• $17,2842
  • €17,6627
  • 967.728
  • 2414.4
17 Mayıs 2019 Cuma

Önemli kararlarımı astrolojiye göre alırım

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Aslı Şen, Dr. Şenay Devi ile astrolojinin hayatındaki öneminden bahsetti. Başak burcu olan Şen, alacağı kararları gökyüzü hareketlerine göre şekillendirdiğini söyledi.

Bu aralar neler yapıyorsun Aslı, kısaca bahseder misin?

Serafina ve Bebek’te yeni mekânımız Sophie ile ilgileniyorum. Çıkarmış olduğum şampuan markasının yeni üç ürününü daha satışa sunmaya hazırlanıyorum. Bunun yanı sıra seyahat etmekten keyif aldığım için ayda 1 kere daha önce gitmediğim şehirlere gidiyorum.

Gezerken öğreniyor, öğrendikçe de ne kadar çok şey bilmediğimi görüyorum. Ve bir kez daha ülkeme hayran oluyorum.

Hayatında astrolojinin yeri nedir? Astrolojiden nasıl faydalanıyorsun?

Oldum olası meraklıyım astrolojiye… İşimle alakalı önemli kararlarda, satın alma ve imza atmam gereken bir durum varsa astrolojiye danışıyorum.

İş ve özel ilişkilerinde burç uyumlarını göz önünde bulunduruyor musun?

Sadece burçlara göre ilişkilerimi asla önem vermem. Zira yükselen ve ay burçlarının önemini biliyorum. Her zaman kalbimin sesini dinlemişimdir.

Anlaştığın ve anlaşamadığın burçlar hangileridir?

Eşim Oğlak çok şükür… En yakın arkadaşlarım teorik olarak en iyi anlaştığım burçlar değil. Aslan, Koç ve Boğa en anlaştığım arkadaşlarım.

Yönetici gezegenin Merkür iletişimin temsilcisi yılda 3 kez R geri harekette bulunur. Bu dönemde nelere dikkat edersin?

Çok fazla takılmıyorum. Ama çok önemli kararlar almamaya özen gösteririm. Her zaman enerjimi iyi tutmaya ve kalbimin sesini duymaya çalışırım. Bu da genellikle namaz kıldığımda, nefes yaptığımda veya yalnız doğada kaldığımda yapabildiğim bir şey.

Başak burcu genel özellikleri

Element: Toprak

Nitelik: Değişken

Renk: Beyaz, sarı, bej, yeşil

Gün: Çarşamba

Gezegen: Merkür

Genel Uyumluluk: Boğa, Oğlak

Şanslı Numaraları: 5, 14, 23, 32, 41, 50

Güçlü Yönler: Pratik, sadık analitik, nazik, çalışkan

Zayıf yönleri: Utangaçlık, kendine ve başkalarına tüm iş ve hiçbir oyun aşırı eleştirel, endişe…

Beğenileri: Hayvanlar, sağlıklı gıda, kitap, doğa, temizlik…

Sevmedikleri: Edepsizlik, yüksek ses iyi niyetin suiistimali…

KOÇ

Daha fazla ciddiyet gerektiren konularla ilgilenebilirsiniz. Var olan ilişkilerinizi derin bir analizden geçirebilir, birlikteliğinizi daha iyi hale getirmek için mücadele etmeyi seçebilirsiniz.

BOĞA

İş hayatınızda size zararı dokunan arka planda kalan kişiler gün yüzüne çıkacak. Dost diye bildiğiniz düşmanlarınızı tanıyacak, acı çekmenize neden olan gerçeklerle yüzleşeceksiniz.

İKİZLER

İş hayatınızda dolunayı takip eden 4 gün boyunca geçmişle ilgili konular gündeminize gelebilir. Şimdi duygularınızı kontrole alıp, zekânızı diplomatik yaklaşımlarınızla harmanlamalısınız.

YENGEÇ

Duygu bağınızın olmadığını düşündüğünüz birinden uzaklaşabilirsiniz. Yaratıcı projelerinizi bitirebilirsiniz. Duygusal olarak olumlu hissetseniz de bazen daha dramatik hissedebilirsiniz.

ASLAN

Akrep dolunayıyla duygu ve öfkenizi kontrol etmek oldukça güçtür. Sizlere tavsiyem kendinize ruhunuzun derinliklerine karanlık ve aydınlık yönlerinize yönelin.

BAŞAK

Finansal anlamda kazançlı çıkacağınız işbirlikleri söz konusu olabilir. Tecrübe sahibi olduğunuz konularda dikkatli olmak kaydıyla önemli projelerin altından kalkabilirsiniz.

TERAZİ

Mali bir sorunu ortadan kaldırabilir veya yeniden istikrardan yararlanabilirsiniz. İşinizi daha iyi hale getirebilmek için araştırma yapabilir ve yoğun şekilde odaklanabilirsiniz.

AKREP

Hissettiğiniz şeyler konusunda daha açık olabilirsiniz. Her şeyin aşılabilir olduğunun bilinciyle hareket edebilirseniz aleyhinize gelişen pek çok konuyu lehinize çevirebilirsiniz.

YAY

Geçmişteki, bilinçaltı meselelerinize yönelebilir ve bu sizi yorgun düşürebilir. Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilir, kırık bir aşk hikâyesi yeniden doğabilir.

OĞLAK

Hırpalanmış psikolojinizi düzelterek yeni ve güçlü başlangıçlar gerçekleştirebilirsiniz. Bekar Oğlak’lar, yarım kalan bir aşk hikâyesini mutlu sonla tamamlayabilirsiniz.

KOVA

İş hayatınızda yükselen farkındalığınız ve ne yönde ilerleyeceğinizi belirleyebilmiş olmanın gücüyle neyin doğru-yanlış olduğunu ayırt edeceksiniz.

BALIK

Sorunlu bir ilişkinizi bitirebilir, inandıklarınız hakkında tutkulu olabilirsiniz. Ancak diğer insanların inançlarını da hesaba katmanız gerekir.

<p>Cenk Torun, Çılgın Bediş dizisindeki Oktay rolü ile tanınıp  sevilmişti. Cenk Torun'a Çılgın Bedi

Çılgın Bediş'in Oktay'ı Cenk Torun yıllardır yanlış bilinen gerçeği açıkladı

Fatih'in kılıcının aynısı yaptı! Yurt dışından gelen taleplere yetişemiyor

Türkiye'de 500 bin TL altında alınabilecek otomobiller! Listeler güncellendi

İçmeler köyünde yaşam normale dönmeye başladı