• $32,4117
  • €34,5734
  • 2446.05
  • 9795.63
4 Şubat 2022 Cuma

Şubat ayında gök olayları

2022, geçmişin zorlu zamanlarından sonra rahatlama ve başarı sağlamayı vaat eden birçok gezegensel değişimin arkasında umut taşıyor. Satürn 28 Nisan'da Zorlu enerjiler (kısa bir süre için de olsa) da düzelecek, Jüpiter ise nihayet 13 Nisan'dan itibaren nihai iyi huylu rolünü oynamaya geri dönecek.

Aynı zamanda Rahu ve Ketu (Ejderhanın başı ve kuyruğu), Mart 2022'de pozisyonlarını hareket ettirdikten sonra nisan ayında da Kal Sarpa modelini kıracak. En önemlisi, tüm gezegenler, sonunda bu krizden çıkmamıza yardımcı olacak olan Plüton ekseninden kaçacak. .

Kaderimizi şekillendirecek 2022 transitlerine ayrıntılı bir bakış:

* Rahu ve Ketu 2022'de Boğa ve Akrep'ten Koç ve Terazi'ye geçecek. Daha zorlu bir konuma geçerken, bu gezegenlerin etkisi, artan saldırganlığınız ve fırsatlardaki engellemeniz aracılığıyla kendini gösterecektir.

* Jüpiter ve Satürn şansın ve profesyonel başarının hükümdarı, burcunuzda bir denge sağlayarak, var olmadığını düşündüğünüz fırsatlar ve yeni rotalar yaratır.

* Satürn, Nisan 2022'de kısa bir istisna dışında Oğlak burcunda kalacak. Bu kırılma, kalıbı kırmak ve hayatınızın farklı yönlerinde bir değişim getirmek için umut verici değişiklikler anlamına geliyor.

* Jüpiter'in Kova'dan Balık'a geçişi, hayatınız üzerinde daha iyi fırsatlar ve olumlu etkiler getirecektir. Beklentileriniz ve arzularınız yerine getirilecek ve zorluklar ve engeller azalacak.

* Venüs, Şubat 2022'de zorlu bir dönemden sonra pozitif enerjiler olarak yansıyacak yaşamlarımıza.

KOÇ: Tutkular ve dostluklarla yeni başlangıçlar getiren şubat Yeni Ay'ı sizin için çok önemli. Yöneticiniz Mars, Sevgililer Günü'nde Venüs ile bağlantı kurar, böylece bir aşk veya iş ilişkisi durumunuzu gerçekten yükseltebilir. Merkür retrodayken kariyer endişeleri çözülebilir ve Dolunay romantik veya yaratıcı planlar etrafında karar verme zamanını getirecek sizlere.

BOĞA: Kariyeriniz, bu ayki Yeni Ay'dan yararlanarak rolünüze yeni bir bakış açısı getiriyor. Dolunay, son olayların üzerini kapatıyor ve artık daha uzakta olanlarla ilgileniyorsunuz. Sevgililer Günü'nde Venüs ve Mars'ın bir araya gelmesi uzun vadeli bir şeye işaret ettiğinde romantik seçenekler yükselir ve Merkür geri hareketinden çıkarken gelecek planlarının etrafındaki sis netleşmeye başlayacak sizler için.

İKİZLER: Bu ayın Yeni Ay'ı ile yeni bir merak patlaması yaşayacaksınız ve son zamanlardaki herhangi bir karışıklık, yöneticiniz Merkür'ün gerilemeden çıkması ve sizi daha maceracı yapmasıyla temizlenebilir. Sevgililer Günü'nde Venüs ve Mars kucaklaştığında aşk gizli, seksi ve ciddi hale gelir ve Dolunay, özellikle ekstra empatinin hayati olduğu iş yerlerinde sizi daha az konuşmaya ve daha fazla dinlemeye teşvik eder.

YENGEÇ: Son zamanlarda bir ilişki raydan çıktıysa, Merkür'ün geri gidişini suçlayın. Merkür şimdi yeni kurallar ve daha iyi bir anlayış getirmek için eklenen bir Yeni Ay ve ayrıca sizi paranın bir engel olmasına izin vermemenizi isteyen bir Dolunay ile tekrar ilerliyor. Venüs ve Mars, Sevgililer Günü'nde bağlanır ve Güneş, yaşam deneyimlerinizi birleştirmek ve genişletmek için seçenekler sunar.

