• $32,3607
  • €34,4602
  • 2438.65
  • 9814.19
14 Nisan 2023 Cuma

Plüton Kova Burcunda

Plüton[geçişler], artık kim olduğunuzun gerçeği ve karmaşıklığıyla uyuşmayan taraflarınızla barışmanın [ve onları bırakmanın]ne kadar katartik olduğunu kucaklamakla ilgilidir." "Plüton'un enerjisi, yaşamınızdaki kalıpları, yerleri, insanları ve son kullanma tarihlerini dolduran şeyleri temizlemekle ilgilidir" "Artık kim olduğunuzun gerçeği ve karmaşıklığıyla uyuşmayan taraflarınızla barışmanın [ve onları bırakmanın] ne kadar katartik olduğunu kucaklamakla ilgili." Toplumsal düzeyde, Plüton benzer şekilde bizi yüzeyin altında saklanıyor olabilecek eski fikirleri ve gelenekleri gün yüzüne çıkarmaya ve bunların yeniden icat edilmesi gerekip gerekmediğini düşünmeye yönlendiriyor bizleri. Gezegenin şu anda Kova burcunda olduğu göz önüne alındığında, bu süreç büyük olasılıkla insani haklar ve teknoloji gibi Kova yaşam alemlerinde gerçekleşecek ki bunu zaten görüyoruz -sofistike yapay zekanın yükselişi ve bedensel özerklik siyasi yenilikler ve savaşlar bu geçişin yansıyan enerjileri bizlere. Plüton kuşaksal bir gezegen olduğu için Kova burcundaki geçişinin, kişisel gezegenlerin geçişlerinde anda bireysel düzeyde değişimi tetiklemek yerine, önümüzdeki birkaç yıl içinde (2043'e kadar) toplu bir etkiye sahip olacağını belirtmekte fayda var. "Plüton bir kişiye aşırı hırs, dürtü, tutku veya kıskançlık gibi birçok şekilde tezahür edebilen elle tutulur bir yoğunluk getiriyor." Özellikle gezegenin Kova burcuna geçişi, daha geniş toplumsal ve insani temalarla ilgili oldukları için bu nitelikleri çevirmek zorundadır. Kova burcu özellikle sosyal adaletin ve topluluğun burcudur. "Bu işaret, herkes için daha erişilebilir, eşit ve sürdürülebilir sistem ve yapıları uygulamaya çalışıyor" Plüton'un Kova'daki yoğun varlığıyla, Kova'nın eşitlik idealini gerçekleştirmek için dönüşümü getiriyor yeryüzüne bu enerjiler altında silah reformu, LGBT+ hakları ve iklim değişikliğini içeren siyasi gerilim doruğa ulaşırken, Pluto'nun Kova burcundaki saltanatının oldukça ilerlediği açık. Plüton'un Kova burcunda seyri sırasında, mevcut yapılarımıza, normlarımıza ve dogmalarımıza bir göz atmamız ve artık daha fazla iyiliğe hizmet etmeyen sistemleri ortadan kaldırmamız istenecek. Bu 20 yıllık geçiş sürecinde ekonomik sistemimizde reform yapmamız veya kapitalizmden tamamen uzaklaşmamız mümkün. "Gezegenimizle uyum içinde yaşama ihtiyacımız [daha acil] hale geldikçe, moda gibi büyük endüstrilerdeki iklim değişikliği ve sürdürülebilir uygulamalar da öne çıkacak" diye ekliyor. Bu arada, Plüton'un Kova burcundaki geçişi de her burç için düştüğü astrolojik eve bağlı olarak her burç için benzersiz etkilere sahip olacak. Kova burcundaki Plüton'un burcunuza göre kişisel başkalaşımınızı nasıl etkileyeceğini öğrenmek için okumaya devam edin.

