• $32,6048
  • €34,9774
  • 2442.87
  • 9645.02
21 Mayıs 2021 Cuma

Süper Kanlı Ay Tutulması

26 Mayıs 2021'deki Süper Kanlı Ay Tutulması gerçekleşecek. Bu çok özel ve ender göksel bir olaydır. Bu gece, parlak, ışıltılı Süper Dolunay, gece gökyüzünde her zamankinden daha büyük görünecek ve dünyanın gölgesiyle örtüldüğünde parlak bir kırmızı tonuna dönüşecek.

En son Kanlı Ay Tutulması yaşadığımız Ocak 2019'daydı, bu yüzden bu enerjiler her birimiz ve toplumsal nitelikte oldukça etkileyici olacak.

Astrolojide, Kanlı Ay Tutulmalarının ani bir değişim ya da hayatlarımızı yeni bir yöne dönüştürme veya değiştirme ihtiyacını ortaya koyar.

Kanlı Ay Tutulmasında, hayatımızı engelleyen büyük bir korkuyu yapmak isteyip yapamadıklarımızı özgürleştirici enerjiler olarak etkili olacak, bizim için yeni bir yolun açıldığına tanıklık edeceğiz.

KOÇ: Evli Koç'lar eşinizle sorunlu bir ilişkiniz varsa bitişler yaşanabilir. Kendinizi anlatmaya çalışmanıza rağmen eşinizin bunu görmezden gelmesi sizin duygusallığınıza duygusuzca yaklaşması ilişkiyi sonlandıran tarafın siz olmanıza neden olabilir. Yine bu dönemde iş hayatınızda tartışmalar söz konusu olabilir. Özellikle ortak bir projenin sorumluluğu yöneten Koç'lar bu süre içinde öfkenizi kontrol altında tutmalı fevri davranışlar içinde olmamaya her zamankinden daha fazla önem göstermelisiniz.

BOĞA: İş hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Geçmişte engellendiğiniz haksızlığa uğradığınız konularda öylesine sürpriz gelişmeler yaşanabilir ki herkesin cennetinin de cehennemininde bu dünyada yaşandığına şahitlik edebilirsiniz. Evli Boğa'lar sizlerde bugünlerde eşinizin aşırı eleştirel davranışları karşısında ona nasıl davranacağınızı belirlemekte zorlanabilirsiniz. Sakin kalın ve olağanüstü sabrınızı sonuna kadar ortaya koyun bu durum gökyüzünün küçük bir sınavıdır ilişkiniz adına.

İKİZLER: Tutulmanın enerjisi yaşamınızı olumlu yönde yapılandırmanız adına büyük bir fırsat sizler için. İş hayatınızda zarar ettiğiniz konularda parlak zekâsını konuşturacak, yeni fırsatlar yeni imkanlarla karşılaşacaksınız. Finansal konularda bu ayı çok iyi değerlendirmelisiniz. Karlı yatırımlar gerçekleştirebilir uzun vadede nakit akışı sağlayacak ek işler yapabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise, sürpriz gelişmeler söz konusu aşk yüreğinizi taçlandıracak.

YENGEÇ: Dostlarınızla güçlü bağlarınız daha da kuvvetlenecek ve onlardan gelecek şanslar yakalayacaksınız. İş hayatınızda ise sorumluluklarınızın ağırlığı strese girmenize ve tartışmaya hazır bir ruh hali içinde olmanıza sebep olabilir. Dikkatli olun özellikle yönetici pozisyonunda olan insanlarla ilişkilerinizin bozulmaması için hassas olmalı iş hayatınıza duygularınızı yansıtmamaya özen göstermelisiniz.

ASLAN: İş hayatınızda yeni imkanlar yeni projeler için süpriz teklifler gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize güvenin ve her türlü işbirliğine yeni fikir ve projeye açık olun. Size bu teklifleri getiren insanlar neyi yapıp yapamayacağınızı bilerek hareket ediyorlar bunu bilin ve yeteneklerinizin hakkını verin. Özel yaşamınızda ise evli Aslan'lar sizler için oldukça hassas ve seçimlerinizin fazlasıyla önem taşıdığı günler. Sorunlarınız varsa ve aşmakta zorlanıyorsanız, gökyüzü sorunlarınızı çözüme kavuşturmanız için size pek çok imkan sunacak.

