyla tanışacağınız biriyle yakınlaşabilir daha önce hissetmediğiniz duyguları deneyimleyebilirsiniz.

YENGEÇ: Dolun ay enerjisi sağlık sorunları yaşayan Yengeçlerinde yüzlerini güldürecek enerjilere sahip. Ayrıca çocuk ya da kardeşleri ile sorunlar yaşayan Yengeç'ler Başak Dolunay huzur ve sevginin barışını getirecek sizlere. Yeni bir beraberliğe adım atabilir var olan beraberliğinizde sorunları aşarak evlilik yolunda ilk adımı atma kararı alabilirsiniz.

ASLAN: Yolculuklarda sorunlar yaşayabilir, bir anlık dikkatsizlik sonucu üzücü olaylarla karşılaşabilirsiniz. Dolunay enerjisiyle özel yaşamınız önem kazanacak eş ya da sevgilinizle ilişkiniz hakkında kararlar alacak ve cesaretle uygulayacaksınız. Aşk hayatınız seçimleriniz ve cesaretinizle bambaşka bir boyut kazanacak. Sizler özel yaşamınızda huzursuz olduğunuzda hayatınızın her alanına yansıtan aşkı tüm yalınlığı ile yaşayan ve yaşatan insanlarsınız. Bunun bilinci ile hareket etmeyi başarmalısınız.

BAŞAK: İş eğitim ve özel hayatınızda uğramış olduğunuz haksızlıklar zorluklar yerini olumlu gelişmelere bırakıyor ve ön plana çıkarak hakkınız olanı almaya başlıyorsunuz. Cesaretinizi bilgi deneyim ve özgüvenle birleştirdiğiniz anda rotanızı belirleyin ve hedeflerinize doğru kararlılıkla ilerleyin. Özel yaşamınızda ise aşk sizi karşılamakta... Aşktan korkmayın ve aşkın her renginin güzelliklerini ruhunuza katın.

TERAZİ: Hedefler belirleyin yapmanız uzaklaşmanız yakınlaşıp sahip çıkmanız gerekenlerin farkına varın ve harekete geçin. İş hayatınızda sonlanmalar yaşayabilir çok daha iyi şartlarda yeni başlangıçlar ve fırsatlara erişebilirsiniz. Korkmayın değişim enerjisi sizleri girdap gibi içine çekerken direnmek yerine uyumlu olun ufak tefek zorluklarla karşılaşsanız da mücadele edin yeteneklerinizi ortaya koyun ve başkalarına değil kendinize güvenerek hareket edin. Bekar ve ilişkisi olmayan Terazi'ler Dolun ay enerjisi aşk hayatınızda ilişkinizi resmileştirme kararı almanıza yardımcı olabilir.

AKREP: Patron sizsiniz ve siz çok değerlisiniz, bunu fark edin ve bırakın yüreğinizde aşk ruhunuzda heyecan şekillendirsin... Bekar Akrepler sizlerde şanslı bir dönemdesiniz sosyal olmalı ve yenilikleri kabullenmelisiniz. Evli Akrepler sorunlu ilişkinizi sonlandıracak cesareti kendinizde bulduğunuz zamanlardasınız şimdi karar sizin!

YAY: İş ve özel yaşamınızda şans sizden yana. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, iş hayatınızda uzun süren belirsizliklerden sonra dikkat çekecek maddi manevi rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dolunay enerjisi daha önce farkına dahi varamadığınız gizli düşmanlarınızın ortaya çıkmasını ve zarar vermelerini engelleyecek. Hayatınızda radikal kararlar alıp başarıyla uygulayabileceksiniz. Evliler yaşananlar eşinizle ilişkinizi de çok daha keyifli ve özel bir hale getirecek.

OĞLAK: Ruhsal olarak güçlendirecek omuzlarınızda yüreğinizde ağırlık yapan sorun, alışkanlık ve takıntılarınızdan arınacaksınız. Kendinizi geliştirebileceğiniz, yenileyebileceğiniz aktivitelere yöneleceksiniz. İçinden çıkamadığınızı düşündüğünüz pek çok konuya çözüm bulacak yaşamış olduğunuz onca zorluğa rağmen hayata tutunabilmenin mücadele edebilmenin şükrüyle hayata kendinize bir şans daha verecek. Karşılığını da fazlasıyla alacaksınız.

KOVA: İş arıyorsanız bulabilir yeni bir ortaklık yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi kazanca dönüştürün. Bu dönemde yeni tanıyacağınız insanlardan beklemediğiniz faydalar görebilir, hayat rotanızı bambaşka bir yöne çevirebilirsiniz. Haftanın son günlerinde kemik ve eklem ağrıları yaşanabilir. Ağrılarınızı önemseyin ve bir hekime görünün.

BALIK: Öfkenizin esiri olmak istemiyorsanız haklı olmaya değil, mutlu olmaya bakın ve öfkeli sözlerin yıkıcı etkisinden uzak kalmak için sakin ve adil olmayı başarın. Anlık zaferler elde edip büyük hayal kırıklıkları yaşamanıza sebep olabilir. Alacağınız tepkilerin altından kalkamayabilirsiniz. Duygusal konularda da yerine getiremeyeceğiniz sözler vermemeli gerçekçi davranmalısınız. Maddi konularda çıkarcı yaklaşımlar ciddi sorunlara sebep olabilir her bakımdan gerçekçi ve uyumlu olduğunuz takdirde her şey yoluna girecek.

<p>Denizli'deki suç örgütü operasyonunda yakalanan 21 şüpheliden 17'si tutuklandı. </p><p>İl Emniyet

Suç örgütüne yönelik operasyon: 17 kişi tutuklandı

İkinci el araba alacaklar dikkat: Bu otomobiller 50 bin TL ile 250 bin TL arası!

Sağlık çalışanları Filistin için ''sessiz yürüyüş'' yaptı

Hak mahrumiyeti cezası bulunan başkan kiraladığı yük asansöründe takımının maçını izledi