KOÇ: Plüton, sosyal hayatınızı etkileyecek. Kova burcundaki Plüton 11. arkadaşlık evinizden geçerken, bu dönem tamamen değerlerinizle uyumlu ve doğal olarak uyum sağlayabileceğiniz bir grup bulmakla ilgili. "Plüton, raf ömrünü aşmış ilişkileri temizleyebilir, bu nedenle insanlar düşmeye başlarsa şaşırmayın" diye ekliyor. Bu süre zarfında[amacına] hizmet etmek veya desteklemek istediğiniz yeni bir grup da bulabilirsiniz.

BOĞA: Boğa, kariyerle ilgili 10. eviniz boyunca gezegenin gezintisini anlatırken, Plüton'un gerçek benliğiniz olma cesaretiyle sizi şereflendirdiğini ve sizi daha yüksek amacınıza doğru ittiğini söylüyor. Profesyonel yaşamınızdaki değişiklikler veya kaymalar için uyanık olun. "Bu, tamamen alışılmışın dışında olsa bile[değerlerinizle]gerçekten uyumlu olan işi bulmaya yönelik bir çağrı" sizler için.

İKİZLER: Ruhsal ve zihinsel keşiflere hazırlanın. Plüton'un dokuzuncu keşif evinizden geçerken dünyayı görme şeklinizi değiştirdiğini ve hatta eğitiminizi bir sonraki seviyeye taşımanız için size ilham verebileceğini söylüyor; bu nedenle, zihninizi genişletmek için her fırsatı değerlendirin. "İnandığınız şeyin gelişebileceği göz önüne alındığında, maneviyat, din ve felsefe sizin için önemli konular haline gelebilir" diyor.

YENGEÇ: Burçtaki bu Plüton geçişi sırasında rahatsız edici değişimler sizi bulabilir. Mahremiyet gezegeni, tabular, dirilişler ve diğer insanların parasıyla ilgili sekizinci evinizden geçerken sırları yüzeye çıkarabilir veya sizi beklenmedik bir kaynaktan beklenmedik bir parasal kazançla baş başa bırakabilir. Genel olarak Plüton, kayıpla başa çıkmanıza yardımcı oluyor ve kesinlikle duygusal derinliklerinizle ilgili bir tür dönüşüm yaşayacaksınız.

ASLAN: Plüton, yedinci ilişkiler evinizde, Aslan burçlarını sallıyor ve bu gerçek bağlılıkla yüzleşmenize neden olabilir. Ortaklıklarınızın işlevlerini ele almak ve arzularınızın ve ihtiyaçlarınızın karşılandığından emin olmak için harika bir an. "Kararlı ortaklık söz konusu olduğunda neye inandığınızı yeniden tanımlayabilir ve size gerçekten özgün gelen şeyle boğuşabilirsiniz". Bu, daha az geleneksel ortaklık sistemlerini dikkate almayı içerebilir. Nihayetinde, yaptığınız herhangi bir değişiklik, "toplumun neyi normal kabul edip etmeyeceğine bakılmaksızın", bir partnerle daha tatmin edici bir ilişki yaşamanıza yardımcı olacaktır, sizi seven insanın değerini daha iyi anlayacak ve aynı şekilde karşılık vermeyi başaracaksınız.

BAŞAK: Başaklar, günlük rutininizin bazı yönlerinin yeniden icat edilmesi gerektiğini fark edebilirsiniz. Gerçekten de, Plüton'un ritüeller ve sağlıkla ilgili altıncı evinizdeki etkisi, programınızı tamamen yenilemenizi veya günlük refahınız ve kişisel bakımınız için yeni bir yaklaşım benimsemenizi sağlayabilir, diyor Houdeshell. "Sağlığınızı iyi hissettirecek şekilde önceliklendirebilmek önemlidir" diye ekliyor.