BAŞAK: Tutulma enerjinizi dengelemekte zorlanabileceğinize ve tartışmacı bir ruh haline bürünebileceğinize işaret etmekte. İş ve özel yaşamınızda hiç kimse ile tartışmamaya özen gösterin. Kontrolünüz dışında gerçekleşecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Akışa ayak uydurun ve değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabullenerek hareket edin.

TERAZİ: Tutulmanın enerjisi kaosu, kaygıyı ve olumsuzlukları söküp atacak adeta hayatınızdan... Tabii sizlerinde kararları ve tercihlerinin katkısıyla iş hayatınızda kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz imkanlarla karşılaşacağınız yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise evli Terazi'ler kararlar almadan önce son derece iyi düşünmeli kaybedeğiniz ve kazanacaklarınızın manevi dengesini hesaplayarak hareket etmelisiniz.

AKREP: Tutulma duygusal konularda zorlukları ve kaçınılmaz ayrılıkları beraberinde getirebilir. Sürekli tekrar eden sorunlarınıza bir yenisinin daha eklenip birlikte olduğunuz insanın suçlayıcı davranışları ile karşılaşabilirsiniz. Meslek hayatınızda da bürokratik engeller beklenmedik ödemeler söz konusu olabilir. Özel yaşamınızda ki sorunları sonlandırdığınız takdirde sakinleşen zihninizle iş hayatınızda ki zorlukları atlatabilecek enerjiyi kendinizde bulabileceksiniz.

YAY: Meslek hayatınızda istikrarlı bir dönemin kapılarını aralıyorsunuz. Enerjinizi iş hayatınıza yansıtmalı ve son derece aktif ve girişimci davranmalısınız. Özel yaşamınızda ise beraberliğinde ani bitişler yaşamış olan Yay'lar, tutulma enerjisi geçmişte kaçırdığınız şansları tekrar önünüze getirecek. Sizin hatalarınız ya da yeterli çabayı gösteremediğiniz için biten ilişkinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Geçmişte olan biten pek çok konunun gün yüzüne çıkmasıyla kafanızdaki soru işaretlerinin ortadan kalkacak ve keşkelerinizi arkanızda bırakmayı başaracaksınız.

OĞLAK: İşle ilgili konularda yeni insanlar tanıyabilir yeni girişimlerde bulunarak kısa sürede başarılı işlerin altına imza atarak maddi manevi kazançlı çıkacağınız işlere yönelebilirsiniz. Fikir ve önerilerinizi ortaya koyun. Çalışma hayatınızın fazlası ile önem kazanacağı bugünlerde her zamankinden biraz daha fazla yorulacak olsanızda kazanımlarınız kariyer açısından oldukça dikkat çekici olacak. Finansal konularda risk almamanız gereken bir dönemdesiniz. Yatırımlar yüksek harcamalar hukuksal sorunlarla karşı karşıya kalmanıza neden olabilir.

KOVA: Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanacak. Özellikle de Bekar ve ilişkisi olmayan Kova'lar aşk yüreğinize ansızın gelip okunu atabilir. İş hayatınızda gizli saklı olayların içine çekilmek istenebilir buna bağlı yanılgılar yaşayabilirsiniz. Size güvenen insanların sırlarını ifşa etmekten uzak durmalı öfkenize yenilerek size güvenen kişileri yarı yolda bırakmamalısınız. Yine bu dönemde akrabalarınızla ilişkilerinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz.

BALIK: Yaşamınızda sizi engelleyen ağırlığı taşıdığınız bir çok şeyden uzaklaşacaksınız. Kendinize her zamankinden daha fazla değer verecek bulunduğunuz şartları farklı gözlerle değerlendirerek doğru kararlar alabileceksiniz. Bu süreçte aileniz olsun tüm ilişkilerinizde dikkatli olmalı ve tek taraflı düşünmeden hareket etmelisiniz. İşinizle ilgili konularda da rakiplerinizin önüne geçebilir önemli bir terfi alabilir kendi işinizin sahibiyseniz önemli bir çıkış yakalayarak maddi manevi üst seviyelere çıkabilirsiniz.

<p>Olay, dün saat 16.00 sıralarında Atilla Mahallesi 467 sokaktaki bir apartmanda meydana geldi. Edi

İzmir'deki rehin alma olayında zanlının yakalanma anı kamerada

Slovakya'nın en büyük buz mağarası eriyor

Enkaz kentte çiftçinin yüzünü güldüren hasat... Tarlada 70 TL'ye satılıyor

BİM 23 Nisan 2024 aktüel ürünler kataloğu