ASLAN: Şubat, kendinizle olan ilişkiniz de dahil olmak üzere yakın ilişkilerle ilgilidir. Yeni Ay, bağlantıların çiçek açması için yepyeni bir havayı başlatırken, kendi burcunuzdaki Dolunay, sahnenin merkezinden çıkmanızı ve işlerin özel olarak gelişmesine izin vermenizi istiyor. Bir iş sorunu şimdi yoluna giriyor ve sağlıkla ilgili bir bağlantı, bu ayın Sevgililer Günü'nü ekstra özel kılabilir.

BAŞAK: Yöneticiniz Merkür geri giderken çözülme eğilimindesiniz ancak Merkür şimdi yeniden ilerliyor, işinize ve sağlık rutinlerinize Yeni Ay'dan ilham alan yeni bir başlangıcın yanı sıra düzen getiriyor. Venüs ve Mars arasındaki bir Sevgililer Günü öpücüğü romantizme kalıcı olma, daha istikrarlı ve daha yaratıcı olma potansiyeli verdiği için Dolunay geçmişteki duygusal acılardan kurtulmanıza yardım etsin.

TERAZİ: Aşk hayatınız şubat ayının Yeni Ayı'ndan güç alıyor. Bu, sevgililer Günü'nü özel kılıyor, çünkü hükümdarınız Venüs ve Mars arasında bir bağlantı, romantizm cephesinde ve ev cephesinde de kalıcı bir şeyin ortaya çıkabileceğini gösteriyor. Merkür gerilemesi son zamanlarda hayatı alt üst etmiş olabilir, ancak Dolunay daha anlamlı dostluklar ve hırslar kazandıkça işler düzeliyor.

AKREP: Kendinizi yeniden keşfedin veya yerini değiştirin. Kendi bölgenizdeki Yeni Ay ve geri giden Merkür, sıkışmış bir yaşam durumunu ileriye doğru hareket ettirir. Güneş yaratıcı, romantik bir hava katıyor ve Venüs ve yardımcı yöneticiniz Mars'ın Sevgililer Günü'nde bağlantı kurmasıyla, sadece bir öğle yemeği zamanı değil, ömür boyu sürecek bir aşk bulabilirsiniz. İş yerinde başarıyı kutlamanın veya yeni zorluklar aramanın zamanı gelmiş olabilir.

YAY: Merkür retrosu şimdi yoluna giriyor ve her ikisi de yeniden düşünmeyi gerektirebilse de, mali durumunuz ve değerleriniz de öyle. Haber, blog yazma veya ders çalışmayla ilgili konular fazladan Yeni Ay enerjisi sağlar. Ancak çok fazla küresel kaygıyı üstlenmek sizi tüketebileceğinden işleri yerel ve yönetilebilir tutun. Güneş, evinizi mutlu yeriniz yapar ve Sevgililer Günü derin, romantik bir bağlılık getirebilir.

OĞLAK: Son zamanlarda sağduyu ve hatta stil anlayışınız eksikse, şimdi Merkür'ün burcunuzdan çıkmasıyla yeniden şekilleneceksiniz. Yeni Ay yeni bir gelir akışı da getirebilir, ancak en iyi haber, Venüs ve Mars'ın Sevgililer Günü'nde burcunuzda bir araya gelerek romantizmi kendi yolunuza çekmesi, potansiyel olarak kalıcı olması. Karmanızı inancın ötesinde geliştirmek için biraz şükran gösterin.

KOVA: Kim olacaksın ve bundan sonra ne yapacaksın? Bu kendini keşfetme yolculuğu, şimdi kendi burcunuzda bir Yeni Ay ile başlıyor. Ortaklık bölgenizdeki Dolunay, kimin kaleci olup kimin olmadığını ortaya çıkarabilir ve Sevgililer Günü'nde Venüs ve Mars'ın nadir bir karşılaşması, bağlı aşkın gerçekte nasıl göründüğüne dair daha net bir resim getirebilir. Varlıklarınıza bakmak da artık bir öncelik.

BALIK: Yeni Ay bu ay sezgilerinizi keskinleştiriyor. Retrograd Merkür, mürettebatınızla ve hırslarınızla uğraşıyor, ancak şimdi Sevgililer Günü'nde Venüs ve Mars anlaşmaları imzalayarak ve potansiyel olarak bir arkadaşlığı bir romantizme dönüştürerek, her iki cephede de öpüşebilir ve makyaj yapabilirsiniz. Tıpkı Güneş'in kişisel gücünüzü ve prestijinizi yükseltmeye ayarlaması gibi, Dolunay da kişisel bakımı işaretler.

<p>Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları'nın Filistinli genelkurmay başkanı ve yüksek

İsrail'in yakalayamadığı 'misafir' kod adlı Muhammed Deif kimdir?

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Nisan 2024)

Filistinliler Gazze'nin kuzeyine dönüyor!

Ardahan'da nehir taştı, ova göle döndü