TERAZİ: Plüton içinizdeki çocuğu ve onunla birlikte gelebilecek tüm büyüme ve şifayı ortaya çıkarıyor, Terazi. Burcunuza göre, beşinci zevk ve eğlence evinizi harekete geçiren bu geçiş, aşk hayatınızdaki zorluklardan uzaklaşmanıza yardımcı olacak, böylece yaratıcılığa yeni ve kişisel bir bakış açısı bulabileceksiniz. "Bu, vizyonlarınıza gerçekten bağlı kalmanız ve bunları gerçekleştirmeniz için bir zaman dilimi olacak" diye ekliyor.

AKREP: Sevgili Akrepler, şimdi dış dünyanın gürültüsünden kaçış özel hayatınıza odaklanmanın tam zamanı. Burcunuza göre Plüton (aynı zamanda gezegen yöneticinizdir) ev ve ailevi köklerden oluşan dördüncü evinizden geçerken sizi aile değerlerini yeniden düşünmeye itiyor. "İlgiliyse, büyük miktarda iyileşme potansiyeli var" diyor. "Ancak, yetişkinler olarak, kimi aile olarak kabul edeceğimize karar vereceğimizi de unutmayın."

YAY: Plüton, iletişim, kısa süreli seyahat ve yakın aileyle ilgili üçüncü evinizden geçerken, sosyal ortamınız Yay burcuna nasıl uyum sağladığınızı görmenize yardımcı oluyor. "Bu süre zarfında mahallenizde, şehrinizde ve hatta kardeşlerinizle sosyalleşmeye zorlanacaksınız" diyor. Zihninizi beslemeyen veya bakış açınızı genişletmenize yardımcı olmayan sohbetlerle zaman kaybetmeyin. Aslında, sosyal medyaya ara vermek şu an için uygun gelebilir.

OĞLAK: Büyük ifşaatlar ve finansal değişimler için kendinizi destekleyin. Plüton'un finansal kaynaklar ve gelirle ilgili ikinci evinizden geçişi hakkında "Nereye, neye ve neden değer verdiğinizi yeniden tanımlayabilirsiniz" diyor. "Maddi güvenliğe yaklaşımınız da değişebilir" diye ekliyor. Plüton, likit varlıklarınızdan diğer insanların sizin hakkınızdaki değerlendirmelerine kadar sizin için gerçekten önemli olan şeyleri sorgularken, öz saygınızı kabul etmeye ve geliştirmeye odaklanmanızı önerir.

KOVA: Plüton tüm versiyonlarınızı çağırıyor, son zamanlarda tuttuğunuz ve size veya kolektif iyiliğiyle de hizmet etmeyen bakış açılarını ve çekinceleri filtrelemenize yardımcı oluyor. Ne de olsa, burcunuz boyunca ilerliyor, yani ilk benlik ve kimlik eviniz. Eski alışkanlıklarınıza izin vermek ve bugün kim olduğunuzu tamamen kucaklamak için gerçekten bir davettir" diyor. Bu süre boyunca, fikrinizi değiştirmekten ve eylemlerinizi buna göre değiştirmekten korkmayın.

BALIK: Balıklar, kabuğunuza çekilmek bu geçişi çok daha faydalı hale getirebilirsiniz. Bu dönem, Plüton 12. evinizden geçerken, sizi hayattan zevk almaktan ve onları üzerinizden atmak için çalışmaktan alıkoyan içsel yaralarınızı ve kendinizin diğer kısımlarını tanımakla ilgilidir. En yüksek benliğinize dönüşmeniz için gereken katarsisi sağlayabileceğini unutmayın.

<p>Anadolu Yayıncılar Federasyonu (AYF) Başkanı Sinan Burhan, Filistin'de bugüne kadar 140 gazetecin

Sultanahmet Meydanı'nda Gazze'de öldürülen gazeteciler anılacak

İstanbul'da insan trafiği!

Hasankeyf'te bayram tatili yoğunluğu

Kapış kapış gidiyor: 50.000 TL'den başlıyor! İşte ikinci el araba modelleri…