• $28,9664
  • €31,1866
  • 1865
  • 7913.76
22 Mart 2019 Cuma

Terazi burcunda dolunay etkileri

21 Mart’ta Türkiye saatiyle 04.43’te Terazi burcusunda dolunay gerçekleşecek.

Terazi dolunayı sırasında Argos takımyıldızı ve sabit yıldız Markeb’le aynı hizada olacak.

Terazi Dolunay’ı ve Ekinoks enerjisini pozitif yönde yaşamlarımıza çekmek için Mookaite kristalini dolunay günü ve haftası kullanmamız her birimiz için uygun olacaktır.

Dolunay, zamanının ilerisinde olan pek çok kişinin anlamakta zorlanacağı ya da tam olarak anlayamayacağı kadar mistik olan kavramları ortaya çıkarabilir.

Bu enerjiyle sezgisel duyu çok yoğun ve etkili olacaktır.

Bireysel olarak ve bu karanlıkları aydınlatma ışığı olarak önem taşıyan bir enerji anlamına gelmekte.

Terazi dolunayı savaş ve savaşçılardan ziyade mistik, diplomat ve barışçıl enerjinin titreşimidir. Bu dolunay esnasında manevi olarak yapılacak meditasyon, ibadet, dualar, şifa çalışmaları olumlu sonuçlar verecektir. Bu anlamda çok güçlü bir ay. Dolunay esnasında Uranüs’ün açıları karamsar ve huzursuz edecek, gerilimleri tırmandıracak, öfke, sinirlilik anlık duygusal geçişlere neden olsa da bu durumu istediğimiz takdirde kontrol altına almamız mümkün.

Terazi dolunayı zamanda sevgi ve parasal konularda heyecan verici fırsatlar getirmekte.

5 Nisan’daki Yeni Ay’a kadar pozitif enerjileri doğru değerlendirdiğimizde değişen koşullara uyum sağlamayı ve fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmamızı kolaylaştırır.

Sabit yıldız Markeb seyahat, eğitim ve ticaret için fırsatlar barındırmakta. Venüs ve Mars gerginliği artırıyor ancak uyumlu açılar da son derece etkili.

Fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmak ve başarılı olmak için sağduyulu olduğumuzda, iyi şansları doğru değerlendirebileceğiz.

Aşk ilişkilerimizde gergin ilişkileri düzeltmeye yarayan özel bir dolunay enerjisiyle karşı karşıyayız.

Emek mücadele değer verilen ilişkilerde vazgeçmeyenler için aşk kazanacak.

Ayrıca, alım ve satışlardan para kazanmak için de iyi bir dönem.

KOÇ

Önemli kararlar ve açıklamalar yapmayın. Yapacağınız aktiviteleri planlayın. Düzgün bir rutine sahip enerjilerle karşı karşıya değilsiniz. Beklenmedik zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Evli Koç’lar bazı küçük anlaşmazlıklar devam edebilir.

BOĞA

Finansal kazanç elde etmek için aklınızda bir gündem belirleyip uygulamaya geçebilirsiniz. Evliliğiniz ya da ilişkiniz için sizleri zorlayabilecek enerjiler barındırmakta. Gezegensel enerjiler sizleri ilişkiden kaçmayı düşündürebilir.

İKİZLER

Yüksek parasal kazançlar için iyi bir fırsat yakalayabilirsiniz. İşveren İkizler haftanın ilk iki günü birtakım zorluklarla karşılaşabilirler. Özel yaşamınızla ilgili gerginlikler sizler için fazlasıyla zorlayıcı olabilir. Sevginin bittiği ilişkiler sonlanabilir.

YENGEÇ

Bu haftanın başında huzursuz kişilerin enerjileri iş hayatınızda performansınızı etkileyebilir. Bunun nedeni Satürn’ün etkisinden kaynaklanacak. Bu etki, bu kişileri kendinizden uzak tutmayı başaramadığınızda ciddi bir hal alabilir.

ASLAN

Aile bireylerinin ve birlikte çalıştığınız kişilerin bireysel hataları yüzünden gerginlikler yaşayabilirsiniz. Haftanın ikinci gününden itibaren işleriniz netleşmeye başlıyor. Aşk hayatınızda ise aidiyet duygunuz daha da güçlenecek.

BAŞAK

Ne yaparsanız yapın işleriniz istediğiniz hızda ilerlemeyebilir. Çarşamba gününden itibaren hedefleriniz için iyi bir zaman dilimi başlamakta. Evli ve ilişkisi devam edenler kırılan kalplerinin aşkla şifalanacağı enerjiler hakim.

TERAZİ

Bu haftanın başında, huzursuz bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bu halinizi kullanmak isteyen art niyetli sözde arkadaşlarınıza dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda pozisyonunuza güç katmak için destekleyici enerjiler sizinle ilerleyecek.

AKREP

Hafta başından itibaren işlerinizi hızlandırmak daha fazla kazanmak için her zamankinden daha istekli olabilirsiniz. Ancak, mevcut gezegensel pozisyonlar sizleri destekleyici görünmüyor, bu yüzden yavaş ilerleyin.

YAY

İş hayatınızda ek gelirler kazanımlarda artışlar için iyi bir fırsata rastlamak olası. Gelen iş teklifleri başvurularınız sonuçlanabilir. Özel yaşamınızda küçük sorunlardan kaçmak için yalan söylemek sorunlara neden olabilir.

OĞLAK

Bu hafta kendinizi ifade edip kabul göreceğiniz mesleki gelişmeler etkili olacak. Özel hayatınızda farklılıklara ve anlaşmazlıklara yol açılabilir. Kişisel bakış açınızı ve ikna yeteneğinizi sevdiğinize kullanın.

KOVA

Gökyüzü sizi daha özgür hissettirecek enerjileri barındırmakta. İş ve eğitim hayatınızda mücadele edip başarısız olduğunuz konulara ahlanıp vahlanmak yerine yeni yollar arayacaksınız.

BALIK

Eş ya da sevgilinizin garip davranışları yüzünden zorlanacak, beklenmedik olaylarla sınanacaksınız. Tepkilerinizi birlikte olduğunuz kişinin gerçek niyetine göre yönetin. Geçmişe dayalı sorunlar tekrar gündeme gelebilir.

<p>Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Akşam TV Muhabiri Esma Nur Ülker'in sorularını yanıtladı

TürkMedya Ailesi Sultangazi Belediyesi'ne Misafir oldu

Taraftar bu transfere çok şaşıracak! İşte Fenerbahçe'nin stoper listesi

Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz'in eski hali görenleri şaşırttı! Estetiğim yok diyordu ama...

Davinson Sanchez'den Falcao itirafı! ''Her şey söylediği gibi oldu''