• $32,5659
  • €35,032
  • 2443.15
  • 9645.02
14 Mayıs 2021 Cuma

Satürn durağan konumunda

23 Mayıs - Satürn Retrograd durağan konuma başlıyor. Satürn hala kendi burcundaki Oğlak burcunda, oldukça iyi durumda. Bu yıl ki durağan konumda, iyi etki aldığı bir takım yıldız olan Shravana Nakshatra'da geriye doğru hareket edecek, ancak bitişik Nakshatralara geçmeyecek, bu da biraz rahatlama sağlıyor.

Bildiğimiz gibi Satürn, yüzleşmemizi ve içinden geçmemizi sağladığı işler ve hayatta vermeyi sevdiği sert dersler nedeniyle en çok korkulan gezegenlerden biridir. Satürn burnunuzu günahlarınızın arasına sokmayı sever ve karmik dağınıklıklarınızı temizlemenizi sağlar. Satürn, doğum anında iyi yerleştirildiği insanlar için de harika bir müttefik olabilir ve büyük başarılar ve ilerlemeler sağlayabilir.

KOÇ: Gökyüzü haftaya yüksek bir enerji ile başlayacağınızı müjdeliyor sizlere. Maddi - manevi kazançlı günlerdesiniz. Üretkenliğiniz son derece yüksektir, zamanı iyi değerlendirebilmenin avantajı ise insanların takdir ve güvenini daha da fazla kazanmanızı sağlayacak. Özel yaşamınızda ise eşinizle romantik, sevgi dolu paylaşımlarda bulunacak, ilişkinizi aşkla besleyeceksiniz....

BOĞA: Kariyer hayatınızda keyifli gelişmeler söz konusu. Yatırım yapabilir, uygun imkanlarla yeni bir şeylerin sahibi olabilirsiniz. İşinizle ilgili kararlar alırken ya da taleplerde bulunurken tüm düşüncelerinizi tereddütlerinizi insanlarla paylaşın. Paylaşımlar sizleri güçlendirecek. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır arkadaşlık ilişkisinde olan biri ile duygusal bir yakınlaşma yaşayabilir yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

İKİZLER: Gökyüzü haftanın ilk 3 günü yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. İşinizle ilgili konularda sizde kendinizi yeterince iyi ifade edemeyebilir, yanlış anlaşılabilir sizden istenenleri de yanlış anlayabilirsiniz. İletişimle ilgili sorunlar yaşamak istemiyorsanız söyleyeceklerinize önceden hazırlanın. Anlık duygusal kararlar problemlere sebep olabilir.

YENGEÇ: Önemli iş görüşmeleriniz başkalarından kaynaklanan sorunlar dolayısı ile gerçekleşmeyebilir gecikme ve ertelemeler yaşanabilir. Bu durumu sakinlikle karşılayın ve iş yaptığınız insanlarla tartışmalardan uzak durun. Maddi anlamda zorlanabilir, beklediğiniz ödemelerin zamanında gerçekleşmemesine bağlı ödemelerinizle ilgili sıkıntılar yaşanabilir.

ASLAN: Gökyüzü finansal konularda şanslı bir haftayı müjdeliyor sizlere. İş hayatınızda değer ve kabul görecek fikirleriniz size önemli bir basamak attırabilir. Bu hafta çok istediğiniz bir eşya ya da mülke sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz elinizi çabuk tutun ve kazanın. Özel yaşamınızda ise annenizle ilgili keyifli gelişmeler yaşanabilir. Bekar Aslanlar sizler de hafta boyunca karşı cinsin yoğun ilgisi ile karşılaşabilir ruhunuzu okşayan aşk mesajları alabilirsiniz....

BAŞAK: Haftaya auranızdaki müthiş enerji ile başlayacaksınız. Kendinizi ifade edişiniz, duruşunuz insanlar üzerinde olumlu bir intiba yaratarak sizinle çalışmaktan memnuniyet duymalarını ve bunu ifade etmelerini sağlayacaktır. Haftanın ilerleyen günleri ile birlikte uzun zamandır beklediğiniz bir alacağınızı toplu halde alabilirsiniz. Özel yaşamınızda eş yada sevgilinizle ilişkinizin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini istiyorsanız dengeli davranın ve neye kızıp neye kızmamanız gerektiğinin farkına varıp öz eleştiride bulunun.

TERAZİ: Aşk hayatınızda süpriz gelişmeler yaşayabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. İş hayatınızda işverenleriniz haber vermeksizin köklü değişikler gerçekleştirebilir bu değişim sizlere beklemediğiniz süprizler yaşatabilir. Bu olumlu da olabilir olumsuz da. Sabırlı davranın ve kabullenin bu sürecin sonucunda her şey sizin için olumlu gelişecek.

AKREP: Bu hafta beklenmedik harcamalarla finansal anlamda zorlanabilirsiniz. Hiç hesapta olmayan konuların ard arda gelmesi kaygınlanmanıza sebep olabilir, dert etmeyin. Haftanın ileryen günleri ile birlikte harcamalarınız dengelecek ve maddi anlamda rahatlayacaksınız. Özel yaşamınızda ise eski sevgilinizden gelen mail telefon ya da karşılaşma söz konusu olabilir.

YAY: Enerjisi yüksek tempolu bir hafta sizleri karşılıyor. Bu hafta güç mücadeleleri yaşayabilir, kararlı tavrınızla hemen her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Hukuksal konularda başarılı olacağınız bir haftadasınız açtığınız ya da size açılan davalar barsa haklı başarılara imza atacak maddi manevi kazançlı çıkacaksınız. Evli Yay'lar bu hafta eşinizle ilişkiniz her zamankinden daha fazla önem taşımakta.

OĞLAK: Gökyüzü iş hayatınızda yeni insanlar tanımanın getireceği maddi şanslara işaret etmekte. Süpriz kazançlar elde edebilirsiniz. Önemli bir terfi ya da yeni bir görevde bu haftanın getirileri arasında. Hafta boyunca dikkat etmeniz en önemli konu yaşanabilecek ev kazaları. El ve ayak bileklerinizle ilgili problemler yaşanabilir dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise üçüncü şahıslar yüzünden eş ya da sevgilinizle problemler yaşayabilirsiniz.

KOVA: Haftaya işinizle ilgili belirsizliklerin netleşmesi ile moralli bir şekilde başlayacak, iş arkadaşlarınızla ortaklaşa işlerde başarıya ulaşacaksınız. Önemli iş anlaşamaları yapabilir, mücadele ettiğiniz hemen her konuda insanların takdir ve saygısını kazanabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günleri ile birlikte güvenliğinizle ilgili konulara dikkat edin. Değerli bir eşyanızı kaybedebilir hırsızlık sonucu mağdur olabilirsiniz.

BALIK: Gökyüzü yakınlarınız ve arkadaşlarınızla ilişkilerinizin önem kazanacağı; var olan sıkıntıların son bulacağına işaret etmekte. İş hayatınızda önemli gelişmeler söz konusu. Emeklerinizin karşılığını almaya başlıyorsunuz. İşle ilgili konularda daha ciddi olmalı ve her zamankinden daha disiplinli çalışmalısınız. Yaşadığınız zorluklardan sonra, dikkat etmeniz gereken birkaç konu dışında huzurlu bir ay geçireceksiniz.

<p>İsrail ordusunun en büyük tedarikçisi olan Amerika Birleşik Devletleri,  İsrail ordusunun 2019-20

ABD İsrail'i neden koruyor?

Slovakya'nın en büyük buz mağarası eriyor

Enkaz kentte çiftçinin yüzünü güldüren hasat... Tarlada 70 TL'ye satılıyor

BİM 23 Nisan 2024 aktüel ürünler kataloğu